Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Przemol8521 tak, po 19 dniach - tak bywa

flo możesz liczyć od preflowerów albo od pojawienia się zalążków topków - to zależy od Ciebie (i tak trzeba będzie sprawdzić kolor trichomów, więc niczego nie trzeba w ogóle odliczać) 

nie schodź z wilgotności jeszcze - dopiero powoli, jak się pojawią zalążki topów

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzien 20 znow wykonałem lekkie lst panny dostają co drugie podlanie nawozy czyli co 4 dni.  podlewam co drugi dzień raz woda raz z nawozami po około 200ml lac juz nawozy na kwitnięcia ? Pozdrawiam 

Screenshot_20201116-203359_Gallery.jpg

Screenshot_20201116-203947_Gallery.jpg

Screenshot_20201116-204007_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 jak one topków jeszcze nie mają i nie lej tak często nawozów widać masz ciemno zielone liście może dojść do przenawożenia i 200ml to niecała szklanka, mało, lej więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Czyli Lac więcej ? Jak narazie od tygodnia dostają tylko nawozy na weg Alga mic, rot juice na korzenie i , bio grow . Wilgotnosc ziemi mierze miernikiem elektronicznym i wagą ważę przed i po podlaniu roślinki w 2 dni pija tylko 200g ale nawilzacz tez daje po dolach doniczki trochę wilgo na poziomie 80% temp na szczytach 25 stopni keramzyt w doniczkach więc woda bardzo powoli parauje nie chce ich przelać. Myslisz zeby Lac więcej doniczki 11l ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 Dawaj odrazu 100%, ta lampa pobiera niedużo prądu a zawsze lepiej więcej światła niż mniej. Szczególnie podczas kwitnienia. Zapłaciłeś za cały panel to korzystaj z całego, proste! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz nie spale panienek tym światłem ?

I który to tryb flo a który weg bo nie kumam tej lampy ten całkiem jasny jest na weg a ten z kolorowymi diodami na flo dobrze mysle ? No i przedewszystkim jaka odległość 

Edytowane przez Przemol8521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 ja lecę na 100% od jakiegoś drugiego tygodnia. Aby tylko operuję wysokością jak się liście podwijają. Teraz zaczyna się u mnie flo i lampa wisi ok 30 cm ponad chodnikami?.. Nad szczytami oczywiście .. A i liście już sztywniutko i bez wywijania??

Wcześniej starałem się, trzymać światło 50-60cm 

Też jadę na tym sprzęcie ✌?

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 Zgadza się, tryb z kolorowymi diodami jest na flo, ale zostaw oby dwa włączone o ile masz taką możliwość przy w lampie. Nic nie spalisz, daj lampę 30-35cm nad szczytami i lampę na full. 

@Jamajczyk13 Szanuję za followup do Fisza. Oczywiście o ile to świadomy zabieg ?

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...