Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green no to dobra historia, w kryzysie to i taki system wentylacji dobry 😉 nie znam się na strychach brytyjskich, może to dobre rozwiązanie jeśli temperatura w zimie u Ciebie oscyluje tak do 10°. Ewidentnie przy tym oświetleniu masz za słaby wyciąg lub właśnie nie ma dobrej wymiany powietrza ogólnie w pomieszczeniu. Strych nawet z zakrytym całym dachem, bez dziur, powinien mieć lepszą wymianę powietrza niż zamknięty pokój.

Co stoi na przeszkodzie zrobić test. Dokupić drugi setup i sprawdzić warunki góra /dół. 🤭😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 za słaba wymiana powietrza w pomieszczeniu bankowo, mysle ze jak ogarnęłam już jak działają okna to będzie lepiej 🙈

strychy i garaze są tu dosyć przypałowe, jak spadnie śnieg to widac po dachach gdzie się topi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wiadomo, ze nie od leda i namiotu😉 zanim kupilem dom to kolega mi mowil, ze 2 numery obok zawineli rodzinke za plantacje na poddaszu ale tam sie ponoc "dzialo". Troche mnie to zmartwilo ze wzgledu na moje outdoory, ktore planowalem trzymac w ogrodzie. Stad pomysl na szklarnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee Świat jest głupi 😛 chować się z roślina.. jesteśmy zjebani jako cywilizacja i dlatego musimy się tu potajemnie spotykać i pokszyaav swoję prywatne suczki 😄 i się jarać kto mam większe i lepsze 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonka @Mr.Green można mieć niby ale jeżeli chodzi o out to jak sąsiadowi nie będzie zapach przeszkadzał kumplowi przyjechały psy tylko ścieli i zabrali pojechali w chuj w nl możesz mieć chyba 3 prawdopodobnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green pisząc "śnieg" mialam na myśli tutejszy śnieg 😁 czyli zazwyczaj poranny szron na dachach, bardzo rzadko opad sięgający tu w porywach do kilku mm... 😉 

Te strychy są tu bardzo niskie, taki namiot 2m wysokości to chyba dachu musiałby dotykać... jeszcze wyciąg górą... na zacienionej drzewami ulicy, gdzie widac jak co rano ten szron na dachach się w linii od słońca roztapia, myślisz ze nie było by to do wyłapania? Moze i przy ledzie nie... ja nie moge sobie w każdym bądź razie pozwolic na ryzyko, nie te lata. 🙂

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy takie cos wyłazi na liściach przy jednym szczycie tej rośliny ktora ma focha... dzis jej dałam 400ml bo ziemia troche przeschła... 

I to chyba nie mogą byc zle rozwinięte korzenie bo przeciez od początku by były z nią problemy, a do niedzieli niczym nie odstawała...

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green lubię się wpierdalać 😂 zanim ZK wjedzie tu na swoim zielonym rumaku, to też odpowiem pytaniem jak u kolegi w innym temacie. Myślisz że bor ma wpływ na rozwój /zatrzymanie korzenia oraz wzrostu wertykalnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green to jak u roślin. Więc niedobór, a raczej blok przez antagonistow (uwaga wymieniam ich, może być zaskoczenie) azot, fosfor i potas w za dużych ilościach powoduje blokowanie pobieranie boronu, boru, chuj wie w sumie😉 ale patrząc na końcówki wiatraków, ich lśnienie oraz zabarwienie myślę że miałem rację że korzeń jest słaby a na pewno końcówki włośników. Tak samo wzrost jest zahamowany. Ale na tej fazie to przejmował bym sie tylko tym korzeniem, bo w gore i tak już nie rosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green @moonka Nie gniewajcie się ale wydaje mi się że macie lekka paranoję z tymi strychami i helikopterami i to na serio. Nikt już na poddaszu nie może mieszkać ? A co jak ma okno od podwórka tylko ? Tzn że jak dach nie jest oszroniony to już ktoś tam coś ma ??? 🤣 Wyluzujcie trochę . Sam mieszkam na poddaszu i nawet jak nic tu nie ma to co helikopter leci i widzi ciepło i ktoś zaraz do mnie przyjdzie z rewizja kpina jakaś hehe Też Was trochę nie rozumiem chcecie mieć swoje jaranie to liczcie się też z przypalem a nie żyjecie w strachu bo jeszcze przez przypadek kiedyś pies zajdzie o sąsiada się zapytać i zobaczy że stoicie zesrani to odrazu sklei że z Wami coś nie tak i sami sobie przypalu na dymacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 ale ja sie wcale nie spinam. Akcje z helikopterami znam glownie w tv a o kilku slyszalem od ludzi. Sam nie mam sie czego obawiac bo uprawiam male ilosci. Jedynie nie chcial bym tym narobic nieprzyjemnosci mojej rodzinie i dla tego "chowam sie" w szklarni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka jesli chodzi o rodzine rozumiem Cię doskonale. Ale uwierz mi jesteśmy za mali żeby to Nas mieli helikopterami szukać hehe zresztą Holandia to mały kraj i gęsto zaludniony . Ludzie mieszkają w domach od parteru po strychy. Mieszkania są przerabiane po to aby wyciągnąć z nich jak najwięcej hajsu. Zresztą jak tu mieszkasz to wiesz jakie są chore ceny za wynajem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Dokładnie Policja ma nas głęboko w dupie !! dla nich jesteśmy pionkami pionków .... Mogą CIę jebnąć na 3 sposoby  

1.Rachunek za prąd ( jak masz planta kurwa 10 metrów na 10 😄
2. Kłapiesz dziobem że uprawiasz 
3. Ktoś Cię podjebie ( nawet dla zabawy )  dzisiaj ziomek który wie jest twoim super kumplem a jutro może ci wjebac kose w plecy 🙂

Więc jest jedna złota zasada  MORDA W KUBEŁ  i zero gadania 😄 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...