Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie. Teraz można zobaczyć roślinki z konkretnej firmy i ktoś może też sobie zobaczyć 👌👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF są mniej zbite na razie z tego co widzę . Ciekawe jak później będą wyglądać i jak będzie mocno jak test bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko razem

 

IMG_19701020_113018_114106.jpg

IMG_19701020_113034_113654.jpg

IMG_19701020_113103_112901.jpg

Zapachy zajebiste w chuj. Głównie czuć slodycz. Mieszanka cytrusów z przewagą gumy do żucia takiej owocowej.m odrazu przypomniała mi się taka guma co była kiedyś w postaci kulek i kupowało się taki pasek z chyba 10 kulkami.. normalnie smak dzieciństwa.. 😄

Już się nie mogę doczekać 🙂

Ta najsłabsza od RQS chyba dostanie pierwsza kose bo już delikatnie bursztyn się pojawia gdzie nie gdzie.. i zapewne dojdzie najszybciej co mnie nawet cieszy bo będzie można jej spróbować zanim tamte dojdą. Reszta postoi jeszcze gdzieś około 3 tygodnie i powinno być ok. Czas pokaże. 

Ogólnie mowi się że najwięcej puchną na końcu czyli w ostatnich 2-3 tygodniach także mam cichą nadzieję że jeszcze coś dopuchna i wtedy byłbym Fantastico zadowolony 😉

Lepszy i bardziej szczegółowy raport będzie przy kosie.. wraz z lepszymi zdjeciami samych topów 😉

Jedna mała odnoga tak się wyginała jak je wstawiałem z powrotem.. że nie mogłem się oprzeć i poszedł mały sampelek do ścięcia.. wisi i się suszy.. 

Pozdro dla wszystkich maniaków zielonych kwiatów 

A tutaj z pozdrowieniami dla wszystkich kurew i frajerów.. którzy tu podpatrują i dają z dupy na komendę..

Jebać was i wasze matki  wy pedały i parówy..

 

 

IMG_19701020_111822_112226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Pięknie to wygląda   

Te gumy jeszcze są  ( kup gumy i przypal gibona tego cuda .... morda eksploduje owocami 😄 )
  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Mr.Green no jak z czego? Nom z uprawy kolego 🙈 jasne niech puchną jak najwięcej później i tak waga spada diametralnie przy schnięciu 😬😬😬 P.s jebac i się nie bać 😎

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Pablo 1988 w tym zestawie w którym lecę to 300-400 się kręci. Mógłbym więcej bo lampę mam na 1m2 a box jest zmniejszony na 0.6-0.7 M2 żeby się zmieścił w szafie takiej na ubrania 😉

Gdybym mógł postawić po prostu cały namiot tak jak był oryginalnym w zestawie to myślę że śmiało bym wyciągnął 500+ jak Kaczyński 😉

Niestety box nie może być na widoku i warunkiem od kobity było to że box będzie schowany w szafie 🙂

Ja ogólnie nie dla ilości a jakości walczę. Dlatego organika a nie mineralne. Lecz wiadomo że im więcej tym lepiej. Nie ma co się oszukiwać 🙂 tak jednak jakość na pierwszym miejscu a ilość na drugim. Natomiast puchnąć im nie zabrabiam 😛

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green hehe w szafie na ubrania spoko na zmyleczce tez taki mam  tzn teraz jest srodek rozebrany i służy jako nirmalna szafa zero przypalu 😎mysle ze sie jeszcze przyda 😉a co do ilości pytam z ciekawości a do jakości tez jestem za tym  " nie ilości a jakość " pozdro 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green widać że od rqs bardziej nabite, jeszcze jak spuchną przez 2-3tyg to mysle,ze beda faworytami jezeli chodzi o budowe i grubosc topa,ale moge sie mylic😉

pieknie wyglądają, czekamy na rozwój sytuacji  powodzonka!🤜🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie 15gr kulka , Donald miał 1 smak ja tak zapamietalem

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...