Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lady Green napisał:

Następny... 🤷‍♀️ 

Za co to lubicie? Tak merytorycznie? Moze coś straciłam nie próbując i o tym nie wiem? 

Ja Ci odpowiem.Ale wtedy pewniak, że zarzucisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik czego? Ja nawet tych pojęć nie znam których tu używacie. 🙂

Ale mam znajomych co mikrodawkują muchomora i też chyba spróbuje. 

7 minut temu, Lasir napisał:

Ja Ci odpowiem.Ale wtedy pewniak, że zarzucisz.

Próbuj... 😎

Ej... wracam i widze... a wcześniej nie widziałam... 🤷‍♀️

No more samples before work!! :smokelots:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tak naprawde jakbyś chciała znać odpowiedź na to pytanie to już byś znała.Skoro nie znasz to może tak ma być.Kiedyś sobie pomyślałem, że zdarzają się takie marzenia które najlepszy efekt dają jak pozostają marzeniami.Bo jak się spełnią to czar pryska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir piękne i prawdziwe... 🤗 nic nie dzieje się bez przyczyny... 😉

 

 

Choć z 2 strony kto nie ryzykuje ten nie pije szampana... 😉

P.s. nie lubie qrcze szampana... 🤷‍♀️ chyba znowu powinnam wszystko przemyśleć... 🧐 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jedną radę Ci mogę dać więc.Poczytaj! Poczytaj sporo. Ważne aby wiedzieć co się robi.

23 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik Bawisz się tak, że mi by się nie chciało, ale coś ciekawego z tego może wyjść. Ciekawe, jak się to rozbuduje finalnie, i jakie z tego topy uzyskasz, choć wiem, że pewnie to nie jest specjalnie istotne dla ciebie, bo ty , jak @Lasir , który ma tryb w głowie twórczy i zachwyca się uprawą samą w sobie i nie ma dla niego większego znaczenia plon, bo dla niego uprawa jest, jak piękna symfonia dla konesera muzyki klasycznej, jakiej chce słuchać i karmić się każdą jej nutą.

Fajnie o sobie poczytać w ten sposób.Ale plon ma znaczenie, chciałbym więcej 🙂 ale za to palenie charakterne mam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lasir napisał:

@Lady Green tak naprawde jakbyś chciała znać odpowiedź na to pytanie to już byś znała.Skoro nie znasz to może tak ma być.Kiedyś sobie pomyślałem, że zdarzają się takie marzenia które najlepszy efekt dają jak pozostają marzeniami.Bo jak się spełnią to czar pryska...

Ale czym by było życie nie realizując tych marzeń, i czym by było życie bez zawodów z nim związanych, to samo jest w związku za długo bez kłótni też jest nudno, nie bez powodu się mówi że najlepiej jest się godzić.

Życie bez śmierci też by było brzydkie mówię wam, często jak zapale to o tym myślę, i najpiękniejsze co Bóg na może dać to właśnie śmierć, to ona nam przynosi tyle emocji, i dziwnej magicznej radości, a z drugiej strony poczucie bezpieczeństwa tam gdzieś na końcu.

Nie zgodzę się nigdy że czar pryska po osiągnięciu marzeń, jest tam satysfakcja, i motywacja do dalszych działań, a czar się na nowo zaczyna po obraniu nowych celów. Pozdro, w końcu mnie buch zamiótł, aż mi język się rozwiązał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lady Green napisał:

mam znajomych co mikrodawkują muchomora i też chyba spróbuje

Amanite muscaria powinnam była sprecyzować...

Podobno między innymi dobrze wyostrza zmysły.

8 godzin temu, Lasir napisał:

@Lady Green jedną radę Ci mogę dać więc.Poczytaj! Poczytaj sporo. Ważne aby wiedzieć co się robi.

@Lasir nie no... nie bede raczej takich rzeczy brać, teorie troche znam i to mi wystarczy. Ale dzięki. 😉

 

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo się nie dzieje. Coś wycinam wiatraków, czasami coś dorzucę do wody typu ferment albo algi, mam w planach posypkę, na razie daje 3 nowym koleżankom czas na podrośniecie. Lampę dałem ciut niżej i ciut zwiększyłem. Świeci okolo 60%. Pozdro 

IMG_20231217_202259.jpg

IMG_20231217_202058.jpg

IMG_20231217_202124.jpg

IMG_20231217_202032.jpg

IMG_20231217_202039.jpg

IMG_20231217_202044.jpg

IMG_20231217_202050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir coś usunąłem więc powinno być git

28 minut temu, Lady Green napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik faktycznie ostro lecisz z tym fryzjerem... 🙂

To jest i tak najmniej jak do tej pory. Cały czas, co grow, coś tam sobie sprawdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...