Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec 8, początek 9 tyg flo o ile dobrze licze. 

Wczoraj dostały do picia tylko calmag i topmax, no i nie wiem jak je dalej podlewać... Suche liście obrywam codziennie, te co są na zdjęciach trzymają się jak przyspawane więc nic na siłe. 

Trichomy różnie... na części mam wrazenie pol na pol, a na innych tylko przezroczyste.

Miało byc bez testów, no ale tak pięknie pachną... 🙈 (nie sądziłam ze to powiem po akcji z wyciągiem) Wiec pobralam wczoraj kilka sampli i sobie schną. 

Aha... no i znowu sie poprzewracały, jutro chyba znowu bede musiała je wszystkie wyciągać i poprawiać... 🤦‍♀️

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując swój monolog... 

Dziś wszystkie dostały podwojne dawki wszystkiego, 2 najjaśniejsze kilka rzeczy x3. Kolejnym razem calmag + reszta bez npk?

Poprawiłam im tez wiązania bo kładły się strasznie cały czas, 2,5h mi to zajęło. Mam nadzieje ze nie bede juz ich musiała wyjmować... 

Na dwóch szczytach urwałam też 2 jajca, na jednym juz się otwierały. 🙄

9.jpg

50.jpg

0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lady Green napisał:

Kontynuując swój monolog... 

Jak się pięknie potrafi używać słów to się nie dziw że chcą tylko słuchać 😉

 

5 minut temu, Lady Green napisał:

calmag + reszta bez npk?

Na pewno obrywałaś liście lib same odpadły te wyjedzone. Ale ogólnie reszta mi się wydaje że wrócił kolor. Kak teraz poszło solidne npk to raczej puścił bym samego calma. A ile chcesz to jeszcze trzymać?

 

6 minut temu, Lady Green napisał:

Na dwóch szczytach urwałam też 2 jajca, na jednym juz się otwierały. 🙄

To może być oznaka że są dojrzałe. Ale nie musi. Sprawdzasz trichomy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

A ile chcesz to jeszcze trzymać?

Nie mam pojęcia... 🤷‍♀️ chyba 12 tyg będzie trzeba tak jak ostatnio.

7 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Sprawdzasz trichomy?

Sprawdzałam raz, w poniedziałek. 

W dniu 11/12/2023 o 12:09, Lady Green napisał:

Trichomy różnie... na części mam wrazenie pol na pol, a na innych tylko przezroczyste.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green hermienie na typ etapie to raczej stresy, albo dojrzałość. Raczej. Więc nie wiem co Ci tu powiedzieć. Ale Ty widzisz poprawę kolorytu wiatraków? Bo ze zdjęć to czasami coś ciężko mądrego powiedzieć. Jak to faktycznie będzie stało jeszcze 3 tyg to lepiej ten calmag zapodać. No i pk na maksa cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik widać na tych zdjęciach... 

Ale tak mysle ze odżywki to jeszcze max tydzień...?

Poprzednim razem chyba jechały mi 6tyg flo na odżywkach i drugie 6 tyg bez niczego... 🙄

44.jpg

8.jpg

3.jpg

Aaaa... no i moze faktycznie jest poprawa na liściach jak się tak przyjrzałam... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 dzięki, staram się, choć może na to nie wygląda... 😉

To są potfffory żarłoczne bestie. 🤷‍♀️

Ale przynajmniej powoli opuszcza mnie niepokój że będzie mniej na wadze niż poprzednio. Tzn w sumie juz mnie ten niepokoj opuścił. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekał bym na Ciebie i byśmy razem doszli ale ja do wigilii raczej będę chciał ciąć bo już od 5 dni bez żarcia im wodę daje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Lady Green te starania są wynagradzane widać przecież gesty las@WBB ale tobie dobrze właśnie będziesz miał wlasnej produkcji czad na swieta👍😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no nie zaskoczyłeś mnie... 🤷‍♀️😉

A nikt pojedynczych bursztynow na pierwszym zdjęciu nie widzi? Przez szkło lepiej widac niz na zdjęciu...

No chyba że sample mi na oczy poszły...

btw... no... sample mnie zaskoczyły... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, WBB napisał:

Poczekał bym na Ciebie i byśmy razem doszli ale ja do wigilii raczej będę chciał ciąć bo już od 5 dni bez żarcia im wodę daje 😉

@Lady Green na pewno nie muszę Ci mówić że dojść razem z mężczyzną w tym samym czasie to najlepsza metoda sprawdzić czy wszystko jest dojrzałe. Więc jak po zdjęciach nie rozpoznasz to może te metodę spróbuj? 🤭🙈@WBB Ziomek stawiasz te śliwowice, jak uda się Wam razem ściąć... Tfu... Dojść 😉

43 minuty temu, Lady Green napisał:

btw... no... sample mnie zaskoczyły... 

@Lady Green jak dla mnie te zdjęcia tricho co wrzuciłaś przed chwilą nadają się do Cięcia. Nie widzę za bardzo bursztynu, ale mleko to w pełni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik ale że co? zaczekaj.... wróć... stop... 🤔 bo sama się juz przy Was gubie... 😊👊

 

No w sumie to się zgadzam... ale... serio ze to juz? W sensie, ze sama w sumie myslalam ze kilka jest "ready by now" ale jakos tego nie przyjmuje do wiadomości... przeciez i tak ich nie zetne w roznym terminie... 

😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Lady Green napisał:

bo sama się juz przy Was gubie... 😊

Uwierz że przy nas lepiej się gubić, niż przy...znaleźć 😉 Twoje rośliny i dla Twoich bliskich. Nie wiem jak reszta krzaków i w ogóle doły, pewnie 50/50. Ja też tak bym kosił, ale mamy inne warunki. Więc mówię za siebie. Ogólnie nie lubię bursztynu, wolę mleko. Decydujesz sama. Pewności Ci brak delikatna Lady. Z tymi roślinami musisz jak z nami, mężczyznami... Zdecydowanie, z piersią do przodu i podniesionym czołem. Więcej wiary, przecież Ty wiesz

W sensie też bym tak kosił, czyli kosił góry, później doły. Bo tej myśli nie dopisałem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...