Jump to content

Cieniu

Members
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Dobra

About Cieniu

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Peka89 można tak powiedzieć, służył mi radą kiedy potrzebowałem - więc tak mozemy tak uznać 😄
 2. @Peka89 drogi kolego, ja właśnie zakończyłem pierwszy swoj grow hydro zarazem pierwszy jakikolwiek, używając wilmy właśnie. Popełniłem mase błędów, a rośliny i tak hojnie obdarowały 🙂 wiadomo bez pracy nie ma kołaczy :)) - jak się dobrze przygotujesz to czysta przyjemność - jak się gorzej przygotujesz to może być mokra przyjemność .... 😆 korzystając z okazji jeszcze raz wielkie dzięki @doominik
 3. @WielebnyMerry swojego pierwszaka suszyłem 5 - 6 dni - zależy w jakich warunkach i w jakiej postaci suszysz- wtedy masz ostateczny wynik moim zdaniem prawdziwa moc pojawiła się po dwóch tygodniach w słoikach. smaczneeego!
 4. wyszły 4, ten po prawej z uchylonym wiekiem to trym 😄 trymtyrytymtym :)) nastepny juz w przygotowaniach, 4xOG kush.
 5. @Szym owszem drogi Szymonie, czas bardzo szybko leci 🙂 - na pewno wie ten kto ma dzieci 🙂 tak sobie patrzę na te pierwsze tygodnie uprawy i łzy mi się do oczu cisną - ze szczęścia 😄 Teraz zamowiłem OG kush od seedsmana i czekam na przesyłkę. Pewnie podepnę wątek jak wszystko złożę do kupy.
 6. Witam, moja pierwsza przygoda dobiegła końca, a pomidory wylądowały w 2l słoikach gdzie będą swobodnie leżakowały. Wyszło 240g w totalu , po dokladniejszym trymowaniu 180g materiału do palenia - 60g wiotkich topów i trimu zamienimy w masło i nalewki? Jeśli chodzi o zapach, to doskonale rozumiem teraz dlaczego nazywa się Diesel bluberry. Pachnie tak jak się nazywa, jakbyś ropy rozlał w lesie :):) zobaczymy jak sie zmieni po słoikowaniu. moja subiektywna ocena : smak 7/10 moc 8/10 gastro 8/ 10 Na koniec podziękowania dla wszystkich którzy mi pomagali dobrą radą i pomysłami. Ten projekt uznaje za zakończony.
 7. Cieniu

  Awaria

  Będzie się działo, starcie tytanów. Jam 2m, 105kg i czerwone oczy -.-
 8. Cieniu

  Awaria

  @CheMsKuN muka-inaczej bolesny cios w ramię.
 9. Cieniu

  Awaria

  mam taki duży pojemnik 100l. gdyby tak wyłożyć go recznikami kuchennymi na dnie - było by w miare dużo miejsca. mógłbym przymocować w środku te pochłaniacze wilgoci co @Farmerka pokazała, sztuk dwie mam - brzegi owinąć strechem żeby troche zaizolować - musi zadziałać! 😄 @CheMsKuN z całym szacunkiem ale muka dla ciebie- nie sram ogniem, tylko próbuje coś wymyślić żeby nie spierdolić 3 miesiecy ciężkiej pracy i nie narobić głupot na końcu...
 10. Cieniu

  Awaria

  Hej ludzie! A jeśli chodzi o zapach to może mógłbym kwiaty wsadzić do słoików na te 8h? ro będzie już 4 pełny dzień suszenia.
 11. Cieniu

  Awaria

  Może mi się uda podłączyć zasilacz przez adapter ktory robi z 12 do 230v A Jak nie to trudno, zamknę okna żeby nie wyciagalo zapachu, drzwi na klucz i co więcej mogę.
 12. Cieniu

  Awaria

  @poczatkujacygrower aktualnie w boxie pachnie jakbym suszył trawę z łąki 😄 wyobrażam sobie to tak że zanim wyparują te ich wodniste wnętrzności tj. chlorofil to właśnie tak to pachnie . @Farmerka Mam taki maly, zbiera tyle co kot napłakał.
 13. Cieniu

  Awaria

  To jest jeszcze do obejścia. Chyba. Puki co schnie. Mam wolnostojące zapachy, wszystkie skumuluje nieopodal zielonego pokoju. Najbardziej martwię się wilgotnościa, przy tej pogodzie co tu mam z wyciagami i wentylatorami skacze pomiędzy 60-70. Już mam zbieracz wilgoci elektryczny i dwa analogowe z woreczkami. Myślę czy by ryżu nie rozsypac
 14. Cieniu

  Awaria

  Siemano ekipa. Potrzebuje mózgów do burzy. Mianowicie. W namiocie susza się 4 krzaki, 3 rozebrane i jeden w całości. W boksie jest wentylator mieszajacy i wyciąg z filtrem węglowym susza się od soboty 05.09 -teraz ciekawa część.... 09.09 - przychodzi ekipa i będą grzebać w elektryce i wymieniać boiler- zakładam że przez ileś godzin (max.8h) może nie być prądu i co za tym idzie ani wyciągu ani mieszacza. Czy w te parę godzin jest ryzyko pleśni? Nie zakisi się to w tym.namiocie? @doominik @Bimbrownik @Tester @Farmerka
×
×
 • Create New...