Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka jakie żona ciasta z masełka piecze? 🙂 To o ktorym pisałeś było jakieś zwykłe czy z kremem? Ja zawsze się tmp niskiej obawiam, ze zalalec mi wyjdzie...

Wczoraj zrobiłam masło ze słoika jarania, aż się boję 😅🤦‍♀️ 

Dziś mam w planach lemon drizzle cake, bo go bardzo lubie. 🙂

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 ogólnie to jestem wszystko żerny. 

Najbardziej to kuchnię polską :)) rolady bigos pierogi itd.

Uwielbiam makarony pod wszelką postacią. Mięsa każdego rodzaju rzecz jasna :)) steki dobrej jakości :)) uwielbiam grillowac i zawsze chętnie dużo znajomych wpada na grilla którego odpalam w parku nad rzeczką w sezonie letnim. Ławeczki, stół żarcie i zimne piwo. Teren otwarty dla kazdego więc zapraszam latem 😉

Ciasta i słodkości to akurat domena mojej panie jak i pyszne zupki 😛

Ogólnie to wszystko zrobię w kuchni bo od małego musiałem być samodzielny a nie przepadam za gównianym gotowym żarciem. 

Kiedys chciałem być kucharzem z zawodu jednak budownictwo było silniejszą pokusą i samo gotowanie zostało w sferze hobby i codziennego życia. 

 

@grolsch3 jako organiczny grower staram się też jeść zdrowo i by produkty nie były z najniższej półki. Nie mam swoje ziemi póki co więc trzeba ostrożnie zakupy robić 😄 by nie wpaść w sidła marketingu heh 😛

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green wypieki to moja specjalnosc jesli chodzi o maselko. Zona go nie rusza. Pieklem zwykle murzynki ale dodawalem np jablek zeby urozmaicic smak i zabic posmak masla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mr.Green napisał:

@moonka ja wpierdzielam łyżeczką żeby poczuć smak masła hehe 😄 łyżeczka do kawusi.. i już lepiej na mordzie 😄

Mam tak samo, tłusta czarna z samego rana. Mmm, az żałuję że muszę czekać na kolejne przetwory 😉

 

Godzinę temu, Mr.Green napisał:

Najbardziej to kuchnię polską :)) rolady bigos pierogi itd.

Ja ostatnio nakupiłem, podostawałem książek i robię kuchnie fusion 😂 ale nikt w rodzinie nie ma podjazdu do moich placków po węgiersku 😁 ostatnio mniej mięsa dzięki małżonce, ale na steka w parku bym zajrzał. Ogólnie wydaje mi się że wszyscy wokół doceniają mężczyzn z fartuszkiem w kuchni, na imprezach rodzinnych z drugiej strony, teściowa głośno i wyraźnie mówi że jak groszek coś upichci to nie ma chuja we wsi 😁 hehe. Skromność. Rolady mi się już przejadły, nawet z mordą i kluskami, ale teściowa ma do nich niemiecką rękę 😂pozdro Greenku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 rolad nie jem codziennie 😄 rzecz jasna. 

Ja ze Śląska to przejesc się nie mogą 😄 tak jak moja jest z wielkopolski to nawet jakbyś już zygal ziemniakami.. to ona z chęcią zje 😄

Co do doceniania facetów z fartuszkiem.. Green lubi to 🙂

Teściowa też w uwielbieniu.. nie dość że kochany ziętek, opiekuńczy i złota rączka w domu tak i w kuchni.. to do tego dobry ogrodnik domowy.. 😄 mój Ci on 🙂

Placek po węgiersku to jedna z moich ulubionych kombinacji.. s że dawno nie jadłem.. to jutro robię placka 🙂

Jakieś nowe pomysły co do placka fusion xD ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

Jakieś nowe pomysły co do placka fusion

Tu jestem tradycjonalistą :) bardziej wymyślam coś swojego z różnych przepisów, lubię łączyć azjatycka z śródziemnomorska 😉 dziwne kombinacje. Ale smakuje. No wiem że Ty z tych regionów dlatego wspomniałem o teściowej. Często zaglądasz w rodzinne strony? Ja bardziej team pyra 😉

5 minut temu, WymiataczMega napisał:

ja mięsa tylko w wigilię nie jem😇

A ja właśnie na przekór wszystkim wpierdalam myśliwską z bułką 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 raczej nie za często. Za dużo tego. Tu do rodziny.. tam do rodziny. Poza Śląskiem też mam rodzinę. Do tego do mojej kobity do rodziny.. do tego mam rodzinę na południu Europy w ciepłych klimatach.. i tam bywam najczęściej. Dzisiaj tam dalej jest ponad 20° więc ciężko nie lubieć tam bywać. 

