Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green to jest ten co spamu nie lubi xD a sam u kogoś spamuje xD 

Boli go że jego pięknych kwiatów nie widać które wrzucił, bo plebs przesłania piękne widoki na topy Zielonego, swym skowytem 😄

@Lady Green ja nie szczepiony to lepiej ze mną nie zaczynać tematu 😄 bo to co się działo w tym cyrku zwanym pandemia to umniejsza godności porzadnuch ludzi ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green @Mr.Green Ok zostawię pisanie z wami , skoro spam robię , a nie będę zaśmiecał , bo rozumiem, że nie podoba się wam to , co piszę :) Sam zresztą napisałem, co miałem, więc nie widzę sensu do tego niczego dokładać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Dam sobie spokój, udanych rozmów z kolegą, z jakim sie dogadujesz, ja sobie odpuszczę, bo uznaje to za stratę czasu. :)

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne... 

@Mr.Green dobrze ze na bio jade to może pomożesz 🤭

A tak serio @Zielone krainy to nie mam żalu 😉 wszystko co nas spotyka jest lekcją, prezentem lub testem 🤍 kazdy niech wyciągnie z tego co najlepsze dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Jaki żal o co ? Walnięci w głowę ludzie, jacy błąkają się w absurdach i wymagają pochlebstw, bo jak im ktoś nie powie, że dobrze postępują to nie uwierzą, bo sami nie postępują dobrze, więc wymagają zaklinania rzeczywistości, jaką sami próbują zaklinać, to będą oburzeni na każdy głos rozsądku, jaki im powie, że robią coś źle. Ja cię nie znam, nie wiem, jaka jesteś, a jaka nie jesteś, gdy mowa o twoim ciele to czy jest otyłe czy jest smukłe to już ty wiesz. Jak ogólnie mowa o kobietach, jakie są otyłe, to uznaje, że wszystkie powinny się wziąć za siebie, a nie brnąć w otyłość powiększając ją brakiem aktywności i złą dietą. Natomiast, jak występują u nich  problemy psychiczne, czy inne zdrowotne, to idzie się do dietetyka i psychologa i ustawia dietę , bierze leki , aby wyeliminować problem, ale nikt za nikogo życia nie przeżyje i dobrych wyborów za innego człowieka nie dokona, a jakie sa potrzebne, aby posuwać się w kierunku, jaki jest właściwy, bo kroki postawione w dobrym kierunku nie szkodą nam, ale przynoszą pożytek. Jednak nie chce tu robić moralno-zdrowotnego wykładu, jaki i tak odbije się czkawką wszystkim tym, jacy chcą ćpać na potęgę i żreć, jakby jedzenie było tlenem, jakim oddychają, i jak się nie wypełnią nim, jak balon do granic napęcznienia to uznają, że nie warto żyć . ;)

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Jakie emocje? Ja mam pełen luz, a mówię jedynie to, co uznaje za słuszne, nie ma w tym ego, ale prawda i fakty, jakie są odbite na rzeczywistości realiami, jak odcisk palca na broni, z jakiej ktoś kogoś zastrzelił, to dowód w sprawie, jaki pozwala ustalić winowajcę, reasumując mówię jedynie to, co zgodne z faktami, jakie próbujesz najwidoczniej wypierać ze swojej głowy, a do tego z forum.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jest w tym mnóstwo ego, i widze cie jakim jestes, chyba nie tylko ja 😉 fakty faktami ale nie jestesmy tu po to aby osądzać czy obrażać...

Człowiek całe zycie sie uczy... myślałam ze wszyscy co jarają mają pewien luz i szersze postrzeganie... 🤔

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Jak ego? To dla ciebie zdrowy rozsądek i ukazanie danej rzeczy zgodnie z prawdą , czyli rzeczowo ukazując problem, jaki jest faktyczny i nieurojony, to sama masz problem niewiasto ze sobą, bo wypierasz ze swojej świadomości kwestie , jakie dotyczą realnych problemów i próbujesz przekrzywiać tym samym rzeczywistość, naginając ją i sprowadzając do swojej osoby i spojrzenia , jakie ma związek z twoją psychiką i zaburzeniami, jakie jej dotyczą. Ja cię nie chcę atakować, bo nie chodzi mi o to, aby cię ośmieszyć, ale mówię jedynie, że to, jak na pewne rzeczy patrzysz wynika z twoich zaburzeń, jak negujesz fakt szkodliwości, jaki wynika z pewnych schorzeń, jak i ciała tak i umysłu, do jakich się odniosłem.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dobranoc... 😉 wiem co to ego i wiem co to zdrowy rozsądek, masz racje, realne problemy czasem wymagają interwencji, dlatego też interweniuje w twojej kwestii... 🤦‍♀️ mam bardzo szeroki obraz na świat czego i tobie zyczę 😉 i więcej dystansu bo sorry ale czasem pierdolisz jak moja śp babcia... 🤦‍♀️ taka nakręcona katarynka na ktorą zewnętrze czynniki nie mają wpływu...

