Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Resi666 nie mam pojęcia... ostatnio chyba w 12 tyg flo cięłam, a i tak na jednej z roślin miałam jeszcze sporo przezroczystych trichomów... najchętniej to juz bym je cięła zeby mieć spokój 😄  no ale chce je trzymac tyle ile bedą potrzebowac... licze po cichu ze w tym roku się jednak wyrobie, choc moze być ciężko... planowalam sylwester w pl ale juz nie planuje... 🤷‍♀️

Są jakieś sposoby aby przyspieszyc dojście rośliny? Moze by tak im skracac stopniowo dobe co 2-3 dni o 10 minut? W ciagu 2 tygodni redukcja by bylo o okolo godzinę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green  Możesz tak zrobić  ( nie którzy obcinają fotoperiod nawet do 10 godzin )  i wtedy konopie reagują tak na szybsze tworzenie kwiatostanów .... ( wyczytałem też że  taki zabieg zmniejsza wagę  o 10 do 15 % )  

Ja bym jeszcze do 10 tygodnia karmił je normalnie  ( i powoli redukował fotoperiod )   po 10 tygoniu zajebał im flusha i kosa kurwa na jepe 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green No i super 🙂 ( pod tą roślinką gdzie jest biblia  po zapaleniu będziesz miała objawienia )  a pod tą gdzie encyklopedia  będziesz dysponować potężną wiedzą 😄 do Milionerów po blancie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lady Green napisał:

Pod jedną doniczkę wjechała biblia, pod drugą encyklopedia, jest troszke lepiej. Oby tylko czytac nie umiały bo pozycje niezbyt interesujące...

Ciekawe czy lepiej napuchnie wiara czy nauka /racjonalność.

Karmić trzeba i to mocniej. Na flo specyfikami

Pokaz z bliska szczyty ze środkai po bokach namiotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green wysłał bym Ci takie podstawki jak ja sobie robię ze styropianu bo mam sporo z odpadów.... ale mi się nie chce 🙂

Podobno stosuje się jakiś Ripen (czy jakoś tak) żeby skrócić im żywota... ale tak ponoć komercyjni robią 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 qrcze no karmie je, karmie... 😔 ostatnio biobloom potrójna dawka, reszty tez nie żałuję, conajmniej x2... pk tez lać podwójnie? Tzn biobloombastic, dawać 4ml/l?

 

Zaraz zrobie fotki.

 

13 minut temu, WBB napisał:

@Lady Green wysłał bym Ci takie podstawki jak ja sobie robię ze styropianu bo mam sporo z odpadów.... ale mi się nie chce 🙂

A juz miałam swoje dane pisac, adres itp 😎

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB pomyśle, pomyśle... 😉 ale chyba jednak nie zaryzykuję... 😉 

@grolsch3 wybieralam do zdjęc raczej te średnie pod względem wielkości

 

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

Na koniec ten ze spalonym listkiem... ale nie wiem czy go po prostu nie oblałam wodą z nawozami przy podlewaniu...

8.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 jak już Cię widzę to wykorzystam temat Lady Green zamiast śmiecić w swoim 🙂

Na pewno widziałeś kiedyś jak hodują dynie giganty... takie kilkuset kilogramowe. Co oni im tam leją? Nie można by takiego polać naszym plantom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Tam przycina się pędy , stosuje obornik , odpowiednia glebę  i modlić się żeby była wykurwista 😄   z polewaniem niestety lipa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, grolsch3 napisał:

Najwidoczniej potrzebują więcej biobloombastic lał bym 2 x więcej. A bloom schodził niżej za to

To tak bede robić... i ze 2 tygodnie jeszcze im podawać nawozy? Qrcze kończy mi sie kilka kolejnych butelek, a myslalam ze wystarczy wszystkiego do konca... 

Nigdy więcej tyle sztuk na raz 🤦‍♀️ 

...choć w sumie zobaczymy jaki będzie wynik końcowy... podobno blue teacle daje 700g/m2, nie wiem tylko jak geny po ojcu, bo wg mnie typowo podobne do matki mam tylko 2 sztuki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, WBB napisał:

A Ty tam nie próbuj 700 zbierać bo ja tego nie przeżyje 🙂

Wysłałabym Ci troche nasionek... zebys sobie posadził i zobaczył co do duże topy... ale mi się nie chce 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...