Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis przyszły tyczki ale się poddałam... 🙈 póki co sytuacja opanowana za pomocą drutów. Rosliny podlane wg tabeli (ta z fochem tylko pk i topmax), wyjadają się coraz mocniej, nie wiem gdzie leży granica normy? Lać im cos więcej czy zostawić jak jest?

0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Do drewna lepiej by top nie przylegał. Ja bym zrobił to tak, że wbiłbym po bokach doniczki 4 tyczki i na krzyż od nich poprowadził sznurki, a potem szczyty bym przywiązał do sznurków za łodygę w miejscu, gdzie jest pusta i nie ma kwiatostanu, by topy z niczym się nie stykały. Coś takiego jak poniżej na rysunku.

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Ja bym trochę dorzucił do pieca tym, jakie się wyssały z azotu na żółto, gdy mowa o dołach i rozjaśniły na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Karmi się do dwa tygodnie przed kosą, jak stosujesz mineralne i tydzień przed kosą, jak stosujesz nawozy bio, czyli naturalne. Natomiast kiedy kosić to oceniasz po trichomach, jak masz pełne mleko na trichomach to roślina jest dojrzała, dalej może tylko przez bursztyn zmienić profil na kanapowy, więc jak chcesz zioła dojrzałego, ale nie wbijającego w kanapę i loty w przestrzeń kosmiczną w głowie, to koś na mleku, czyli przestań lać nawozy, jak będziesz miała na trichomach zdecydowaną przewagę mleka, że tylko tam, gdzieniegdzie się, jakiś przeźroczysty trichom trafi, a jak chcesz kanapowca to czekaj aż będzie pełne mleko i zaczną się pojawiać bursztynowe trichomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Zależy na co się nastawiasz, ale myślę, że jeszcze 3 tygodnie. Ja koszę pod koniec grudnia, ty masz czasowo tydzień do przodu, u mnie teraz nadchodzi 6 tydzień, a u ciebie będzie 7. 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się pozbyć włosa z wiatraka? 🙈 Obawiam się ze przyczyną awarii poprzedniego była podobna sytuacja... 👀 próbowałam pęsetą ale nie sięga, nawet jak mi się udaje go chwycic to gdy zaczynam ciągnąć wiatrak zaczyna się obracac i włos się urywa... moge tam włożyc zapalniczkę taką długą z końcówką do kominka i go przypalic? 🙈 czy to nie bedzie zbyt mądre?

7y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jesli dasz rade do przetnij go malutkim nozykiem albo czyms co dasz rade tam wlozyc. Pociety na male kawaleczki szybcie sie podda i powyciagasz kawalki peseta. Bawie sie troche modelami rc i po chwili jazdy po panelach oski w silnikach wygladaja podobnie gdy trafia sie wlosy mojej Pani🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green moze wentylator da sie chociaz czesciowo rozkrecic co ulatwilo by troche sprawe. Kratke na 99% powinno dac sie zdjac. Zapewne jest na jakies zatrzaski

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka secret jardin, monkey fan, 20w

Qrcze poniewierały mi się po domu takie mini skalpele hirurgiczne, a raczej wymienne końcówki do skalpeli, w sam raz żeby teraz przypomocwac np do śrubokręta i użyć, no ale oczywiście jak są potrzebne to nie moge znaleźć...

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green gdzieś ty pchała tą głowę? 😆 Wiatrak ma zapewne stalowy wał więc zapalniczką możesz spróbować. Tylko nie przypał reszty. Włosy dosłownie w sekunde się palą. Wiem z własnego doświadczenia. 😂 Jak nie to na 100% można go rozebrać. Zdjąć obudowę, śmigła i normalnie zsunąć te włosy. Pewnie do tego będzie potrzebny śrubokręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...