Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@ŁukaszB_NMS jak domieszasz sypkich nawozów + hummus z dżdżownic to praktycznie będzie jak nowa. Oczywiście po jakichś +/- 2 tyg od wymieszania. Bo te nawozy muszą zacząć działać.

I korzeni jak najwięcej musiałbyś się pozbyć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy LEDam 60w będzie wystarczający na powierzchnię, 30x 30x 70x wydaje mi się że tak ale wolę zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Okej dzięki, a zajrzysz jeszcze do tematu Automat czy Reg dodałem przed chwilą post. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema załogo. Jestem tu nowy na forum. Z uprawa nigdy nie miałem nic doczynienia. Wszedłem w posiadanie dwóch completnych boxow 1x1czyli lampy LED 2xlam UVb  wentylacja Mieszaki termometry doniczki małe duże nawilżacze filtr odwróconej osmozy miernik pH nawozy od plagron jest też jakiś zestaw od advenced nutrition (sory mogłem pomylić nazwę) . Są też jakieś rzeczy do treningu druty jakieś takie kolanka do naginania chyba jest siatka. Ogólnie tu chyba jest wszystko żeby zacząć przygodę. Do tego są też pestki wrzucę zdjęcie. Pytanie moje takie jest 1 jaki najprostszy trening zrobić? Jakiej ziemi użyć ? Za dwa tygodnie planuje ruszyć założę też fotorelacje jeśli ktoś chciałby mi pomóc byłbym wdzięczny za każde info. Z fartem 

IMG_20220815_190901_723.jpg

IMG_20220815_190907_786.jpg

IMG_20220815_190912_366.jpg

IMG_20220815_190916_207.jpg

IMG_20220815_190919_699.jpg

IMG_20220815_190927_567.jpg

IMG_20220815_190930_774.jpg

IMG_20220815_190935_952.jpg

IMG_20220815_190941_641.jpg

IMG_20220815_190946_498.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pierr1947  Trening prosty to lst i do tego mało stresujący, ziemia jakakolwiek dedykowana pod konopie, lepiej z niskim ec więc typu Canna terra profesional, lub Plagron lightmix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pierr1947  Nie, lightmix Plagron zawiera mineralne nawozy, jak chcesz iść w czystą organikę to np. BioCanna Terra plus. Scroog nie jest trudny, prosty jak masz siatkę , to tylko przeplatasz szczyty pod siatką, nic skomplikowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pierr1947 Wiadomo, jak każda ziemia dedykowana, w tym wypadku ec to 1.1-1.3 , więc coś między Canna terra profesional, a Plagron growmix, jak chodzi o nabicie nawozami, ale są one naturalnego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pierr1947 Też może być trochę wyższe ec ma, dochodzące do 1.5 , ja lubię niższe na start, ale też ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pierr1947 Zrobisz sobie więcej zabawy, ale możesz tak robić, jak to twój pierwszy raz i bawisz się w 1 m2 to lepiej zostaw scroga , a idź w lst , będzie ci łatwiej to wszystko ogarnąć, jak na lst to 9 doniczek 11 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...