Może było za grubo... mam nadzieje ze wezmiesz na klate i bez urazy 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Po co mieszasz w to swoją babcię? Rzeczywistość określona jest przez prawdę, a prawda to osąd zgony z rzeczywistością. Przedstawiłem ci fakty , jakie argumentowałem rzeczowo, ty nie przedstawiasz argumentów rzeczywistych, gdyż piszesz,  jak kobieta , jaka pisze, bo emocje ją prowadzą, a nie mądrość, a nawet nie zdrowy rozsądek. Piszesz jak dziewczynka, jakiej się wydaje, że coś rozumie, gdy nie rozumie prawie niczego, a to, co jest przed nią zaskoczy ją wielce, bo nie jest gotowa na to, co nadchodzi. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 🙂

Jeszcze raz bo cie lubie... nie mamy wpływu na rzeczywistość, więc radze sie z nią pogodzić 😉 Powiedziałeś fakty, zgodziłam się z nimi, zmieniło to cos? Nie, dalej ludzie jacy byli tacy są, i mają prawo popełniać błedy, bedziesz z tego powodu nadal psuł sobie humor i innym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Dam ci już spokój, nie będę cię męczył intelektualnie, wystarczy. Zaśnij, połóż na poduszkę swoją głowę i niech twoje zwoje mózgowe odpoczną, a ty duszo umęczona życiem odpocznij, gdy twoje ciało uśnie ty też zajedziesz wypoczynek, odnajdując go w snach. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe te Wasze palenie.... ja wczoraj sample jak odpaliłem to grzeczniutko do łóżeczka, nie było siły na jakieś tam podkurwianie na forum 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie chodzi o "podkurwianie". Chodzi o zrozumienie rzeczywistości. W tym wypadku rozeszło się o nadwagę i osoby otyłe, które na siłę wciskają wszystkim wokół, że "to zdrowe jest i nieładna o tym mówić". A ci, którzy mówią prawdę są od razu zaklinani czarami antysemityzmu, rasizmu, seksizmu i innych "izmów". 

@Zielone krainy ma dużo racji. Świat zmierza ku zagładzie przez to co się teraz dzieje i nic z tym nie zrobimy.

Ale żeby patrzeć i przyklaskiwać temu co się dzieje to już... nie wiem jak to nazwać nawet. 🤷🏻‍♂️ Dlatego rozumiem zielonego i to co pisze. Mam taki sam pogląd na te sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Zielony może się z wszystkimi bawi i tak leci na krawędzi, że później nikt nic nie wie... czy ktoś kogoś.. za coś... czy wogóle atakuje 🙂

Ja tam z reguły na nic się nie obrażam póki mnie od chujów nikt nie wyzywa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB i prawidłowo. Zielony według mojej opinii też nikogo nie obraził. Pozwolę sobie go zacytować: 

9 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Lady Green ...Przedstawiłem ci fakty,...

 

I tylko o to mu chodziło. Owszem, każdy ma prawo żyć jak mu się podoba, ale bez wciskania innym, że tylko jego sposób na życie jest dobry i masz się z tym pogodzić, i to zaakceptować, bo jak nie to jesteś szowinistą, rasistą, ksenofobem i w ogóle zatruwasz środowisko swoją osobą, a najlepiej to umrzyj od razu. 

Lady Green niepotrzebnie się "obruszyła" na słowa Zielonego i zaczęła bronić otyłych. I tu właśnie dowiodła, że Zielony miał rację. Tylko tyle, i aż tyle. Już w głowach namieszali społeczeństwu w tak duży sposób, że społeczeństwo przelknie wszystko i wszystkiemu przyklaśnie z uśmiechem na twarzy. 

Mężczyźni... przepraszam, transkobiety przebierające się w damskich szatniach? Przecież to kobiety! 

Otyli żądający szerszych przejść i siedzeń w samolotach? Przecież to body positive I należy to uwzględnić bezzwłocznie! Poszerzyc samoloty, natychmiast! 

Chodzi właśnie o te absurdy. Teraz już nawet prawdy powiedzieć nie wolno, bo ktoś oskarży o szerzenie nienawiści. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... moze faktycznie mam problem z językiem polskim i przekazem treści skoro nie rozumiecie o co mi chodzi. Bede musiała widocznie nad tym popracowac... 👀

Problem otyłości istnieje (zapraszam do uk przekonacie się na jaką skalę - tu połowa osób na wózeczkach elektrycznych popiernicza po chodnikach bo CHODZIC nie mają siły) i zgodziłam się w kwestii ze to nie jest normalne ani zdrowe - nazywając rzeczy po imieniu jest to pewnego rodzaju upośledzenie. Gdzie tu ktoś temu przyklaskiwał? Radziłam aby się tym nie emocjonować i nie oceniać innych tak łatwo, aby nie wyśmiewac - karma lubi wracać i zaskakiwać. Tez mam jedną koleżankę ktora ma konkretne rozmiary i pomimo siłowni i zdrowego odżywiania nadal jest duza przez leki ktore bierze i nic na to nie poradzi. To że ktoś jest grubszy ode mnie nie czyni go gorszym człowiekiem niż ja. Owszem pomijam patologie bez ambicji ale całego świata nie zmienimy, nie wpłyniemy na wage i styl zycia innych, niech każdy się zajmie sobą. 

Z moich cwiczen na miotle sie posmialam, ale generalizowanie i nazywanie grubszych kobiet waleniami w dosyc wulgarny sposób mnie już nie śmieszy, green tez juz któryś raz z kolei oberwał wyzwiskami od ćpunów, w mojej ocenie w sposob ukazujący brak szacunku, no ale nie wiem, moze nie znam sie na męskich żartach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...