Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green też na to czekam , filt wzmocniłem czyli dorzuciłem do filtra materiału aby nie śmierdziało było słabo ubite zrobiłem po swojemu i myślę że da radę jeśli nie będę kminic dalej . dodatkowo dodałem na filt dodatkowa otulinę , watę zwał jak zwał oby nie jebalo 😁 najbardziej ryje mnie wilgotność jak zaczną kwitnąć ale to będę się martwić jak zalacze filtr w poniedziałek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polecam 420 dolozenie materialu do filtra nie sprawi, ze zacznie on lepiej filtrowac zapachy a jedynie zmniejszysz jego przepustowosc. Do filtrowania sluzy wegiel znajdujacy sie w filtrach a nie material🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mi zapach rowniez nie przeszkadza ale majac w domu male dziecko nie moge sobie pozwolic aby wszystko pachnialo ziolem😂 Juz teraz kombinowalem jak pozbyc sie lekkiego zapachu unoszacego sie na pietrze. Jednak w tym przypadku zrezygniwalem w wyciagu i filtra a pomogly odswiezacze powietrza, ktore zniwelowaly smrodek😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jesli chodzi o neutralizery to kiedys mialem z nimi stycznosc. Niby troche pomagaja ale maja dziwny, nieprzyjemny dla mnie zapach. Ogolnie wlaczenie wyciagu i filtra nie stanowi dla mnie problemu jesli zajdzie taka potrzeba. Teraz sobie darowalem bo jednak tesciowa czasami zagladala na poddasze w celu np rozwieszenia prania. Suszarki stoja 2metey od szafy i szum wentylatora napewno by ja zaciekawil😂 i tak pytala co tak szumi na gorze (mieszajacy)😅 na moje szczescie codziennie mialem wlaczona drukarke 3d, ktora rowniez stoi kolo boxa i wydaje w czasie pracy dziwne dzwieki

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka z drukarka dobry patent by zakłócić pracę boxa hehe 😄 mama nie podchodzi bo tam drukują teraz topy 3D xD 

Jestem ciekaw właśnie tego neutralizera i chyba wyprobuje. Dla mnie wyciąg jest za głośny. Tyle co korzystam z pasywnego wyciągu podpiętego do komina pionu wentylacji to mi wystarczy.

Coś czuję że Moby Dick będzie dobrze pachniał to chyba zakupię neutralizer 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie radzicie z zapachem ktory zostaje na Was? Ja po podlewaniu to tak wymiatam zielskiem... 🤦‍♀️ prysznic i mycie włosów obowiązkowo, gorzej jak nie mam czasu i od razu muszę gdzieś wychodzić...

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tak na szybko, jakiś neutralizator w sprayu 

Wodą sosnową rozcieńczoną,ziomek przenosił materiał koło psów. Widocznie też coś daje

teraz wyczytałem że to na grzybicę 🤦👊

Sorry mordki za zament. Pisaliście o neutalizatorach😅

Edytowane przez WymiataczMega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green konkretnie wygląda i pewnie dobrze klepie najlepszy hasz paliłem w Hiszpani 🇪🇸  za 20 euro dycha czekoladki niszczyła główkę strasznie 😄😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 haszyk jest tak dobry jak była roślina z której go robiono 😛

W zależności od odmiany i sposobu produkcji.. produkt końcowy może się różnić 😛

Hiszpania to królowa haszyku 😄 tam z Maroka idzie kontenerami 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety w PL 😕  ( niestety oczywiście pod względem palonka )  bo tak kocham PL nawet mocno 😄

@Mr.Green Byku jakbym był poza granicami PL .... to bym przyjebał takiego planta że bym sort taczkami woził 😄 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 to jak jesteś w pl to nie pomogę 😄

jakbyś był po drugiej stronie muru.. to coś by się wykminilo 😉

Tez kocham Polskę. Niestety Polska nie do końca kocha mnie bo się ciągle o coś przypierdala hehe 😉 a życie jest tylko jedno. Chęć spróbowania jak to jest poczuć żyć inaczej wygrała i Ci powiem że pierdolę ta Polskę 😄

Nie ta prawdziwą która kochamy. Lecz ta kurwe która zamyka za kilka gram rośliny. 

:passitleft:

Chyba że sam podjedziesz to Ci rzucę sztabkę przez balkon 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...