Jump to content

mikosz

Members
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mikosz last won the day on October 17 2020

mikosz had the most liked content!

Community Reputation

118 Bardzo dobra

1 Follower

About mikosz

 • Rank
  Zna się na rzeczy

Recent Profile Visitors

626 profile views
 1. Siemka, witam wszystkich nowych bo dawno mnie tu nie było i widzę, że wielu z was nie kojarzę. Ile dni byście liczyli jej do mleczno-bursztynowych (ok 70:30)?
 2. @rick potrzebujesz zestaw taki jak ten, tam masz napisane z czego się składa https://www.progrower.eu/pl/zestawy-oswietleniowe-hps-i-mh/934-philips-hps-150w-zestaw-oswietleniowy.html?gclid=CjwKCAiAgc-ABhA7EiwAjev-j-LF_phKlETLT9JIRp602ZAvvp2z3Ga14_cgS8gOTASx4cXXaicj2BoC6XEQAvD_BwE
 3. @rick Oświetlenie dobiera się pod powierzchnię uprawy a nie ilość roślin, taki hps 150 będzie spoko na taki namiot tylko pamiętaj że potrzebujesz jeszcze zasilacza i odbłyśnika.
 4. @k21p kiedy i ile ostatni raz dostały Vegi? co ile podlewań to lałeś?
 5. Trochę mnie nie było ale wracam z dobrymi wieściami. Wszystkie rośliny poszły już pod kosę, zostały wysuszone. Obecnie ziółko leży zasłojowane z Integrą Boost 62%, jak odleży swoje to dam znać jak ze smakiem i mocą ale na ten moment jestem już zadowolony. Gelato Dream 34 39 47 = 120 Future #1 41 30 57 = 128 Blackberry Moonrocks 54 23 61 = 138 Razem 386 gramów, myślałem że będzie gorzej 😊
 6. @Farmerka Coś tam smyrnęło ale nie takiego efektu oczekiwałem.
 7. Jakie dawkowanie tej makumby? chcę dzisiaj zrobić z pozostałości po dwóch krzakach na litrze/dwóch litrach mleka.
 8. @zielonyjamajczyk Nie ma czegoś takiego jak za wcześnie, ja pierwszego rannego jointa palę jeszcze przez sen 😅 Potem na pobudkę strzał z bongo i można wstawać. Nie ma nic lepszego niż przebujanie się na chmurze cały dzień 😌
 9. @Farmerka Zrobiłem właśnie na odwrót, najpierw wygotowałem pozostałości po 2 krzakach a później odcedziłem materiał i wrzuciłem na 120 stopni na godzinę do piekarnika. Całe masło przerobiłem odrazu na brownie które podzieliłem na 15 kawałków. Wczoraj zjadłem jeden na test i po dwóch godzinach miałem suche usta i ciężkie oczy ale nic poza tym. No może trochę inaczej się chodziło ale nie wiem czy to podświadoma wkręta. Przed chwilą zjadłem 4 kawałki, zobaczymy czy zadziała czy coś zrobiłem źle.
 10. @Seba691 @CheMsKuN Jutro będę robił to masełko, powiedzcie mi chłopaki najpierw dekarboksylacja czy to bez znaczenia i można to olać? Jeśli powinienem zrobić dekarbo to przed czy po wygotowaniu liści?
 11. @zielonyjamajczyk Zrobiłem tymczasową suszarnie z nowego namiotu, wytrymowane topy leżały tam na siatce a dookoła siatki obieg powietrza dzięki dwóm dużym mieszkom. Wilgotność w namiocie poniżej 40% i jakoś tak wyszło że już suche. To to na zdjęciu suche ważyło 160 g.
 12. Gelato poszło we wtorek pod kosę i już sie curruje w słoiku. Wyszło 34 g suchego po trimmingu, wcześniej jeszcze zerwałem 7 więc łącznie będzie ok 41. Pozostałe roślinki już po flushu, w przyszłym tygodniu pewnie coś będzie koszone.
 13. @Pożeracz światów daj jej pk albo jakiś inny booster kwitnienia to jeszcze spuchną, dużo czasu na nawożenie ci nie zostało no i cal-mag to wapń i magnez a nie azot
×
×
 • Create New...