Jump to content

zielonyjamajczyk

Elita
 • Content Count

  871
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

zielonyjamajczyk last won the day on November 29

zielonyjamajczyk had the most liked content!

Community Reputation

297 Doskonała

2 Followers

About zielonyjamajczyk

 • Rank
  Ekspert konopny

Info

 • O mnie
  Jakbym mógł, bym ciągle latał.

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. Nie musi być całe @sheeppx . Wystarczy kilka działów 🙂 @sheeppx
 2. Używam plagronu, od ziemi, po PK, blooma itd. Chwalę sobie. Ale jest wiele firm i mają też bardzo dobre. Kwestia od czego zaczniesz i później pewnie będzie Ci towarzyszyć przez wszystkie uprawy
 3. @Dgl light albo grow. Obie bardzo dobre.
 4. @Jack Grower będę wpadał. Szykuje się fajna relacja i porównanie odżywek 😉 Dominik się ucieszy Powodzenia
 5. Jak to widzicie? Długo to wszystko jeszcze potrwa?

  Jak byś podlewał, nawoził, itp. 

  Proszę o konkretne podpowiedzi. Tak jakby to był Twój box. 

  16066534081796351603619697133202.jpg

  1. zielonyjamajczyk

   zielonyjamajczyk

   6-8 tygodni. Może 7. 

 6. @fxxx1337 nawilżacz nie wchodzi w grę bo to pcbox. Podlewam zawsze na początku z kieliszka. Starałem się nie codziennie. Raczej raz dziennie. Żeby też ciągnęła powoli korzenie w dół. Szukała wody. Jak często będzie miała do niej dostęp to może lekko hamować. A zaczyna od korzenia , od jego budowy ... Potem dopiero idzie w liście i w wzrost .
 7. Dokładnie. Ale w mieszkaniu to zawsze problem. Bez względu ile pokoi . A to znajomi wlezą, czy rodzina przyjedzie. Jednak dom daje więcej możliwości . Tutaj to się spinalem że będzie wyciąg słychać . Ale poszedłem do sąsiadów na niby browara i totalna cisza. A jednak mam zasadę że nie ufam Nikomu.
 8. Włoscy naukowcy odkryli jeszcze dwa fitokannabinoidy z Cannabis Sativa L. Chociaż wiadomo, że w konopiach indyjskich znajduje się ponad 150 różnych fitokannabinoidów, większość z nich jest dotychczas nieznana, co zmotywowało tych naukowców do zdefiniowania profili charakterystycznych kannabinoidów z odmiany medycznej. To doprowadziło ich do zidentyfikowania dwóch wcześniej nieznanych fitokannabioidów. Wersja Δ9-Tetrahidrokannabiphorol (THCP) i CBD, Cannabidiphorol (CBDP) . W artykule opublikowanym 30 grudnia w Nature naukowcy opisują, w jaki sposób wyizolowali oba fitokannabinoidy. Wskazują, że THCP ma strukturę podobną do Δ9-THC. W tym samym artykule naukowcy opisują testy przeprowadzone na różnych konopiach indyjskich FM2, które zostały dostarczone przez Wojskowy Instytut Chemii Farmaceutycznej we Florencji. Wyizolowane THCP testowano in vivo , do czego użyli myszy. Wśród wyników testów, to oznacza, że ma ona wpływ 30 razy więcej stoned niż THC. Aby osiągnąć ten wynik, przeprowadzili test otwartego pola, w którym porównali mobilność myszy, której wstrzyknięto THC, z ruchliwością innej myszy, której wstrzyknięto THCP. Podczas gdy pierwszy miał 60 metrów, drugi tylko 2 metry; to w czasie 15 minut i 30 minut po wstrzyknięciu. Ciekawe, prawda? Jednak nie wiadomo, czy THCP jest psychoaktywne. Wyniki tego badania mogą pomóc wyjaśnić niektóre właściwości konopi, których nie można wyjaśnić obecnością samego D9-THC. Można by na przykład wyjaśnić, dlaczego istnieją pewne odmiany, których działanie jest znacznie większe niż inne. THCP miał również silniejsze działanie niż THC w testach na hipotermię, katalepsję i jako środek przeciwbólowy. Naukowcy mają teraz nadzieję, że przeprowadzą dalsze badania z innymi odmianami, aby wyjaśnić znaczenie THCP w już znanych efektach odurzających THC.
 9. Ciesz się z tych 9. Polska była jest i będzie pojebana w tym temacie. Ale ja już mam lata Holenderskie za sobą. Teraz przynajmniej na razie, zostaje w Polszy.
 10. No przeprowadzka mnie czeka. Strych do zagospodarowania, jakieś 40 m2 tam mam. Chciałbym w hydro pójść, sterownik (kolega robił inżynierke i zrobił ciekawy, serio bardzo mi się podoba) do tego program, podgląd on-line itd. na razie czytam , bo w chuj o hydro jest info, a ja na razie zielony jestem. Muszę koszta zliczyć, chałupę stawiam i chce od razu dobrze przemyśleć ten strych, by mi niczego nie brakowało. I potem jak pierdolnąć to już na grubo.
 11. @Seba691 jeszcze nocne palenie mnie trzyma 😉 taki wylewny jestem. A kobiecie się już że mną gadać nie chce 😛
×
×
 • Create New...