Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Lady Green Potwierdzam weź faceta, ja chętnie się z nim zmierzę w szachy i zobaczymy kto wygra, jak przegram to rewanż będzie w MMA. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie jestem Garri Kasparow, ale gram całkiem nieźle, jak na osobę, jaka traktuje to w formie rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Dzisiaj nie, ale w przyszłości możemy zagrać, jak będziesz chciał i miał wolny czas na rozgrywkę z zielonym królem. :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Ja tylko mówię, jak nazywają mnie rośliny, też im mówiłem ej dajcie już spokój z tym królem, a one na to: panie i władco nasz, króluj nam ! :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega  To żarty, nie mam schizofrenii, więc nie słyszę roślin, jakie do mnie mówią, jak coś mówią to wizualnie liśćmi, na jakich pokazują nadmiary lub braki. Natomiast, jak chodzi o miano króla to jaja wyłącznie, żadnym królem nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wszystko rozumiem. Pierwszy dzień tu nie jestem. Bardzo lubię czytać wasze rozkminki. Masz ogromną wiedzę na temat uprawy i dzięki temu wychodzisz przed szereg 👍. Mogę to poprzeć np tym że pomagasz wielu growerom przy uprawie czy np osiągami jakie masz w swoim ogródku 👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega  Dzięki, coś tam wiem, coś nie wiem, jak czegoś nie wiem to pytać należy @Mr.Green, bo ten typ też drąży temat i coś mu się czasem uda sensownie powiedzieć, jak akuratnie nie wylewa smutków, lub nie pieprzy głupot, bo emocjonalnie sią odklei po paleniu. :D Jednak to nasza forumowa koala, misio eukaliptusowy, jaki jest jak piec hutniczy, w jakim musi się palić. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Chodzi o to, że nie raz masz problem dziwny z czymś w czym według mnie nie ma problemu, a tylko twój dziwny odbiór prowadzi do zobaczenia w danej kwestii problemu, ale mniejsza z tym, bo wiadomo, że ludzie w większości nie są idealni i ciężko wymagać od nich perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wymagac masz prawo co tylko zechcesz...a czy to dostaniesz to już inna sprawa. 

Zabawne że to tak opisujesz bo całkiem podobnie spoglądam ja na Ciebie. A wszystko się zaczęło od pytania czy idziez na siłkę 😉

Jedno proste pytanie a takie zaburzenia czasoprzestrzenne 🙂

Nie myśl sobie że jak nagle nie zapalisz to jesteś niby normalny 😄 bo powiedziałbym iż jest wręcz odwrotnie. 

Z pewnością jestem inny niż Wszyscy. Inny niż większość i inny niż inni inni. Do tego z pewnością różnie się od Ciebie 😄

Tak jednak jesteśmy tu wszyscy w jednym celu 😉 mianowicie dla zabawy a Ty jakbyś czasem o tym zapominał i za bardzo brał pewne kwestie do siebie 🙂

Tak czy siak nie ziębi mnie to ani nie grzeje.. wiec co by się nie działo to zawszę luz i bez stresu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie będę się zbytnio rozgadywał, chodziło mi o żarty na temat tuszy, gdzie jednak te żarty , które ośmieszały złe podejście do żywienia , czyli diety i do aktywności, jaka jest ważna dla zdrowia zostały źle odebrane, jakbym miał zamiar robić ludziom krzywdę,  a nie miałem takiego zamiaru, ale mniejsza z tym. Życzę ludziom,. aby się ocknęli ze snu pod tytułem zajadam emocje, jem ponad miarę, więc tyję i nie widzę w tym problemu, bo to droga do innej formy " samobójstwa:", jakie człowiek popełnia, ale nikomu niczego na siłę nie narzucam, niech każdy żyje, jak chce.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja nie mam nic z tym tematem wspolnego 😄 i co mnie grubasy.. czy niedożywione szkapy.. 😄 każdy niech sobie jest jaki chcę być. 

Sportowcy też umierają przedwczensie a tacy zdrowi i tak zdrowo żyli.. a na wsi ludzie mają nadwagę i żyją 93 lata.. 

Nie ma złotego środka. To tylko twój punkt spojrzenia oparty o pewnego rodzaju dane które bierzesz za pewnik i jesteś przekonany o swej jedynej słuszności.

Problemem w takich sytuacjach jaka powstals ostatnio nie jest to co piszesz ale w jaki sposób to robisz. To subtelna różnica której być może nie dostrzegasz i stąd brak trzezwej oceny sytuacji.. bo chciałeś dobrze a wyszło nie swojo.. czyli trochę do dupy. 

Mi tam krzywdy nie zrobisz 😉 ale sam siebie stawiasz w złym świetle i nie jest to tylko moja opinia.. co nie zmienia faktu że to tylko opinia obcych ludzi i masz jak największe prawo mieć ją w chuju 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 02/12/2023 o 10:22, Mr.Green napisał:

łyżeczka do kawusi.. 

 

W dniu 02/12/2023 o 10:46, grolsch3 napisał:

Mam tak samo, tłusta czarna z samego rana 

 

A ja głupia i Was posłuchałam... 🤦‍♀️ 😄

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...