Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Przemol8521 powiem Ci że mam 4 sztuki dziewczyn w boxie i temperatura stała cały czas. 24 stopnie. Mogę nie zaglądać ? jestem bardzo zadowolony a i dziewczyny super rosną. Ma regulacje , czyli na początku możesz od słabszego zacząć. Cichutenki. Ale mniej wyszedł mój  i to 1000, bo przez uszkodzonego hps, to Leda prawie gratis dostałem . Bez porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie 600 była za mała , mam 80x70x160 - tego 1000 możesz skręcić jak coś. Jak dobrą cenę znajdziesz to bierz 1000. Będziemy we dwóch lecieć na tym samym. Zawsze jakaś wspólna wiedza będzie do budowy forum ?

U mnie 32 dzień o wyjścia z ziemi : dużo piją, a liście dalej lekko klapnięte

IMG_20201101_213419.jpg

IMG_20201101_213341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk @WielebnyMerry No i mam kolejny problem ? woda ph 6 wiec dobre ziemia allmix wiec ph tez napewno dobre zauważyłem że na roślinach zaczęły się dziwnie zachowywać liście żadnych nawozów nie sypalem narazie od czego moze się tak robic ? 

Screenshot_20201102-124440_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie roślinki dzien 10 ? dodatkowo zamiast kanałowego (chodziło o halas) wiec go wyłączyłem i zastosowałem na razie puki nie kwitna wentylator wyciągające od pc i ciekawostka na 12v dwa wentylatory maja taka moc ze zasysa boksa ?  więc chodza na 7 volt jeden wentylator ma przeplyw według producenta 140m3 zdjęcia niżej pozdrawiam ! 

20201105_221340.jpg

Nazwa wentylatorów to BioniX P140 bardzo ciche polecam ! 

20201105_222646.jpg

Edytowane przez Przemol8521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk @krzychuNBW @Groovebusters @WielebnyMerry Witam dzis 11 dzien panienek pisalem ostatnio o dziwnie zawijających się liściach niestety problem sie nasila temp okolo 25-26 wilgotnosc 50-60 w nocy okolo 20-22 wilgotność 70-80 narazie żadnych nawozów nie leje. Druga sprawa od 3 dni nie podlewam panienek bo maja non stop wilgotno czy te liscie mogły się zwijać dlatego ze roślinki były trochę przelane przesadzilem przez pierwsze od 4 do 8 dnia lejac 500ml co drugi dzien woda nie nadążała odparowywać. czy moze panienki moga miec jakieś niedobory przez to te liście sie zwijają sam już nie wiem ziemia allmix na pierwsze 14 dni ponoć ma wszystkie minerlay poniżej dodaje zdjecie pozdrawiam ! 

20201106_183409.jpg

20201106_185403.jpg

Screenshot_20201106-185549_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Przemol8521 jaką masz ziemię? mi się tak z tymi ząbkami na liściach też kiedyś zrobiło i było to przez za mocną ziemię z obi, ale u mnie żółkły te ząbki też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...