Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers te topy wyżej to i tak trochę nieudana akcja bo ponad 3 tygodnie mnie nie było i rosły samopasem. Ktoś tylko wodę dolewał i ogólnie szły bez herbatki.. 

@WymiataczMega dużo nie wyjdzie tego hashu. Lepiej masło zrób 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Moby kwitnie przynajmniej 10tyg czyli licze do 12. 

Ostatni up to około 3 tygodnie FLO. Dajmy im jeszcze z 2 tygodnie zanim skończą budować wielkość topa a później niech popuchna kolejne 4-5 tygodni 😉

Sativa inaczej kwitnie niż indica.

Może się uda i pałki jeszcze trochę urosną 😉

@Prepers dla mnie też nie ma lepszego. Dla mnie batalia z zielonym jest zabawą 🙂 i pokazuję przy tym że organika nie musi być zdyskwalifikowana przy mineralnych a wręcz depcze mineralnym po piętach 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wszyscy wyłapali o co mi chodzi 🤔🙂

 

15 minut temu, Mr.Green napisał:

Samo porównywanie organiki do mineralnych jest błędem samo w sobie.. 

Amen...

Team bio. 🤍

16 minut temu, Mr.Green napisał:

@Lady Green zaatabawiam się poki co 😛 poczytam trochę przez święta i może coś wymyślę by połączyć BioTabs i dowalić jeszcze robaków 😄

Mam nadzieje ze sie tu podzielisz informacjami i wnioskami ktore uda Ci się zebrać i wyciągnąć... 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten spór nie ma sensu i poniekąd rozumiem przekonanie Zielonego i Grzechotnika i Greena każdy z nich jest kozakiem w tym co robi i w swojej wiosce i bliskich okolicach, co nie znaczy że gdzieś dalej nie ma kogoś lepszego. I trafia się wkońcu taki farmer z dżownicami z kaliforni co deklasuje rywali bo jest wstanie wyciągnąć maksimum z organiki co dla minerałów nie jest osiągalne ale np. Zielony nie wierzy bo zawsze miał do czynienia z growerami od try packu biobizza co uzyskiwali średnie rezultaty nawet jakościowe. Lub odwrotnie Farmer trafił na jakiegoś geniusza co jak był mały zagubił się w polu konopi, który z precyzją nanocząsteczek dostarcza nawozów i rozmawia z nimi telepatycznie.

Jedyne rozwiązanie byłoby porównać susze w laboratorium pod względem zawartości i dać postronnym osobą do oceny co klepie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed Dokładnie ...na kozaka zawsze znajdzie się kozak...

Dla mnie chłopaki są mentorami traktuje ich równo i maja potężna wiedzę i fach w ręku..i zawsze fajnie się czyta to co piszą i można liczyć na ich pomoc.

 

A co do topów to akurat na mnie zrobiły największe wrażenie topy @mateo

I ten scrog dojebany 💪 tak wiem ma konkrety sprzęt ale nie tylko sprzęt czyni z ciebie zawodnika  a wiedza i kurwa technika 🤣💪☘️ ale to moje odczucia i proszę ich nie brać do serca...

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się poprostu wydaje że nie którzy z forum zatracili zabawę z uprawy, na rzecz więcej, grubiej, mocniej, bardziej kleisto, i rywalizacji, co mnie bardzo śmieszy, bo np. Mnie interesuje żeby susz był dobry, a ile wyjdzie mi z następnej planty to mam wyjebane.

Może przyniosło mi to sporo stresu, ale wiem że następna będzie luźna, i zostanie mi jaranko, i dobra zabawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja faktycznie chyba w innym "świecie" żyje... 🤷‍♀️🤦‍♀️

Nie rozumiem się z ludźmi... 🤔

Z roku na rok coraz bardziej...

Każdy swoje przez swoje pudełeczko... 🤦‍♀️

I absolutnie nie odbierajcie tego Panowie personalnie, zgadzam się z Wami i tym co tu piszecie, tylko sedno problemu widze gdzie indziej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers zabawa-zabawą ale gramatura też ważna. Ja już wszystko mam przygotowane na kolejny grow. Już się grzeje 🙊🔥. Dorzucam lampe 100w na flo 💪

@Lady Green świat się zmienia. Obyś ty się nie zmieniła bo spoko mordeczka jesteś 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 jakby był tylko jeden Tytan i wszyscy robili tak jak on radzi to byłoby nudno 😄

Musi być jakaś kontra dla kontrastu 😉

@Growerseed nie zapominaj że tu sami amatorzy 😉

@Prepers cała spina nie ma tak na prawdę nic wspólnego z samymi topami a z zachowaniem człowieka do człowieka. Po prostu rozgrywa się to na polu uprawy, bo jest to czynność ktora nas tu wszystkich skleja. 

A jak ktoś jest sprzeczny sam ze sobą co @Grzechoczący Grzechotnik bardzo ładnie podsumował.. to później powstaję niesmak. Nie do czyiś topów, tylko do zachowania danej osoby. 

