Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Lady Green napisał:

osuszacz się sprawdza poza tym że łapie ziemiórki? 

Suszy, grzeje, łapie muszki.... to jest chyba jeden z lepszych zakupów jakie poczyniliśmy. Już po 48h stwierdzilem, że nie odsyłamy tylko zostaje w boxie.

Wilgotność była 80-90% i woda na ścianach. Teraz jest stabilnie 45%. W małym boxie nie wiele się poprawiło i jest 70%. Dalem dzisiaj taki wkład jak do osuszaczy ale tam już by trzeba planować kosę niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green To chyba , jakaś magia na liściu wystąpiła, albo ktoś , jakiś czar , lub urok rzucił, może to koala zazdrosny o wynik , jaki schował się do budy, to uczynił :D Tak poważnie mówiąc to ci się powiększają niedobory i to, co widać to wynik zjadania liścia, jako magazynu składników odżywczych przez roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Opowiem wam bajkę na dobranoc.

 

1.jpg

Koala siedział na drzewie,  i jak zwykle zajadał dla haju liście eukaliptusa, a tu nagle na horyzoncie pojawiła się ona, czyli wielorybka.  

1a.jpg

Koala krzyknął z przerażenia o qrde potwór morski !!!

przerazony.jpg

Wielorybka powiedziała do koali: nie bój się, bo jestem złotą rybką,  jak chcesz to spełnię twoje trzy życzenia.

 

 

2a.jpg

Na to koala odpowiedział, jaki jak zwykle był ujarany, ale jeszcze w miarę przytomny: dlaczego nie jesteś złota ?

3.jpg

Wielorybka odpowiedziała: nie stać mnie było na sto wiaderek  farby, aby się pomalować, bo  powierzchnia  mojego ciała jest wielkości boiska.

1 (2).jpg

Koala poruszony jej historią odpowiedział, a zatem moim życzeniem jest, aby mieć sto wiader farby, abyś była złotą wielorybkom i nie wyglądała  na zwykłego wieloryba.

gold.jpg

Tak też się stało, nagle oczom koali ukazały się wiadra ze złotą farbą i koala pomalował wieloryba na złoto.

Screenshot.jpg

Na co złota wielorybka powiedziała:  dziękuje ci koalo, co teraz mogę dla ciebie zrobić, aby cię uszczęśliwić ?

Koala odpowiedział: wszystko już mam, bo jestem szczęśliwy, gdy ćpam, więc odpłyń i nie przeszkadzaj mi w zabawie, bo czuje, że mi faza powoli schodzi.

4.jpg

 

Złota wielorybka odpłynęła w głąb oceanu, machając koali na pożegnanie złotym ogonem. 

5a.jpg

Niestety Koala nie znał umiaru w ćpaniu i w niedługim czasie skonsumował wszystkie liście z drzew, więc wyemigrował do Niemiec, gdzie socjal pomógł mu żyć szczęśliwie.

pijak.jpg

Natomiast wielorybka  trafiła na wielorybniczy kuter, a rybacy uznali, że mają gdzieś jej trzy życzenia, bo wolą olej i mięso złotego wieloryba. The End. :D

łowienie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćbyś nie wiem jak próbował to i tak nie zniże sie do pewnego poziomu i nie zaczne Ci tu cisnąć. 😘  

Więc ja bym juz chciała ten temat zakonczyc proszę pana, poproszę o uwagę do dziennika, a najlepiej to od razu naganę, tak się fajnie składa że zbieram, to bedzie kolejna do kolekcji 🤍

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Nie pękaj to tylko żarty, a nie jakaś tragedia, aby cię miało to boleć,  a jak cierpisz na nadmiar słoniny to polub bieganie, rower, siłownia i dieta i raz dwa trzy i będziesz wyglądała tak.

1.jpg

Jeszcze zostanę twoim motywatorem.:classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Jakby miała 3 % tkanki to byłaby trupem, kulturyści , jacy stoją na scenie , będąc wycięci tak, że pręgi im widać na pośladkach, mają zwykle między 4-5 % bf , co nawet dla mężczyzny jaki ma inny układ hormonalny niż kobieta jest niebezpieczne dla życia, a kobieta zwykle dochodzi i to na dopingu do około 10 % bf i wygląda już wtedy, jak jeden wielki żylasty mięsień. Kobieta ze zdjęcia ma właściwe proporcje, choć rozumiem, że nie podoba ci się sylikon w biuście, a jej poza jak dla mnie ma na celu demonstracje jej umięśnionej sylwetki. Kobieta na zdjęciu ma około 16-18 % bf.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a jak stanie prosto to nie widać sykwetki..? I że umięśniona? To co wtedy grubsza się wydaje? 

Skoro demonstruje sylwetkę to niech na dwóch nogach stoi na placach.. jak pajac kompletny a nie jak pół pajaca 🙂

Nie lubię sylikonu nigdzie. W dupie w ryju czy w biuście.. nie lubię też makijaży, solarium i wszystkiego co sztuczne i nie naturalne u kobiety.  

Uwielbiam za to moja starą.. 🙂 dupsko ma dopasowane do mojego bata jak siodło do konia 🙂

Uwielbiam jej naturalność i nieperfekcyjnosc. Propagowanie jednego słusznego wyglądu to wielki problem dla społeczeństwa które sobię z tym nie radzi i efekt jest wprost odwrotnie proporcjonalny do założonego.

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...