Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Lady Green napisał:

 

A ja głupia i Was posłuchałam... 🤦‍♀️ 😄

A tam głupia... Jak nas się słuchasz to nie może tak być 😉 my mamy zbyt mądrą mądrość, aby traktować siebie tak samokrytycznie, jak Ty siebie potraktowałaś dlatego chciałbym Ci przekazać mądrą mądrość aby nie być taką głupią nazywając siebie tak samokrytycznie ☺️😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega mnie zamulanie bardziej z czymś niefajnym sie kojarzy, jakiś smutek itp... ten stan "po" bardziej określiłabym jako pewnego rodzaju "uwstecznienie", ale nie w negatywnym sensie, inna percepcja po prostu 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB wygląda się chyba... 🤷‍♀️ całkiem normalnie, otoczenie jest Tobą i Twoim sposobem bycia zachwycone... emanujesz spokojem...

Też nie lubie tracić kontroli i rzadko mi sie zdarza... 😉 a tak totalnie to chyba jeszcze nigdy... 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB czyli zawsze jesteś spokojny? 😉

 

Moja znajoma np nie pali w towarzystwie ani w ciągu dnia wogole, bo później nie wykrztusi z siebie nawet słowa przez xx godzin... To dopiero przejebane... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green   Nie widzę w mówieniu prawdy, nawet gdy mówi się ją brutalnie nic złego, więc nie uznaje, aby mnie to. co słuszne stawiało w złym świetle, a jak ktoś uznaje inaczej to jego sprawa, mi nic do zdania innych ludzi, bo mam swoje i nie ulegam opinią, z jakimi się nie zgadzam. Nie będę się dalej rozpisywał w temacie otyłosci i określania w sposób zgodny z prawda sylwetki, jaka ma związek z obżarstwem i brakiem dbania o zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dziwny jesteś. Czytasz tylko to co  chcesz czytać a o zrozumieniu nie wspomnę. 

Czy ja Ci napisałem że nie możesz pisać prawdy..? 

Napisałem nie co robisz a w jaki sposób. Kolejna subtelna różnica która masz w dupie bo wolisz układać rzeczywistość pod siebie 

Jak się jest gburowatym to się nie dziw że ludzie Ci zwracają za to uwagę. Tyle. A nie jakieś magiczne pierdolenie trele morele na okrętkę.. bez sensu gadka. 

Zakończmy to tu i teraz. 

Nara 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Pierniczysz głupoty dalej, napisałem wcześniej jedynie o określeniu sylwetki, jaka jest mocno przysadzista "waleniowatą", bo się z tym kojarzy , gdy mowa o olbrzymich rozmiarach, a ty robisz wokół tego tematu, jakiś dramat, w jakim ja jestem gburowaty , bo określam coś w sposób w twojej opinii brzydki, mimo że jest to określenie obrazu otyłości zgodne z prawdą, bo otyłość  tak, a nie inaczej wygląda, jak ktoś ma rozmiary w jakich ciało ludzkie wygląda, jak wielka kula to jest to wielorybi obraz sylwetki i nic ci nie poradzę na to, że ktoś się doprowadza do takiego stanu, ale nie jest winny ten, który widzi w obrazie otyłości "wieloryba" , ale ten który się do takiego stanu doprowadził i nara. :classic_wink:

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy 8 tydzień flo.

Nie mam pojęcia jak długo jeszcze podawac im nawozy... Czy ktos ma jakies sugestie, rady? One cały czas puchną, w dodatku miejscami tak nieładnie, niesymetrycznie... 🤷‍♀️

Duzo bledow wyłapałam ktore popełniłam i ktore następnym razem poprawie. Przez te rozne wysokości teraz ciężko mi lampe ustawić zeby i jednym i drugim było dobrze... no i część miała jedynie lst, cześć hst przez co jedne topy jak maczugi a inne jak różyczki... tych "różyczek" mogłoby nie byc bo tylko zabierają miejsce. 

0.jpg

7.jpg

1.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lady Green napisał:

jedne topy jak maczugi a inne jak różyczki... tych "różyczek" mogłoby nie byc bo tylko zabierają miejsce

Bardzo dobre określenie... też mnie te różyczki wk... i kolby nierówno puchnące 🙂 Idziemy podobnie. Nie podstawiasz nic pod doniczki żeby wyrównać wysokości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie podstawiam, nie da rady raczej... choć w sumie pod dwie mogłabym spróbować po jakiejś grubszej książce włożyć... 🤔 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...