Do tego człowiek lubi zwiedzać nowe miejsca i podróżować.. jakieś wakacje czy co.. i ciężko to wszystko pogodzić. Raz ze kasy kupa idzie na takie jeżdżenie tu i tam bo i nie zarabiasz wtedy.. a dwa że mało czasu by wszystkich zadowolić. Dlatego jeździmy raz tu raz tam i jakoś staramy się to wszystko ogarnąć co za tym idzie nie mogę jeździć ciągle w jedno miejsce nawet gdybym chciał. 

Na Śląsku się wychowałem i trochę lat tam żyłem a że żyje się raz to lubię odkrywac nowe a o stare po prostu dbać 🙂

No i dodam szczerze że Polska coraz bardziej mnie odstrasza.. nie licząc sentymentów oczywiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no zmienia się kraj jak każde inne miejsce. Mnie bardziej przeraża jak zmienia się człowiek z biegiem lat i pod wpływem otoczenia 🙂 to może kiedyś odwiedzę ten park na steka jak stek nie chce sam przyjechać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 nie widzę przeszkód :))) 

Stek też przyjedzie w swoim czasie :)) 

Wszystko się zmienia.. szkoda że nie wszystko na lepsze i tego chcę unikać.. zmian na gorsze.. bo jak coś zmieniać to tylko na lepsze. Takie mam przynajmniej zdanie w tym temacie. 

 

@grolsch3 ogólnie będę postulował tutaj na forum by w nadchodzącym roku zorganizować spotkanie ludzi z tego forum. Może ktoś będzie miał chęci i odwagę się spotkać w miejscu gdzie nic mu nie będzie grozić.. czyli wszędzie poza Polską 😄

Moga być Niemcy , Czechy lub nawet Canabis festival 2024 który odbędzie się w tym roku w Londynie. Możliwości jest kilka a i wariatów nie brakuję. 

Przyznam sie że nie znam nikogo osobiscie kto by uprawiał 😄 i to dziwne trochę bo obracam się głównie w gronie palaczy i ludzi "naszego" pokroju. Tak jednak czuje się samotny w tym co robię haha 😄

Może coś z tego wyjdzie 🙂 nie lubię stać w miejscu tak też i w temacie forum mam zamiar spróbować popchnąć to do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mr.Green napisał:

Wszystko się zmienia.. szkoda że nie wszystko na lepsze i tego chcę unikać.. zmian na gorsze.. bo jak coś zmieniać to tylko na lepsze. Takie mam przynajmniej zdanie w tym temacie. 

 

No pełna zgoda. Najgorsze że cobyś nie robił i jak się przeciwstawiał to jednostka z machiną nowoczesności, ślepym pędem stada baranów, konsumpcjonizmem ma przewagę i to ogromną. Jest jak lawina, nie oszczędzi niczego. Tak filozoficznie się zrobiło więc trzeba zamknąć i wyczerpać temat, najważniejsze że Ci dobrze na tym drzewie Misiaczku 😉😂

14 minut temu, Mr.Green napisał:

Może coś z tego wyjdzie 🙂 nie lubię stać w miejscu tak też i w temacie forum mam zamiar spróbować popchnąć to do przodu. 

Myślę o tym też kiedyś. Nadalmmyślę, ale z mojej strony to nic pewnego. Mam nawet miejsce dobre, takie rodzinne, gdzie szłoby z całą familia, ale to takie marzenia ściętej głowy. Przynajmniej dla mnie jak na razie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 więc jednak dobrze czułem że tam była aluzja 😄 nos 👃 nie zawodzi 😄

najpierw solo a potem z rodziną na wesoło. Wszystko przed nami. 😉 a to co za nami to już nie zmienisz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Masz prawo do swoich preferencji, w jakie nie wnikam, jak chodzi o kobietę ze zdjęcia to według mnie prezentuje po prostu w danej pozie mięśnie uda, aby były lepiej wyeksponowany mięsień obszerny przyśrodkowy. Jak chodzi o implanty, botoks i inne sztuczne dodatki do ciała to również nie uznaje, aby wpływały dodatnio na estetykę ciała, ale zdrowa dieta i trening już jak najbardziej poprawiają wygląd sylwetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak siedze i sie nudzę to na forum cisza 🙂 a dzis, jak nie mam czasu na nic to takie tematy mnie ominęły... kuchnia... 🤍 

Co do kwestii spotkania z Wami jestem jak najbardziej na tak, nie wiem tylko jak moj facet by sie na to zapatrywał... a gdybym go wzięła ze sobą to na bank urżnął by sie razem z Wami i tyle by bylo z integracji 🤷‍♀️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...