Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers tester usunął ale Green był szybszy 😄

 

Screenshot_20240125-194225.png

Jak napisałem że Zielony nie udało Ci się bo się zdradziłeś to nagle wszystko zostało usunięte 😄

Też jestem zdania jebać RQS. Jest tyle pestek że szok.. 

Ja po prostu lubię spróbować kilku rzeczy które ma dany seedbank i wtedy idę dalej. Trochę tu.. trochę tam.. 😉 a ja RQS po prostu często ludzie natrafiają na początku swej przygody 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mam wir w bani...to gdzie kupić jak najlepsze pestki? Cena nie gra roli... ktoś coś wie?🧐🧐🧐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 Słuchaj trzepie zagraniczne fora tzn. kalifornijskie, i wydaje mi się że szukaj dobrych pestek od firm Kalifornijskich, wolny rynek robi swoje, a moim zdaniem cały spisek firm od pestek bazuje, że prawie na całym świecie nie-legal, i chujom nie zwrócisz xd

17 minut temu, Mr.Green napisał:

@Prepers tester usunął ale Green był szybszy 😄

 

Screenshot_20240125-194225.png

Jak napisałem że Zielony nie udało Ci się bo się zdradziłeś to nagle wszystko zostało usunięte 😄

Też jestem zdania jebać RQS. Jest tyle pestek że szok.. 

Ja po prostu lubię spróbować kilku rzeczy które ma dany seedbank i wtedy idę dalej. Trochę tu.. trochę tam.. 😉 a ja RQS po prostu często ludzie natrafiają na początku swej przygody 🙂

Bo jak dla mnie to był zielony, obserwuje was wszystkich każdy robi to dla funu, ale jest 2 gagadkow co wszystko musi mieć najlepsze 🤣🤣 Putin, i zielony, albo ta sama osoba z schizofrenią, a popatrz straszyli że od trawki można dostać, a nie sądziliśmy że to prawda 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Osobiscie do zielonego nic niemam, ale Putin tym zarzucaniem kłamstw mnie wkurwił, bo przylazl nic nie pokazał, i jak mu nie wyszło to resztę ma za kłamców, i idiotów 🤣🤣🤣 Niewiem czy są tu jakieś dzieci, ale całkiem możliwe 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers to była typowa zaczepka 😉 już ja znam te psychologiczne gierki 🙂

Śmiało można te wypowiedzi rozłożyć na czynniki pierwsze i udowodnić małe co nie co.. 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władimir był tu już wcześniej.... Zielony też tu wtedy był.

A Władimir nie głupio pisał jak mi się zdarzyło go czytnąć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 jak ktoś się kazał nazywać królem zieleni to normalnie pod czapką nie ma 😄

Ja mam swoją teorię i to nie jestem tu sam na forum.. że Zielony to coś więcej niż zwykły użytkownik.. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Resio666 napisał:

@WBB skoro to on to współczuję mu z całego serca 🤦 pisać z innego konta 🤣🤣

Ja nic takiego nie powiedziałem.... to była tylko wskazówka jakby ktoś coś tropić chciał, że mogą się mylić 😉

1 minutę temu, Mr.Green napisał:

jak ktoś się kazał nazywać królem zieleni to normalnie pod czapką nie ma

Żarty pewnie... ja też się odgrażałem, że pokażę Wam amatorom jak się uprawia 🙂 Nie udało się.... ale może przy kolejnym razie się uda 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB I chyba ma rację, albo nie czytałeś co tu Putin pod weritkal boxem pierdolil 🤣🤣 

A teraz coś czuję że jak nie spierdole teraz swojego grow, to pokaże ktoś jest prawdziwym zielonym hegemotem 🤣🤣 Mam takie geny że przez 8h trzepalem relacje, i w tym dniu uprawy moje są top 🤣🤣

4 minuty temu, Mr.Green napisał:

@WBB żony bywają nieadekwatne z oceną sytuacji 😄

Kurwa 6 lat swojej tłumacze, może jak pyknie ten cannabis club to cię zaproszę, i ty jej wytłumaczysz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Prepers napisał:

I chyba ma rację, albo nie czytałeś co tu Putin pod weritkal boxem pierdolil

oczywiście, że czytałem od razu jak napisał 🙂

3 minuty temu, Prepers napisał:

Mam takie geny że przez 8h trzepalem

Zuch chłopak 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB żeby cię nie skłamać, i tak jesteśmy anonimowi to kiedyś się ryżu(kryształu )ozarlem, i jak się typka ruchać nie chciała wyjebalem ja z chaty, i do teraz pamiętam swój rekord całą noc i do następnego wieczora, dziwię się że mi wtedy reka nie odpadła 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB No niewiem jak ty, ale w moim towarzystwie wśród ziomków to nie był temat tabu, i znam lepszego typka, ale niewiem czy chce to opowiadac xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...