Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green wszystkie rosną jak pojebane, mnie ciekawi efekt końcowy tutaj może wyjdzie przewaga. Ja jak miałem pestki BF i RQS to jeszcze przed zakwitem jebało terpenami w całej chacie. A przy tych tanich po 10 , 20zł jak się nachylisz to ledwo coś czuć. No i suszem było podobnie te od BF i RQS fajne aromatyczne reszta jak siano takie przy nich. Ty tutaj takich nie masz a te 2 banki chyba taka sama liga cenowo też podobnie stoją

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green noe skojarzyłem outlet z B grade.B grade się oznacza, zdaje się, topy te niższe."Drugi" gatunek...nie skojarzyłem z wyprzedażą 🙂

Zjarany od rana jestem już dobrze 🙂

Aha i te skriny to tego są, aha 🙂

Poprostu słowa seeds nie zauważyłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to stres?Nie znam słowa, stres mi obcy od dziecka 😉 ostatnio zamyślony chodze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo miłość przyjaźń dobre słowo.. tego nauczyłem się żyjąc hardkorowo..

9 tydzień od wsadzenia pestki w ziemię. 3 tydzień od zmiany światła za nami. 

Warunki umiarkowane

Lampa 60% około 40cm h

Sytuacja stabilna

Dziewczyny się rozkręcają. Ogólnie ta odmiana jest najwolniej kwitnąca odmianą jaką miałem ale gdzieś tam byłem tego świadom. Z jednej strony człowiek ma obawy że to nie spuchnięta z drugiej się cieszy że to wszystko zaczyna coraz lepiej wyglądać. 

Piją coraz więcej. 2.5 litra większe i 2 litry mniejsze. Na dwóch największych pannach widać nadchodzące niedobory co jest poniekąd małym zaskoczeniem iż tak szybko a z drugiej strony dobrym znakiem iż rośliny wchodzą na wyższe obroty. 

Jak na dłoni widać różnicę genów. Wszystkie rośliny miały ten sam start i ta samą dawkę odżywek. Mniejsze są ciemniejsze i widać lekki nadmiar azotu a dwie największe zaczynają jaśnieć i wygląda jakby kończyły wyjadać zapasy które były przygotowane.

Najwieksza z panien jest od BF i widać że ma największy apetyt więc moim największym zaszczytem będzie dojebanie mamuciej dawki odzywek by sprostać zadaniu jej wykarmienia.

To chyba najbardziej żarłoczna sztuka jaką miałem 🙂

 

IMG_19700922_104154_094255.jpg

IMG_19700922_104213_094713.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Wcale nie odstajesz dużo od zielonego, nie powiem na tych minerałach ładnie mu idą, i ma większe kolby, ale tabsy też robią robotę, i masz ogranike.

Gdzieś tam po forach czytałem że to gówno jest, ale teraz wiem że gówno, to oni wiedzą o tych tabsach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Prepers napisał:

@Mr.Green Wcale nie odstajesz dużo od zielonego

Wg mnie @Mr.Green odstaje i to znacząco... oczywiscie do przodu i na plus. 

@Mr.Green planujesz cos z robakami pokombinowac następnym razem? Czy jeszcze się zastanawiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Nie pierdol lalunia, można nie lubić zielonego ja osobiście nic do niego niemam, raz mnie wkurwił jak mi powiedział że mam rośliny ściąć, bo się nie nadaje do takiej ilości 🤣, ale topy buduje ogromne, i można być fanem bio, czy minerala, dla mnie to jeden chuj top jest top, a u zielonego widziałem największego, ale chętniej bym spróbował dobrej organiki, jak napompowane topy zielonego, a i wbrew kłótnia które się ostatnio odbyły, to mnie nikt nie musi przekonywać że jego kolby pachną, i smakują, bo napewno są sztos, i dla mnie to mój malutki kabarecik jak czytam jak się kłócicie o pierdoły.

Zróbcie se kategorie jeszcze wagowe, i podzielcie na minerał, i organike 🤣

@Mr.Green A twoje topy choć nie największe, to największą chęć miałbym spróbować właśnie twojego, mówią że tabsy to gówno, patrząc na rośliny to nie może nie klepać 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers babcia też mi mówiła żebym nie palił tego gówna a palę 😄

Mówią że to gówno bo się nie znają. Poczytaj o firmie BioTabs. Założył ją gościu co więcej lat uprawia i pali niż my razem 😉

Jeżeli ktoś patrzy tylko na rozmiar topa to widać że ma mało pojęcia o uprawie.

Przede wszystkim odmiana. Niektóre mają duże topy. Inne dużego topa głównego. Inne maja mniejsze topy jak odmiany Cali..

To wszystko sprawia że topy są różnej wielkości z samej genetyki. 

Do tego trening itd.

To co.. jak mam większe topy od zielonego to są lepsze..? A jak mniejsze to gorsze..? 

Zielony jest maszynką do robienia topów. To fakt. Ma wypracowany swój schemat i nim leci. Ty też możesz 😉

Samo porównywanie organiki do mineralnych jest błędem samo w sobie.. 

Długie topy są problematyczne w boxie bo gdy mają więcej niż 30cm to problem jest z równomiernym rozkładem naświetlenia. 

Sam robiłem większe topy na próbę i dostrzegłem ten problem. Czubki przypalone a doły surowe. 

Jeszcze zrobię taka uprawę i relację to wtedy pokaże duzeeegoo topa xD specjalnie dla was 🙂

30cm to nic specjalnego.. może i babe urzeka taki rozmiar.. jednak w boxie to nic specjalnego 😄

 

large.IMG_20230914_230305.jpg.680977f11887fffcd83dbd8570fd1c39.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...