Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Zadaj tutaj ogólne pytanie o uprawę pod lampami, doświadczeni użytkownicy pomogą

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ok 28 stopni , musisz zmierzyć temperaturę i konfigurować aby osiągnąć optymalną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, moja roslina. Ak47v2 automat. 

Rosnie sobie. Zbiohummusem juz 21 dni. Ostatnio zauwazylem pre-flowery na laczeniach lodyg. To moja pierwsza roslinka. Pytanie. 

Kiedy wiadomo ze czas zmienic nawoz w automatach ? 

Ponizej zdjecie

białe-włoski-marihuana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20191012_082412.thumb.jpg.524be0289b12e970e21a3b9b16a04a1b.jpgWitam mam pierwszy swój  leżaczek +Speed auto już 5 tydzień podlewam raz na trzy dni noc zrobiłam sam oświetlenie 1400lumenow temperatura 24-28 wilgotność na poziomie 55 I mam wrażenie że chyba nic z niego nie będzie jakieś rady sugestie dodam że j8z chyba kwitnie ma ma.jakies trzy może cztery zalążki topa z białymi wloskami Ale są wielkości groszku A całą rośliną ma może z 30cm

Edytowane przez Farmer191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmer191 To ona ma już 5 tygodni? ☺️ Co do światła to tak już koledzy wyżej pisali to 1400 lumenów to stanowczo za mało biorąc pod uwagę że (z tego co pamiętam) to 5000 tyś na każde 0,1m2, także na twoją powierzchnię potrzebowałbyś około 15000 l. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Farmer191 napisał:

@CheMsKuN sory miało być hps 

100W w zupelnosci wystarczy na 0.25m2.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...