Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers FastBud to sa tanie pestki. 

Znam strony gdzie nawet po 500$/szt sa nasiona.

@Resio666 jak cena nie gra roli to polecam Aficionado 😅 a tak serio to jest kilka stron gdzie fajne amerykanskie geny mozna dostać za jakies 100$ za paczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zamawiałes już coś z USA? W sensie jak to wygląda że cłem potem itd.. raz zamawiałem buty z poza Europy i musiałem je osobiście jechać odebrać z celnego i przy kurwach musiałem otworzyć paczkę i pokazać co jest w środku.. bo to Niemcy..

Nie chciałbym otwierać przy nich paczki z pestkami z USA 😄 wtopa jak chuj 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green prosto z USA malo kto chce wysylac. Zamawialem amerykanskie pestki z bankow z UK , Hiszpanii, Nl i Polski do NL i zawsze bez przypalu.

Nie wie gdzie mieszkasz, ale z tego co wiem to w wiekszosci krajów nasiona sa legalne. No ale wiadomo, jak masz mozliwosc to najlepiej zamawiac na slupa.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli na słupa to odpada bo nie będę nikogo wystawiał do wiatru 😄 a głupich znajomych nie hoduje 😄

Nasiona może i są legalne ale po co celnik ma wiedzieć że taki i sraki to zamówił.. dane adres itd.. to tak jakbyś sam się sprzedał 😄

Ja w DE przebywam a tu różne loty mają.. ostatni przykład z Arnoldem Szwarzenegerem mówi sam za siebie 😄 no merci kurwa 🙂

I już jest problem bo ja mam swoje zjebane zasady i np. Pestki zamawiam tylko od producenta 😛

Nienawidzę pośredników.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green ogolnie jak slup nie ma nic wspolnego z uprawą to jest bezpieczny. 

Ja nigdy nie podaje prawdziwych danych, wtedy jest ryzyko ze paczki sie nie odzyska no ale cos za cos.

Ja tez staram sie zamawiac tylko bezposrednio, ale na przyklad tacy In house genetic nie prowadza sprzedaży, ale na ich IG podaja seedbanki ktore z nimi wspolpracuja 🤷‍♂️

Mi nawet ostatnio zatrzymali pestki z Hiszpanii od Ripper, ale puscili dalej 😅

Screenshot_20240126_124922_Chrome.jpg

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Boczelli napisał:

@Prepers FastBud to sa tanie pestki. 

Znam strony gdzie nawet po 500$/szt sa nasiona.

@Resio666 jak cena nie gra roli to polecam Aficionado 😅 a tak serio to jest kilka stron gdzie fajne amerykanskie geny mozna dostać za jakies 100$ za paczke.

Hahaha twoje aficiando nie zauważyłeś że pakowane po 5, i 10 czyli fast buda teoretycznie tyle samo kosztuje :)) szukam tych twoich drogich pestek, i nie mogę znaleźć , a jak znajdziesz mi w chuj mocny gen fem z Kalifornii 3x sativa 3x indica to mogę wjebac w to 600e. Pozdro

Wiem jak to zamówić bez problemu z USA, tylko mi znajdź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers no nie bo 500e ÷5szt to dalej jest 100e za pestke, a nie 13e jak u Fastbuda. I do tego najlepsze dropy sie rozchodza zanim trafia na oficjalna strone.

Co chcesz konkretnie? Ja osobiscie wszystkim polecam nasiona od In house, fajne geny i cena znosna. 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Ty umiesz czytać 1 pakiet u nich zawiera albo 5 pestek, albo 10 poczytaj opis, pozatym to jakieś noname pewnie chujnia 

@Boczelli żadna pestka z tamtej strony nie była warta nawet 50 e 🤣, a z ripper dużo tańsze jak fast buda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 na weekend chyba bo już mnie rękę świerzbi 😄

Muszę obczaic tricho dzisiaj na spokojnie.. bo może będę musiał je przetrzymać jeszcze tydzień.. 

Ta największa od RQS by chyba chciała jeszcze tydzień jak nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 z opisu ogólnie pasuje.. bo 9 tygodni średnio.. także jest ok. Po prostu ta jedna jest największa i najwolniej dochodzi. Wyjada się też najwolniej. 

Zobaczymy co tam dzisiaj w boxie hula to coś się wymyśli 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś w skrócie napisać co tu się odjebało.  Green i Zielony się pokłócili ?  Zakochana para ma kryzys 😄 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dobrze twoja racja moj spokoj, nie chce mi sie nic ci udowadniac. Kazdy kto umie korzystac z internetu moze sobie wejść i sprawdzic.

Jak tak bardzo chcesz drogie nasiona wystarczy wpisac w google "the most expensive usa weed strains" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Ja się nie chce mistrzu z tobą kłócić, zdążyłem cię polubić 🙂 Poprostu niema tam pestek za 100e, ale zastanawiam się czy nie zamówić najdroższej o wysokim stężeniu THC, i następnej nie jebnac od nich, słaba te stronę mają, ale ładne pudełka, miałeś coś od nich l?

Tu masz fotki ile sztuk, i jaka cena specjalnie wybrałem najdroższe 🙂

Screenshot_2024-01-26-21-19-13-387_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-26-21-19-18-171_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-26-21-19-47-672_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-26-21-20-11-207_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-26-21-20-14-720_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers nie no spoko byku mozemy sobie dyskutowac, ja nie sie nie chce z nikim klocic :ganjamon:

Ja od nich nic nie zamawialem, podalem tylko jako przyklad pestek ciezkich do dostania bo zobacz sobie ze wszystko maja ciagle Out of stock. 

Fajne pestki sa tez na Archive seeds, Attitude seedbank, Alchima itd stamtąd juz zamawialem.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...