Skocz do zawartości
onyx

Lowryder auto [ Mars TS600 100W ] (0.16m2)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Dupa straszna się dzieje bo przetestowałem już 3 programatory i akutalnie mam elektryczny i nadal mój LED po wyłączeniu świeci tak na 5-10% i totalnie nie wiem jak temu zapobiec :c

IMG_20210506_002907.jpg

Może nic się nie stanie, bo księżyc w nocy niby też świeci xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@onyx Kurde zobaczyłem u siebie z ciekawosci i mam to samo ;/ Dobrze ze automat to sie nic nie stanie. Cały czas lece 20/4 jakbym wiedział szybciej pewnie bym zrobił 24/0. No chuj teraz wiadomo, ze na panelu nie mozna oszczędzac i trzeba bedzie się zaopatrzyć w coś lepszego jak wlecą sezonówki.A taki plan fajny był a tu dupa nastepne tez auto w takim razie sadze. Ciekawe czy z czasem zanika, sprawdzałeś może ? Nawet chyba taki sam wzorek się nam robi :D

IMG_20210515_020401_cleaned.thumb.jpg.9485cad8aeb417f16a0ac644c66ef79d.jpg

Edytowane przez Nyltiacxnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nyltiacxnij mój panel najtańszy nie jest więc to raczej wada modelu a od jakiegoś czasu po prostu odłączam panel ręcznie o północy i podłączam o 6 rano, ogólnie w takich godzinach już jestem na nogach więc to nie problem dla mnie ale na pewno będę chciał sprawdzić czy będzie miało to negatywny wpływ na krzaka jeśli podłącze programator i nie będzie pełnej ciemni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Ja mam gniazdo "SmartDGM" jako programator i moge polecić, dużo można skonfigurowac pod siebie. No i u mnie niedlugo koniec to zobaczymy czy to jakis zły wpływ ma ale wątpie bo też ma  automat.

Jak wada modelu to dziwne, że nikt inny o tym nie pisze. Kupowaliśmy raczej w róznym czasie a mamy to samo na tych samych panelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nyltiacxnij ja zakupiłem swój z aliekspres na profilu producenta do którego już opisałem tą sytuację i zobaczymy co odpisze, daj mi znać jak skończysz swój projekt i czy hermiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Nic sie nie dzieje chyba, a przynajmniej jak wrzucam fotki to nikt mi nic nie napisał , że się hermi a ja sie słabo znam na tym.

@Dobry_Człowiek!  A do sezonówek polecasz jakąś lampe ? Tez nie za miliony monet ale może jakiś lepszy model marsa lub coś w podobnej cenie ? Myślałem nad jakimś Quantum Bar od KINGBRITE, dużo maja opcji do wyboru i cena 260$ z wysyłką za 240w zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 24 (liczyć dzień flo od określenia się płci?)

Witam, moja sałata rośnie sobie elegancko, jest bardzo zdrowa ale mam nadzieję że pójdzie jeszcze trochę do góry bo taki trochę karzełek xd na ten moment jestem w stanie odsłonić tylko 6 szczytów i na bieżąco chowam liście pod liście by szczyty miały światło, przy najbliższym podlaniu mam zamiar wpuścić 2l czystej wody od spodu i ciekaw jestem czy roślinie spodoba się taka forma dostarczenia wody, póki co nie ma sensu lać żadnych nawozów, a i woda regulowana między 5.8-6.3 soczkiem z cytrynki.,Pozdrawiam.

IMG_20210516_085136.jpg

IMG_20210516_085140.jpg

IMG_20210516_085204.jpg

IMG_20210516_085223.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze czy 29°C nie jest trochę za wysoką temperaturą w fazie kwitnienia i nie wiem za bardzo jak ją zbić bo mieszający chodzi na full i wyciągający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Nyltiacxnij @Totoro dziś sprawdzę wieczorem, dzięki wielki oby pomogło 😃 przy okazji napisałem do producenta i wyśle mi 20$ odszkodowania

@Dobry_Człowiek! chciałbym się ciebie poradzić bo aktualnie mam strasznie gęsto w boxie jeśli chodzi o dół i myślę że przepływ powietrza na dole jest kiepski przez ilość wiatraków które tam są i pytanie czy część z nich nie wyciąć czy zostawić już bo jednak jest w fazie kwitnienia i nie wiem czy przy automatach zwłaszcza szybkich warto wycinać cokolwiek?

IMG_20210518_101627.jpg

IMG_20210518_101643.jpg

IMG_20210518_101651.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx

ja miałem błąd w gniazdku. Kupiłem taki tester i ogarnąłem. Kiedyś gadałem z jakimś ziomkiem i miał to samo ale niestety nie mogę znaleźć rozmowy. 
 

1. Zdjęcie to błąd w listwie

2. Zdjęcie to błąd w gniazdku na ścianie, do którego była podłączona listwa (zdjęcie 1). Te gniazdko montowałem sam i pomyliłem + z - i odwrotnie. 
 

3. Zdjęcie po zamianie kabli 

ja się to ogarnąłem dopiero przy 2 grow. Nic się z pannami z pierwszego i drugiego grow nie stało. Żadnej hermy itp 

jak coś to pisz i oznaczaj mnie to ogarniemy sytuacje 

55865FEC-1CD6-4EC1-B37A-8B4E648A91E8.jpeg

B393635E-605D-4272-BEE4-0C5AF7D5BAA5.jpeg

982DDFAB-47A2-4A99-AC38-5167BDB27962.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro jeszcze raz dzięki, na pewno pójdzie to dalej by inni mogli skorzystać z twojej pomocy.

Ogólnie jeśli chodzi o elektrykę i rozumienie jej to jestem lewy, mam główne gniazdko do którego podłączona jest listwa do której podłączone są dwa urządzenia oraz kolejna listwa która obsługuje cały system boxa jak byś mi wytłumaczył gdzie konkretnie mam dokonać zmiany i czy to wystarczy obrócić wtyczkę czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx No u mnie sprawa była prosta bo nie mam wtyczek EU z dwoma bolcami tylko z trzema UK wiec nie mogę wsadzić odwrotnie. Jak Ci się lampy wyłącza to zacznij może po kolei. Odwróć wtyczkę od lampy, potem timer i tak do końca. Albo weź probówkę i leć od głównego gniazdka tak żeby prąd był ciagle po jednej stronie. Tzn jeżeli w głównym gniazdku swieci się probówka np. Z prawej strony to żeby było tak do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...