Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Resi666 kupowałam to co mi polecano i to całkiem niedawno... gdybym wiedziala ze cos jest lipne to bym szukała czegos lepszego... 

W ogole to stwierdzilam juz jakis czas temu ze to co mi rośnie w namiocie to zasluga tylko i wyłącznie lampy, ziemi i biotabsa... i jakos mnie to nie satysfakcjonuje ani tym bardziej nie motywuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Widzisz dlatego lepiej samemu szukać , czytać , oglądać , porównywać   szperać w necie jak cygan w portfelu 😄 ja kochana kompletuje sprzęt już dwa miesiące 😄 ale ja jestem z innej planety 😄

No na pewno w dużej mierze tak jest   ( lampa , ziemia , tabs ) i jak Ci wszystko ładnie rośnie to po co to zmieniać  ( jedynie zapach Cię wkurwia ) ale to już twoja kwestia  co z tym zrobisz 🙂 mam tylko nadzieje  że się nie poddasz i nie wyjebiesz tematu na masło 😞

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 ja skompletowałam w kilka dni bo mi kwiatki na parapecie umierały, z czego fakt, skupiłam się najbardziej na lampie. 

Nie chodzi tylko o sam zapach, ale nie chce Wam juz tu truć... mam lekcje do wyciągnięcia na ewentualne przyszłe uprawy ale nie wiem czy pewność siebie mnie znów nie zgubi... 🤷‍♀️

 

 

9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB człowiek im starszy tym głupszy, przekonasz się może kiedyś... 

 

A tak serio, nie żartując, to dzięki panowie... poczułam się częściowo zrozumiana a to chyba znak ze mi jeszcze nie odbija... 👍

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Więc może neutralizator.Podobno to działa.Policja tego używa jak mają jakieś sprzęty z kontrabandy.Kolega mi kiedyś gadał więc podobno.

Neutralizator ONA zdaje się.Jak się zdecydujesz to potwierdź czy ten moj ziomek to nie farmazoniasz czasem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir chyba wszystkie neutralizatory zapachow maja to do siebie, ze i tak zostawiaja nieprzyjemna won jak by alkoholu. Chyba, ze teraz cos sie zmienilo bo moja baza informacji nie byla aktualizowana od kilku dobrych lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Nie miałem tego w rękach więc musze uwierzyć 🙂 ale lepiej jak alkohol czuć niż zioło.Wódką tak normalnie jakoś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir no wlasnie nie wodka. Zapach jest conajmniej dziwny ale gdzies w tle zajezdza alko. Mogl bym to porownac do zapachu jaki wydobywa sie rano z ust po dobrze zakrapianej imprezie, z ktorej nic sie nie pamieta😂 raz czy dwa razy mozna to uzyc ale tez nie ma co liczyc na cuda jednak ja na dluzsza mete nie pisal bym sie na to😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka zapach znam dobrze.Dużo kiedyś piłem i zawsze z ludźmi 🙂

Z neutralizatorami to z mojej strony taki pomysł w sumie był 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega no ale taka jak by ja ktos wypic, zwrocil powtorzyl to kilka razy i zamknal w atomizerze🤣🤣

@Lasir ja od nastu lat nie pile absolutnie zadnego alko wiec moj nos tez inaczej reaguje na zapach alkoholu a tym bardziej wydychanego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir pp zadnych przejsciach. Ktoregos dnia skonczylo mi sie piwo. Poszedlem do sklepu stanalem przed polka z browarami i powiedzialem "a jebac. Nie pije" i od tego dnia zero alkoholu🤷‍♂️ A to, ze wczesniej sie nie oszczedzalem to juz inna bajka😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dla niektórych jak skonczy się piwo to taka tragedia w sumie 🙂

Ok.Nie oceniam.Wrzuciłem w cudzysłów żeby można było sobie sens podstawić 🙂

Dobrze, że tak się stało bo alkohol to zło.

Ja też nie piję.Od wielkiego dzwonu bo w sumie bania z picia mnie meczy.Wolę zajarać albo przyspieszyc krew jakoś a nie zatruć 🙂

Albo można pokolorować 🙂

Krew...;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir nie wiem czy tragedia bo u mnie nie ma, ze piwo sie skonczylo😂 tak czy inaczej wracajac do sedna sprawy neutralizatory smierdza swoim alkoholowym smrodem. Jednemu to nie bedzie przeszkadzalo a innej osobie juz tak. Poza tym przy boxie trzeba by pryskac co chwile bo nie ma sily, zeby jedno czy dwa psikniecia zneutralizowaly zapachy wydobywajace sie z otwartego namiotu. Jak dla mnie pomysl kiepski ale moze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...