Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 miałem 3 tyg Vega i też strzelały wysoko bo te w słoiku to miały metr 🙂

Do tego Moby Dick potrafi wyjebac w górę z tego co słyszałem.. więc może być ciekawie. 

Niedługo się dowiemy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielono mi gdy ☀️ śpi

:rollit:

Dziewczyny przelaczone. Czas zacząć druga faze. Z małego wieloryba 🐋 rośliny przekształca się w dorodne samicę 🐳  Jak w stadzie trafi się kaszalot to zapolujemy na niego z harpunami i dopadniemy frajera.

Bądźcie dzielni bracia i siostry.

Bądźcie czujni bracia i siostry

Niech zielona moc będzie z wami. Międzygalaktyczna zieleń z międzygalaktycznej zielonej energii w międzygalaktycznej pustce.. to jedyne co może nas ocalić.

Więc pokój wam tu na ziemi i jebać system !!!

IMG_19700901_123141_113134.jpg

Dziewczyny przed podlaniem 😉

W sumie to zaraz po podlaniu 😄 ale jeszcze nie wypiły. Dopiero zaczęły.. chociaż niby na noc nie piją.. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_19700903_090747_081343.thumb.jpg.678fd7b45c66468f8f76c2111311c6df.jpg

48h od przełączenia pojawiają się już oznaki kwitnienia. Wychodzą białe słupki. Bardzo szybko to nastąpiło i myślę że ma to coś wspólnego z wcześniejszym stopniowym redukowaniu długości naświetlania. 

IMG_19700903_094703_084650.jpg

IMG_19700903_094717_084623.jpg

Jak dla mnie to mój osobisty rokord pod względem szybkości i tempa procesu indukcji. 

Wyglada to trochę tak jakby odrazu płynnie przeszły z wega na flo bez hamowania i zmiany kierunku, lecz DirectX odrazu do kwitnienia się zabrały 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green u mnie te oriony f1 z dnia na dzień po 20dniach zaczely kwitnac. W szoku również jestem, zobaczymy jak dalej się poprowadzą.

Widzisz różnicę w kwiatach, chodzi mi o firmę. Czy raczej rowno się prowadzą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 widać różnicę. RQS mają większe kwiatostany a BF są takie bardziej szczupłe i delikatne. Na pierwszy rzut oka to genetyka RQS wydaje się prowadzic ale główny produkt czyli topy to i tak ostateczny werdykt. Koniec końców jeden chuj jak to rośnie 😄 aby rosło i było dobre hehe 🙂

Tak jednak BF są takie bardziej cherlawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 strategia jest jedna. Zniszczyc Zielone Krainy 😄

Jezeli chodzi o koksy to tylko organiczne 😉 przy nastepntm podlaniu pójdzie orgatrex na ożywienie sytuacji. W drugim tygodniu FLO zaczynM podawać herbatks Kompostowa i PK Banan 🍌 na zmianę. 

Zobaczymy czy Moby Dick lubi banany  🍌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...