Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@mikosz jakże by inaczej.. Muzyka na której się m.in. wychowałem ?@Przemol8521 ten mars ma tylko jeden tryb na veg i flo. Ale masz rację. Niebieskie diody na pierwszą fazę a drugie na drugą ? 

taka uniwersalna.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moja lampa wleciała i u Ciebie ! Lampa na 100 % nic nie ściemniaj ! 

Masz grafikę w poście jak ustawiać.

Uważaj bo teraz jutro możesz już Boksa mieć problem otworzyć ? tak będzie zapierdalać . 

Lej śmiało w granicy litra. Przy tej doniczce powinno już na dole wypłynąć. Wilgotność 80-90 śmiało możesz trzymać jeszcze. Tutaj nie ma jeszcze dobrego kwitnienia. Skup się na LST, podlewaj i nie bądź nadgorliwy z tymi odżywkami. Bo coś mi się wydaje że jesteś z natury nadopiekuńczy. 

Wentylator mieszający koniecznie na łodygi. Zobaczysz wtedy jak pięknie puchną w obwodzie. 

Powodzenia

2020-Mars-Hydro-TS-1000W-2000W-3000W-o-wietlenie-LED-do-uprawy-lampy-Sunlike-pe-ne.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jamajczyk13 napisał:

@Przemol8521 ja lecę na 100% od jakiegoś drugiego tygodnia. Aby tylko operuję wysokością jak się liście podwijają. Teraz zaczyna się u mnie flo i lampa wisi ok 30 cm ponad chodnikami?.. Nad szczytami oczywiście .. A i liście już sztywniutko i bez wywijania??

Wcześniej starałem się, trzymać światło 50-60cm 

Też jadę na tym sprzęcie ✌?

teoretycznie ts 1000 winien byc w wegu około 60cm, na flo około 30cm.

profesory mówią że jeśli roślina MA ZASPOKOJONE wszystkie składniki odżywcze i stopniu optymalnym to można na weg dać jeszcze bliżej - zakładając że nie spalisz liści - co z kolei jest ciężkie na Ledach
Marihuanina to niesamowita roślina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu ale się da ? spalić. Mamy z jednym kolegą tutaj doświadczenie z tym hehe ? nawet ledem.  Trzymałem wszystko wedle tego schematu. I było bardzo ok . Teraz już na flo jest dużo dużo bliżej. Chyba z 10 cm w tej chwili od najwyższej panny ?

ale ja panel polecam. Za tą kasę jest bardzo poprawny. 

no a porównując z hps który mi tyle krwi napsuł to już zupełnie bajka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobione kolejne lst dzien 21 panna z prawej na dole cos karlowata jest nie mam pojęcia dlaczego ale zaczyna kwitnąć normalnie ? mysle ze ma jakieś geny nie takie bo to ta sama odmiana co ta z lewej @zielonyjamajczyk @Bimbrownik @Cieniu @mikosz @Jamajczyk13

Screenshot_20201118-223100_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk z przodu jest niższa. Przypomina Ci to coś?

@Przemol8521 masz różne odmiany i może ta tak właśnie ma. Jak jest zdrowa to się nie przejmuj tylko będziesz musiał coś pod nią podłożyć żeby wyrównać z resztą ale to później. Teraz jak jest niższa to może wyciągnie się do światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 u mnie brachu nie było opcji żeby zejsc ponizej 62-65% w boxie chyba dlatego że hydro .

I obyło się bez pleśni i ekscesów.

zadbaj o dobrą cyrkulacje powietrza i wszytko powinno być okej.

Edytowane przez Cieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...