Sama uprawa jest tylko ringiem. Nie można nikomu nic zrobić w sieci więc zamiast się wygrażać to lepiej pokazać co się potrafi. To trochę tak jak samce ptaków które pokazują dumnie swoję upierzenia 😉

Zdrowa rywalizacja jest jak najbardziej wskazana. Napędza do tworzenia i udoskonalenia.

A że przy tym jest trochę wesoło.. 😉

@Lady Green jak będę cokolwiek robił w tym kierunku to z pewnością się pokaże z tym tutaj na forum 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega My się chyba wszyscy nie rozumiemy 🤣🤣🤣 Jasne że więcej też fajnie xD Poprostu nie rozumiem takie spuszczania się co jest lepsze, a co gorsze, jak już chcecie się ścigać to załóżcie 3 grupy

Organika nawozy od producenta

Minerał nawozy od producenta

I hardcore mode własnej produkcji nawozy 

Wydaje mi się ze najwiecej zabawy będzie z hardcore mode, i w niedługiej przyszłości będę jedna donice prowadził na swoich nawozach, ale wszystkie inne sprzeczki między organika, a minerałem są bez sensu, to tak jakby ktoś uprawiał pomarańcze, i gramaturę do moich pomidorów porównywał 🤣🤣 A smak, i zapach oceniał na zdjęciu.

I ostatnia kłótnia zielonego z grzechotnikiem zrobiła mi dzień, bo zielony mówi że coś pachnie, a grzechotnik że nie bo, minerał, a do wglądu jest zdjęcie 🤣

Podejrzewam że wszystkie wasze topy pachną tak samo dobrze, a w łeb se wpierdalacie dominację organiki, nad minerałem. Czytałem ostatnio kozaków z Kalifornii właśnie, i twierdzą że niema za bardzo różnicy, i oba nawożenia mają swoje plusy, i minusy, ale zdecydowanie łatwiej podobno jest budować dobre topy na minerale amatorowi, jak w organice.

Jak już kolegę Green wspominał kilka razy w organice trzeba przewidzieć co się będzie działo, a jak nie przewidzisz to zonk, już nie odratujesz do tego stanu co byś minerałem podarował.Tak twierdzą ludzie co biją rekordy, a temat mnie zainteresował bo wiele razy słyszałem że organika nie klepie, a większyn ćpunem jak ja nie można być.

Jaram daby, olejki, wiadra,bonga w szczytowej formie potrafię 10g z bonga wyjarac 

I niewiem jak wy, ale jak coś może być bio, i być dobre to na standard wybieram organike, ale niemam uprzedzeń i wszystko będę stosować.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wszystko ma swoje plusy i minusy. Jeden powie za auto cabrio jest super a drugi że combi miażdży.. a dalej to tylko samochody 😉

Dla mnie nie chodzi tu o same topy jak już pisałem.

Ja po prostu uwielbiam zaczepiac Zielonego 😄 i te jego słodkie odpowiedzi :yummy:

Za to jeżeli chodzi o nawozy.. no cóż czyjeś zdanie to tylko czyjeś zdanie. Dla Ciebie może nie być różnicy a dla mnie jest. Nie widzę sensu tego rozbijac dalej. 

Też mało mnie obchodzi Californication grower i jego zdanie. Oglądam Canadian growera który mówi że tylko Bio. To żaden argument. 

To po prostu kwestia prosteto wyboru i preferencji. Jak z każdym produktem. 

Ktoś kupi gotowy barszcz a ktoś tego nie dotknie i robi z buraków..

Ktoś powie tylko adasie!! A drugi że jak buty to tylko najacze!!

Jeden lubi zgrabne wąskie dupcie a drugi woli większe podwozie 😉

Mozna tak bez końca 😄 a zioło nie jest wyjątkiem 😛

Klaus pisał kiedyś o dżdżownicach w Bio jebanych prądem 😄 i ponoć lepsze efekty xD 

Ziomek.. wszystko dopiero przed nami ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 dzięki , akurat to moja 1sza uprawa teraz lecę 2😅🤞

@Prepers dla mnie najlepsza zabawa jest z prowadzeniem roślin i to dla mnie najważniejsze a reszta to tylko dodatek, lubię czytać co i jak oraz zdobywać wiedzę co robić kiedy są braki ,i czego są to braki

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo hydro to dla mnie przerost formy nad treścią z parciem na samą ilość z pewnością za cenę jakości. Poziom Hard nawozów mineralnych.

Kiedyś czytałem o gościu który opracowuje formule Hydro w Bio 😄 to wtedy zapewne zmieniłbym zdanie co do Hydro.

W głowie mam mały pomysł by połączyć uprawę bio w ziemi z uprawą Hydro. 

Koniec końców trzeba próbować co się da 🙂 osobiście również lubię urozmaicenia tak jednak wierny jestem prostocie i logice. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hydro to coś innego i to może być ciekawe doświadczenie i dodatkowa wiedza ale to nie teraz , w pierwszej kolejności żywioł ziemi😝

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 chyba fakt z tym fartem ale nie wszystko jest super dziś przegląd dokładny i chyba za tydzień kosa musi być😅i spóźnione płukanie bedzie

Bo na moje oko to są trichomy Mleczno-przezroczysto-brązowa🤔mogą takie być?

53 dzień tak wychodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...