Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green Nie boje się koszmarów, a to, co tu masz to raczej miłe zielone sny, jakie pozwalają spać spokojnie. :) Widzę, że lecisz tym samym schematem , jak mowa o treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Przypomina mi to twoją uprawę Gelato | ScroG | Shogun | Mainline | Critical , podobnie się to prezentowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wtedy było inne cięcie. Niby podobnie ale to ponoć nie to samo 😄

Zdecydowałem się na te cięcie że wzgledu na to że to Moby Dick i ponoć potrafią duże rosnąć.. więc liczę na to że to trochę coś pomoże. Tym razem nie skupiam się na głównym topie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green A co jeśli wyrośnie ci leszcz, albo płotka? Będzie cipka, a nie kutas xd 

@Mr.Green Mobby pussy podszkole się i zrobię swoją krzyżówkę tak ja nazwę 

Mobby pussy from Prepers Company Farma

28.112% THC

0.997% CBD

Only One Buch and get For free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała roslina. 3 dni po cięciu i nic sobie nie robi z utraty głowy.. niczym hydra rozwija kolejne nieprzerwanie brnąć do przodu :ghelyon:

 

IMG_19700821_114255_104440.jpg

Suka Dominującą.. oby była suką 🙂

IMG_19700821_114304_104524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tak. RQS wydają się lepsze. Są bardziej zbite i liście nie są luźne..

Nie twierdzę póki co że Barneys jest gorszy ale po budowie rośliny i tym jak rośnie to ta na zdjęciu wyżej to właśnie RQS i najbardziej mnie urzeka swoją postawą.

Dopóki jednak nie pokażą płci to nie ma co werdyktu wydawać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci się klony nie przyjęły, czego nie życzę, to się nie łam i próbuj dalej. Zawsze to nowe skille. A z głównego szczytu jest najtrudniej uzyskać klona, ale jak najbardziej wykonalne. Widzę że clonex jest to powinno być dobrze 😉 trzymasz te klony w jakimś inkubatorze, masz specjalne grzanie w nim?

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...