Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@UKTHC może coś się trapi wewnętrznie? 

Nie nie miałem.. to pierwszy rzut Dicka 🙂 aczkolwiek ta kolorowa ze zdjęcia to go nie przypomina. Całkiem inne feno wyszło.. widać że inny genotyp. Mniejsze ma owoce ale za to sliczniej wyglądają 🙂

Co do zasypiania to Moby Dick raczej w odwrotna stronę bo to przewaga sativy i bardziej pobudzająca odmiana niż usypiająca 😛

Topy nie są największe bo bywało lepiej  😉 jednak tym razem są równiejsze. Wszystko jest podobne a nie ma zróżnicowania jak wtedy gdy stawiałem na główne topy.

Barneys Farm ma jakby stabilniejsza genetykę. W RQS w tym grow jest większy przestrzał. Widzę dzięki temu że RQS największy problem to ma z brakiem standardu jakości pestek 😄 walą jak leci 😕

Już raz próbowałem robić Challenga i RQS odpadło w szatni 😄

Wiec się nawet nie odbył tak na prawdę 😄

 

IMG_19700226_070909_081338.jpg

IMG_19700226_070945_081403.jpg

IMG_19700226_071008_081426.jpg

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green dlatego napisałem im.ze growerzy są wqrwieni na ich pestki, że to nie jedyny przypadek i że wola konkurencję bo sa stabilniejsze i pewniejsze pestki 😅

Pieknie to idzie 🤘

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie, poszły @Lady Green fotki. Wyslij, nie pierdol sie. Daj foto z barneyem...napisz że.kolejny raz się zawiodłeś,dołączasz zdjęcie, napisz.cos jeszcze i chuje wyślą Ci pestki a Ty będziesz parę zł czy euro do przodu 🤘

@Mr.Green w ciągu 24h masz.odp, jak już dodasz fotkę w 1mailu to pewnie jeszcze tego samego dnia wyślą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 kOlka razy tam już kupowałem to na pewno wyślą 😄

Napiszę z pewnością i dorzucę im jeszcze kilka fotek.. niech sobię na stronę wstawią bo mają słabe fotki swojego produktu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 i te co nie wyszły znowu nie wyjdą hehehe 😄

Urosli na tyle komercyjne że w dupie mają jakość.. leci typowo ilość. 

@Boczelli zarzuc coś na ruszt

Następne lecę Super Sativa Seed Club i zaraz startuję. Mam nadzieję na trochę lepsza jakość. 

Mam trochę nasion w domu i nie wiem czy obrobie się w tym roku by je wysiać.. Raczej wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.. Życie jak to życie.. Raz lepiej raz gorzej 😉 ale dzisiaj rozmawiałem z mamą o tym i powiedziała, że Ona też ma tak samo.. Czyli odziedziczyłem to po Niej.. Teraz akurat rolka na insta od stonersow mi się pokazała i jak na zawołanie akurat o tym 😅 3 zioła które pomagają w zasypianiu to rumianek, majeranek i lawenda.. Trzeba będzie wypróbować 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no jak możesz to poleć coś godnego uwagi 🙂

Jak już pisałem.. teraz poleci Super Sativa Seed Club więc to nie ciagle BF czy RQS :D 

Ja mam tak że sprawdzam kilka razy dany bank. Najlepiej kilka odmian kilka razy :) 

Ogólnie RQS czas już przeminął :) 

 

@UKTHC może taki wiek akurat 😉 człowiek się jednak zmienia. Czasami mysli bywają różne i glowa niespokojna.. to wtedy i człowiek nie swój bywa.

:passitleft:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ogolnie geny ze Stanow bija obecnie te europejskie na glowe. Obczaj sobie na przyklad In house genetics, ethos, anesia seeds, mephisto, ripper itd. Zobacz jakie kolorki, ile szronu, budowe kwiatow itp. Ceny zazwyczaj tez sporo wyzsze niz te europejskie pestki no ale Quality over Quantity 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zgadzam się jak najbardziej że tak jest tak jednak początkujący grower nie wie co to genetyka i zazwyczaj sięga do lokalnych dostawcow. Do tego takie RQS ma dobrze zbudowany marketing co przyciąga nowych i świeżych growerow. 

