Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę tylko o tym 🙂 są chwile, że nie pale bo wiadomo, proza życia ale tak to ciągle zbakany mogę być 🙂

Aha ja to za problem nie biore w zyciu.Jak ziolo za mocne to za zło konieczne prędzej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green nomj szafa gra niech rosną, kwitna w najlepszej ja już dzisaj nie chce gescic juz mi wystarczy na dzisaj😅🙉🙈pokaz foty jak możesz 🪴😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik jak dla mnie wciąż idą łeb w łeb. Tylni rzad od lewej to 3 Barneys Farm a przedni rząd po prawej to RQS.

Każda z 3 pestek reprezentuje inny poziom jakości. Pierwsze od lewej są najsłabsze. Tak jak i BF tak i RQS. Te w środku są najlepsze. A te na końcu z prawej są dobre. Widać różnica w genach i w jakości. 

Ujął bym to tak.. w paczce było 1 nasionko 100% drugie 75-80% a trzecie to takie 50- max 60% 

Porównanie rzecz jasna względem siebie. Nie pierwowzoru lub jeszcze lepszej genetyki bo to moja pierwsza stycznosc z tą odmianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mr.Green napisał:

Ujął bym to tak.. w paczce było 1 nasionko 100% drugie 75-80% a trzecie to takie 50- max 60% 

Jebaniutcy skąd oni to wiedzą jak pakują te pestki. To nie przypadek że z dwóch firm takie jaja... To spisek 😉

A tak serio to kibicuje rqs🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik z pewnością mają jakiś sposób na odróżnienie jakości pestek. Nie wierzę że to przypadek a wszystkie trzy się różnią i idą bardzo podobnie jak jota w jote tyle że na styl swojego banku. 

RQS nie odstaje od BF. Nawet te dwie lepsze bardziej mi się podobają od RQS niż od BF 

Wiadomo że cały ten czelendż jest dla picu tak jednak póki co walczą dzielnie 😄 Widać również że dwie seodkowe mają wieksze zapotrzebowanie na pokarm. Wszystkie dostawaly do tej pory równe dawki a te najmocniejsze są najjasniejsze jeżeli chodzi o azot. Przy następnym podlaniu dostaną mixture Mr.Greena co by się za szybko nie wyjadly. Są one też najbliżej lampy i z obawy o zbyt szybkaa fotosyntezę podniosłem delikatnie panel. 

Ogólnie jestem zadowolony z faktu że Ciecia łbów pomogły i rośliny nie wariuja z wysokoscia. Wieksza wagę przylozylem do operowania światłem by temu zapobiec więc myślę że będzie dobrze. To przewaga sativy jest i widzę różnicę w szybkości budowy topa. Jak najswietszy gen pozwoli to może topki się zleją w ładne pałki 😛 czas pokaże 🙂 bądźmy dobrej myśli 😉

@Grzechoczący Grzechotnik zauważ że Fast Buds wprowadziło do sprzedazy pestki drugiej kategorii 😛 tańsze ale słabsze. Więc jednak to coś mówi 😉

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

7 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik

@Grzechoczący Grzechotnik zauważ że Fast Buds wprowadziło do sprzedazy pestki drugiej kategorii 😛 tańsze ale słabsze. Więc jednak to coś mówi 😉

A skąd wiesz takie rzeczy? Był Black weekend nie znam się, ale to mogło wpłynąć, kupując lampę mars hydro zaoszczędziłem 250e porównując do ceny z teraz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.GreenWidocznie z polskiego IP szukasz, u mnie wogule niema zakładki grade b, i niema już promocji była tylko na Black weekend były nasiona x2

Screenshot_2023-12-11-12-01-34-813_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-12-11-12-01-20-756_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-12-11-12-01-15-685_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-12-11-11-58-52-884_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-12-11-11-58-49-990_com.android.chrome.jpg

@Mr.Green Pobito rekord THC w AF, i akurat na roslince co ja mam 🙂 pruple banana punch zmierzyli 30% THC 🔥🔥🔥

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie ma znaczenia z jakiego IP sprawdzasz.. 😄 Fast Buds jest tylko jedno xD 

 

Polish_20231211_121544957.png

😉 więcej wiary ziomuś 😉

Uwielbiam jak patrzę na coś i ktoś mi mówi że tego nie ma 😄

It's fucking amazing 🤗

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...