Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Grube są te szczyty dlatego gnie je po ciężarem życzę tłustego wyniku🪴😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  W mojej ocenie , jak cię to pod kątem merytorycznej odpowiedzi interesuje, to powinnaś zwiększyć dawki nawozów, bo rośliny są mocno wyjedzone ze składników, a po kwiatostanach nie widać, aby były strukturalnie dość mocno rozbudowane, więc jeszcze 2-3 tygodnie zostało, a związku z tym trzeba zwiększyć radykalnie podaż składników,: azotu, fosforu i potasu,, bo rośliny wymagają znacznie większego stężenia tych nawozów na tym etapie, co przełoży się na produkcje, a chcesz , by roślina skupiła się w pełni na produkcji, a nie na przetrwaniu, więc na tym etapie powinna być mocniej karmiona, by miała wszystko, co jej potrzeba do maksymalnej produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wczoraj dostały 1,5/2 dawki z biobizz + podwojka dawka pk. Z pk ostatnio miały przerwe bo się skończyło, ale juz kupiłam i podaje. Następnym razem tym najjaśniejszym znowu dam 3x biobizz i 2xpk, powinnan jeszcze więcej? Ostatnio skaleczony palec sobie tą wodą z nawozami oblałam, nie polecam... 🤦‍♀️ ze im to smakuje i je nie pali... Mam tez jakąs próbkę z hesi, bio grow i cos tam jeszcze, azotu chyba 4%, moze to im dac zamiast biogrow z biobizz?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB miałam się nie przyznawać... 🙈 no ale gryzły by mnie wyrzuty sumienia... powiem Ci i Wam wszystkim ze wczoraj odkryłam, że miałam wyciąg na 1 biegu... 🤦‍♀️ nie wiem jakim cudem... kiedys na chwile wyłączyłam podczas podlewania aby się upewnić ze nikt nie puka do drzwi i musialam potem włączyć na jedynkę. 🤦‍♀️ 

...no komfort teraz jest zupełnie inny 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green już bym tu z Ciebie darł teraz łacha gdyby nie moja wpadka z wtyczką, którą wpiąłem obok programatora zamiast do niego 🙂

Jak się coś po chmurze robi to tak jest... doskonale to rozumiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tylko że ja to zrobiłam na trzeźwo 🤷‍♀️ mniejsza z tym... 😉 uznajmy ze jak sie ma za duzo rzeczy na głowie to sie nie przywiązuje uwagi do pewnych szczegółów... 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ze wszystkim co Zielony napisał się zgadzam poza podawaniem azotu. No chyba że jeszcze 4 tyg postoją z podawaniem nawozu. Patrząc po pistlach to może tak być nawet. Musisz decyzję podejmować. Ale najbardziej brakuje p i k, calmag tam lejesz jakiś czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 calmag od mniej więcej początku flo podaje co podlanie, wczesniej 0,5ml na litr, a od 6 tyg flo 0,8. 

Qrcze, następnym razem kupuje cos co krótko kwitnie, 12 tyg flo to troche za dlugo, ale w sumie liczyłam sie z tym... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lady Green napisał:

calmag od mniej więcej początku flo podaje co podlanie, wczesniej 0,5ml na litr, a od 6 tyg flo 0,8. 

To przede wszystkim lej na przemian z npk, lepiej będzie się wchłaniał, no i zwiększył bym dawkę

Godzinę temu, Lady Green napisał:

 

Qrcze, następnym razem kupuje cos co krótko kwitnie, 12 tyg flo to troche za dlugo, ale w sumie liczyłam sie z tym... 

Kush'e i Skunk'i są spoko. Dla mnie najlepsze jeśli chodzi o działanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, grolsch3 napisał:

To przede wszystkim lej na przemian z npk, lepiej będzie się wchłaniał, no i zwiększył bym dawkę

A to wtedy nie bedą się wyjadać szybciej? Chyba musze spróbowac skoro tak piszesz, choc już tak im namieszałam ze i tak sie nie połapę co jest od czego. 

30 minut temu, grolsch3 napisał:

Kush'e i Skunk'i są spoko. Dla mnie najlepsze jeśli chodzi o działanie

Wrócimy do tematu jak znajde kogos kto mi je na swoj adres zamówi. Choc w sumie jak masz cos konkretnego do polecenia to napisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lady Green napisał:

@WBB miałam się nie przyznawać... 🙈 no ale gryzły by mnie wyrzuty sumienia... powiem Ci i Wam wszystkim ze wczoraj odkryłam, że miałam wyciąg na 1 biegu... 🤦‍♀️ nie wiem jakim cudem... kiedys na chwile wyłączyłam podczas podlewania aby się upewnić ze nikt nie puka do drzwi i musialam potem włączyć na jedynkę. 🤦‍♀️ 

...no komfort teraz jest zupełnie inny 👍

😄 hahah mistrzyni 😄 a my pół dnia rozkmina co tu zaradzić 😄 ja jebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg... zostałam zdegradowana do 4 kropek i tytułu średnio zaawansowany... 🤦‍♀️

Mam nadzieje ze to przez ten wentylator, ale obawiam się że nie... 🤦‍♀️

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lady Green napisał:

Choc w sumie jak masz cos konkretnego do polecenia to napisz. 

To moja prywatna lista która chciałbym kiedyś przerobić 😉

Green house seeds
BANANA KRUMBLE
CLOUDWALKER
WONDER PIE
LEMON SKUNK

Sensi seeds :
SENSI SKUNK
SKUNK #1
MASTER Kush-White Label
PURPLE Bud-White Label

 

Godzinę temu, Lady Green napisał:

A to wtedy nie bedą się wyjadać szybciej?

Jak dasz dużo duże dawki pk to raczej nie. Tym bardziej że przyznałaś się do przerwy w podawaniu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, grolsch3 napisał:

Jak dasz dużo duże dawki pk to raczej nie.

Dużo duże tzn? W ml biobloombastica najlepiej jakbyś sprecyzował. 😉

No i kiedy je dac? Jutro, a kolejne podlanie bez npk z calmag? Czy jutro bez npk z calmag a kolejne podlanie z npk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lady Green napisał:

Dużo duże tzn

2 x razy, pomimo że bio to jest to dosyć silny nawóz. I musisz się pogodzić że niektóre stare a przede wszystkim te ogromne wiatraki będą już umierać.

 

18 minut temu, Lady Green napisał:

Jutro, a kolejne podlanie bez npk z calmag?

Tak bym zrobił ja i po tygodniu, czyli dwóch podlaniach ocenisz jak się wyjada. Ten calmag na tym etapie to już raz a dobrzew sensie że raczej bym się nim nie przejmował teraz. Pk musisz kontynuować srogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck, fuck, fuck... jakieś robactwo chyba w tych tyczkach było 🤦‍♀️ zaglądam do namiotu a tam w jednej doniczce zapierdala jakiś robal z czułkami i mnóstwem nózek 🤦‍♀️ 

mam nadzieje ze był bez towarzystwa... 🤦‍♀️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło ze bliźniaczka a nie starsza siostra, od razu się młodziej poczułam... 🙂

A może kto z kim przestaje... 🤔

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...