Do tego do wielu z nas chce duuuzychhh topow i jak patrzą na cali odmiany które często mają mniejsze topy to jednak przemawia do nas wizja posiadania większego plonu.

Przyszły rok zrobię bardziej egzotyczny 😄 obiecuję 😄 z pewnością wjedzie Anesia Seeds i przetrzepie im ten sliczny katalog 😄

Mephisto to automaty.. a te mnie chwilowo nie kręcą.. no chyba ze @Prepers nie da rady w obecnym rzucie to bym się skusił 🤣 na Fast Buds poniwnie.. 😄rzecz jasna trzymamy kciuki  

W tym roku już wszystko zaplanowane bym rzekł. 

Napisałeś że jakość ponad ilość.. to się zawszę broni. Można również mieć trochę większą ilość i to dobrej jakości 😉

Będę najpierw podpatrywał u Ciebie co to za egzotyczny stuff  😛

Póki co ziom musze się zadowolic czymś średnim 😄 trochę topa, trochę cukru.. i będzie pan zadowolony 😄

:rollit:

IMG_19701030_124125_114136.jpg

IMG_19701030_124841_114641.jpg

Samym byciem Moby Dickiem to RQS rozjebal system jeżeli chodzi o wielkość topa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dzięki za kciuki, tym razem stosuje środki ochrony, mam kilka osuszaczy, grzejnik olejowy do suszenia co nie wysusza powietrza, zaraz dojdzie wentylator 6 biegowy z panelem sterującym, wiedzę co który nawóz od bio bizza daje, nawilżacz , i liczę że żona w obecnym kryzysie nie wkurwi się jak pojadę jednak po te lampy UV lumateka po te 30% więcej żywicy 🤣

Jak to spierdole to jestem leszcz 🤣🤣 wracają siły witalne, po chujowym starcie w nowym roku, a ty z tymi nasionami od FB się zastanów, ten Purple banana punch będziesz miał szybko, a jak ci wyjdzie to ci zmiecie pionki z planszy, 65 dni i liczę na ciebie że zrobisz leciutko ponad 100, mówię ci patrząc na twoje kolby 

 

 

Screenshot_2023-12-22-11-51-29-575_com.miui.gallery.jpg

Na początku pachnie owocami, i kwiatami, później trochę sztynka taką gnojówką na tle kwiatów, ale w smaku 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wiadomo kazdy sobie uprawia co chce, ale tak jak napisałes duzo ludzi nie ma swiadomosci ze jest cos lepszego. 

Ja wrzuce cos fajnego z USA dopiero na następne grow, albo jeszcze kolejne bo narazie szkoda mi takich drogich pestek na nauke. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli sprawdzałem wczoraj ta strone in genetic house.. i powiem Ci że ładnie wyglądają te rośliny. W przyszłym roku tam wjeżdżam 😄 doszkole się trochę i biorę się za te drogie pestki 😄

Widzisz.. takie strony z takimi pestkami są często słabo rozwinięte i ludzi to odstrasza. 

Mało zdjęć.. mało opisów.. i tak na prawdę nowi growerzy nie są przekonani jak się im czegoś ładnie nie sprzeda tak jak robi to chociażby RQS. 

Tak jednak na spokojnie.. zobaczymy to jeszcze prawdziwy amerykański sen 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no trzeba sie troche interesowac, troche poczytac, poogladac growerow z ameryki zeby samemu cos znalezc. Szkoda, ze tu na forum nikt sie chyba tak mocno genetyka nie interesuje i nie robi swoich nasion i potem z nich OpenSeedow.

Moze by samemu cos zapylil w przyszlosci 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tutaj to bardziej forum dla początkujących.. coś jak forum pierwszego kontaktu 😛

Z chęcią kiedyś będę tworzył swoje pestki..  Raz miałem przez przypadek kilka swoich pestek i jedna dość ładnie wyrosła. Potrzeba już więcej miejsca na taką zabawę żeby to robic 😛 i mieć więcej niż jednego boxa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...