Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie... Znalazłam wzór na odpowiedni wyciąg (dlugosc namiotu x szerokosc x wysokość x 4 x 60), jest tez jakiś wzór na odpowiedni filtr? 

No tak mi wymiata w całym domu... 🤦‍♀️ 

Wiosną wszystkie okna mialam pootwierane więc problem się sam rozwiązał, teraz jednak jest za zimno zeby wszystkie były otwarte non stop. 

Wogole to ta uprawa zaczęła mnie juz porządnie wqr..... chyba z każdej możliwej strony. Zastanawiam się nawet czy nie wywalić wszystkiego na masło i nie zacząć od nowa po nowym roku... 

Popełniam te same błedy co za 1 razem 🤦‍♀️ + doszło kilka nowych. Znowu olałam kwestie tmp i chyba mam tego efekty... (czasem w dzien mają 32° a czasem 22, w nocy czasem 16°, czasem 22, szczerze to nawet nie wiem dokładnie bo rzadko sprawdzam, ale chyba mniej niz 14 i wiecej niż 33 nie miały nigdy) w dodatku brak siatki to nie byl dobry pomysł, szczyty sie kładą po podłodze przy probie wyjęcia doniczki i nie mam ochoty nawet tam zaglądać. 🤦‍♀️ 

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green szczerze to ja się już nie raz zastanawiałem po co tyle tego świeżego powietrza potrzebne w namiocie.... tak na logikę to kto albo co je tam w tak szybkim tempie zużywa, że jego wymiana aż 4 razy na godzinę jest potrzebna (czy jakoś tak) 🙂

U mnie teraz przy aktualnej pogodzie wyciąg nie chodzi praktycznie wcale. Jest uzależniony od temp w małym boxie, a że teraz mocno pizga to się nie załącza a ja jestem taki leń, że od tygodnia się zbieram poprawić mu ten "program" żeby się chociaż co godzinę na chwile załączał. Teraz jak mi się przypomni to go zdalnie włączam i daję mu odliczanie 3 minuty i OFF 🙂

ps. nie ma wypierdalania! Wjebałaś się to teraz kombinuj jak wypłynąć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ty nie masz namiotu w domu i nie wymiata Ci cała chata z czystymi ubraniami włącznie. No i Ty jestes facetem, ogarniasz pewne sprawy o ktorych ja nie mam pojęcia... choćby z elektryką - ja w tym temacie wiem tyle ze nie ma czegos takiego jak "kontakt". 🙂

Zaraz sie chyba zwinę do domu, napracowałam się juz dzisiaj, ale jak pomysle ze mam wracac, podlewac, kombinowac z tyczkami, znowu ukladać, przekładać, to chyba prędzej zrobie "wietrzenie" raz na zawsze 🤦‍♀️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green a może masz okres, że taki nastrój? 🙂

4 minuty temu, Lady Green napisał:

nie ma czegos takiego jak "kontakt"

Jest 🙂

Preparat do oczyszczania styków S; Kontakt S; 60ml inelsc.pl

Ja tym czyszczę styki w zasilaczu do lampy np 🙂

ps. ale domyślam się, że chodzi Ci o gniazdo 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 profan+ ttmax 220/280m3/h i prima klima eco 240-360m3/h.

przy zamkniętym namiocie jest nawet ok, no ale jak go otwieram to caly dom wali w minute. Juz nawet uszczelke na drzwiach założyłam do tego pokoju ale nic nie pomogła, wrecz przeciwnie bo teraz drzwi sie chujowo zamykają... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentyl na drugim biegu chodzi? Nie znam się więc spróbuje się wypowiadać 🙂

Wentyl zdaje się musi być ciut mocniejszy niż filtr.... to na drugim biegu powinien ogarniać.... tak to rozkminiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Hmm sam nie wiem ja na identyczną powierzchnię no prawie bo mam boxa 180 cm  mam Wentylator  z przepływem 402 CFM   i mam regulacje obrotów  ( czyli teoretycznie wiem że będę otwierał namiot  za jakiś czas więc przez aplikacje zwiekszam obroty na maxa  i niech ssie ) myślę że to pomoże  + neutralizatory zapachów  i będzie ok 

Kup sobie takiego wenta jak ja   będziemy razem tkwić w przekonaniu że będzie ok 🙂  

https://marshydro.eu/products/6-inch-inline-duct-fan-and-carbon-filter-combo-with-thermostat-controller/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać tu @Udyron te wszystkie wzory zna na pamięć 🙂

Teraz, Lady Green napisał:

@Resi666 nie powiem, zaciekawiłeś mnie.... chyba bede musiala przemyśleć sprawę.... 

Do takiego wentyla to namiot by się nówka sztuka do kompletu też przydał.

Ja nawet nie oglądam tych wentyli żeby mi żal nie było... bo są piękne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Dokłądnie do tego kupujesz taka listwę Mars Hydro  i sterujesz wszystkim zdalnie  ( kupiłem przed chwilą chyba ostatnią na Allegro  tylko tu była dostępna )  😄  ale szukaj jak coś 

https://allegro.pl/oferta/inteligentna-listwa-zasilajaca-mars-hydro-ihub-wi-fi-14454771324

@WBB No raczej tak  co nowe to nowe 🙂 jestem tego samego zdania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... a miałam więcej gratów nie kupować... 

Wogole to cala moja przygoda z indoor zaczęła sie głownie przez "Was", gdyby nie to forum to pewnie bym miala tylko outy i nie złościł by mnie smród w chacie. 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green No musisz zainwestować raz a porządnie  ( Lada masz kozak )  namiot jak namiot   

@WBB No trafiłem na to na stronie producenta ale od prawie 2 miesięcy była wyprzedana . W poniedziałek zrobili aktualizacje strony  i nagle usunęli tą listwę ze strony ( czyli zakładam że może będzie dostępna ale nie tak szybko )  więc byłem zmuszony do kupna na allegro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Nie wiem szczerze  jak chodzi na maxa  to 35 db   ( nie odpalałem go  bo jeszcze nie mam całego sprzętu ) więc leży w szafie 😄 😄ale możesz dodatkowo zastosować specialny tłumik  i po problemie 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...