Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie teraz też wyszło na to ze z tych firm ktore miałam bf wygrywa. Ich pestki wykiełkowały wszystkie, (choc minimum jedna roślina jest upośledzona a pestki mega maleńkie), co do reszty firm wynik wykiełkowanych póki co =0. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989

1 tydzień sadzonki

5 tygodni fazy wzrostu 

1 tydzień indukcji

8 tygodni kwitnienia 

W tym trening toping 

Po 8 tygodniach jedna poszła pod nóż

Reszta dochodzi 9 tydzień teraz na FLO 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tu nie o kasę chodzi 🙂

Sam ten projekt miał na celu ukazanie problemu RQS jakim jest jakość 🙂

Mają za to dobry marketing i dużo ludzi w początkach swojej przygody z uprawą, natrafia po prostu na RQS i kupuje od nich nasiona. 

RQS ma ładną i czytelną stronę. Do tego masa gadżetów i dosc sporo gratisów różnej maści. Do tego forum i dużo informacji. Łatwa dostępność i duże zasięgi sprawiają że dla wielu początkujących wydaje się to rozsądny wybór na start 🙂

Dopiero potem dowiadujesz się jak wygląda genetyka 😄

@Prepers nie ogarnął byś 3 namiotów.. kurwa.. stary.. czy Ty w ogóle wiesz co Ty za farmazony odpowiadasz.. nawet nie przypuszczasz jak wszystko by Cię tam wyruchało na orbitę.. 

😄 😄 😄

Ta jedna od BF to wygląda jak jakaś California haha bez kitu. Sliczna jest 🙂

RQS to już przeżytych. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green akurat w moim przypadku starczył był drugi taki jak mam 🤣 by było 3m.

Co do tego RQS to nabrałem się na shoguny przez ciebie xD, a omijałem ich firmę, bo czytałem że firmy od pestek lubią w chuja lecieć, a dla mnie na logikę tam gdzie coś jest legalne tam jest konkurencja, i właśnie głównym powodem tak słabych standardów w holenderskich coffikach jest właśnie monopol, tak więc szukałem czegoś z cali, i narazie polecam fast buda, i ciężko będzie mnie przekonać do tanich pestek teraz, czytam jak ludzie problem mają z kielowaniem, i niewiem jak ci z FB to robią, ale cały czas 100% skuteczności.

6 godzin temu, Boczelli napisał:

@Mr.Green dokladniez, sam gdzies pisalem o marketingu RQS chyba w mojej poprzedniej relacji. 

Niestety czesto sie robi biznes na niewiedzy ludzi.

Nie często tylko zawsze byku 🤣🤣🤣 Świat się tak pojebał, że każdy się czai żeby załadować komuś chuja do dupy 🤣🤣

Każdy biznes robi się na niewiedzy ludzi xD Bez wyjątku 

@Mr.Green Wracając do tematu Władimir to na 90% zielony xD On się do mnie kiedyś przyjebal że na pierwszy raz za dużo roslin se wziąłem, pasuje mi jego profil psychologiczny do Władimira.

Wladziu pokaż się nam 🤣

@Lady Green Ja jeszcze nie miałem problemu z kiełkowaniem, zmień tych brudasów, bo cię na hajs piękna w chuja robią 🙂

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja akurat uwazam, ze cena pestki ma sie nijak do tego czy wykielkuje🙂 99% pestek zamawiam na sensiseeds gdzie sa one chyba jednymi z tanszych i od czasu do czasu z zamnesia, ktora rowniez nie nalezy do drogich. Uprawiam powiedzmy 3 lata i do dzisiaj mam 100% wykielkowanych. Jedyne problemy z kielkowaniem mialem z własnymi pestkami sensi skunk z jarania. Tutaj jest loteria... Teraz czaje sie na cos drozszego zeby w nastepnym grow zrobic porownanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Jak niemasz nic do auto to wal fast budy, i polecam odmiany z konkursów z californi, jak szukam info to wszyscy chwała, i ja polecam zacznij od purple banana punch 🙂 odmiana w smaku, i fazce wyjątkowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tanie to sa po 3-4€ za sztuke i takie mi zawsze kielkowaly😂

@Prepers nie chce automatow w boxie. Tutaj wole troche pobawic sie roslinami na wegu a automaty zostawiam na outdoor 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers czytales ta ostatnią wypowiedź wladka zanim tester zrobił porządek..? 

@Prepers to też nie jest tak że RQS to jakaś najwieksza chujnia 😄 kilka ich pestek wysialem i ogólnie dobrze wspominam. 

Mogę powiedzieć że wyrosłem na RQS 😄

tak jak @moonka pisał.. każda pestka może nie wykiełkować.

Z FB też miałem niewypał.. 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie czytałem chyba jego ostatnich wypocin, a co tam znowu nawymyślał 🤣?

Szczerze to jebać rqs przetrzep internet, cala masa ludzi nie zadowolonych, a mi szkoda czasu na słabsze geny, i wolę sam coś spierdolic jak przez sprzęt, lub pestki chyba zauważyłeś, a ja jestem w stanie nawet 50€ za pestkę zapłacić niech mi tylko przyślą coś czego nie paliłem, i żeby zamiatalo nawet gramatura mnie jebie, bo mój namiot w zupełności starcza nawet dla największych zjarusow na własny użytek.

Tak więc śmieszy mnie Wladziu, bo to na czym mi zależy se nie powysylamy na forum, smak, moc, i fazka, a ile towaru zważy mi waga chuj wie xD i nawet mnie to nie interesuje, tego grow napewno swoją małą wagą nie będę ważyć 🤣🤣🤣 Chyba że na oko xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...