Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

E to fajnie mam znajomą w Hamburgu .. Jakoś na wiosnę legalizują w Niemczech ?  dobrze pamiętam ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 tak.. legalizują.. 

Jednak jak to Helmuty.. wszystko muszą odjebac po swojemu.. i to nie będzie do końca tak że pojdzieszti sobię kupisz wszędzie gdzie chcesz.. tylko mają ponoć powstać kluby dla palących i będziesz musiał być rzekomo czlonkiem klubu by wejść i zakupić czy tam zajarać..

Do końca też nie wiadomo co i jak bo każdy Land ma swobodę swojej interpretacji szczegółów. 

Legal tak ale każdy trochę po swojemu. Dobre jest to że będzie można mieć około 30g przy sobie i chyba 3 krzaki w domu. 

Rzecz jasna rośliny musisz zgłosić.. lol 

W klubie będą mieli twoje dane.. lol

Nic tylko inwigilacja i kontrola.  🙂

Typowe dla helmutow 😉

@WymiataczMega bliżej gór. Poludnie π x 🚪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666

No i ogólnie bezsensowne stanie się szukanie i łapanie małych growerow gdy będzie to legalne. Więc zawszę są jakieś plusy. Nawet jak wpadniesz z namiotem 1m2 i masz tam pół kilo suchego w drodze i do tego coś w słoikach to dostaniesz grzywnę.  Jeżeli nie będą w stanie Ci udowodnić że handlujesz. 

Do tego w de jest inne prawo i kara jest za poziom THC czyli poziom zakazanej substancji a nie jak w przypadku paszy dla świń w Polsce gdzie liczą wszystko z łodygami i pewnie z tą kurwa ziemia w doniczce stawiają na wagę i potem masz artykuł że złapali takiego Zielone Krainy co miał 5 kilo w szafce na buty 😄

@WymiataczMega zdemaskowales mnie.. 😮

widzisz moje Aj Pi czy co.. :smokelots:

 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 zabraniać ludziom uprawiać to to samo co zabraniać robić bimber.. miód.. piwo czy wino.. lub nalewki.. kurwa dżemy do chuja..

Zjebany świat i jebane korpo gówno. Pedalskie prawa i zakazy i banda pedałów co je chce egzekwować by wielce zmieniać świat a świat coraz to bardziej pojebany. 

:rollit:

@Growerseed ponoć przepis od samego Mikołaja.. Kopernika rzecz jasna 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No pojebane ale jest szansa na legalizacje w PL 😄 Pis juz ssie kite są nikim a Tusk to gebels i może wezmie przykład z gebelsów 😄 mam szczerze taką małą nadzieję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega nie dygam 😄 jakbym nie chciał to bym nie odpowiadał przecież 😄

bez stresu ziom. 

@Resi666 może być że gebelsy mu wcisną ten pomysł żebyśmy kupowali od nich jeszcze więcej palenia.. 

Gebelsy za eurasy robią wszystko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że nie szarpną od stycznia.. chujki tępe 😄 tylko polakow w robocie nie ma to już opóźnienia xD 

@Resi666 nie ma czego bo tu za pół kilo palenia nie pójdziesz siedzieć jak nie sprzedajesz towaru i ludzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...