Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Resi666 zgadzam się najważniejsze to łeb na karku i zero skrupułów bo jak pies zawita to sam się może ktoś przez przypadek sprzedać swoim podejrzanym zachowaniem no i na koniec patrz komu ufasz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 co do przypalu w nl to w jednym bralem poniekad udzial. Znajomy spodziewal sie gosci z Hagi. Gosci zatrzymala policja, znalezli przy nich kilkanascie gramow, spisali i "pojechali". Dobrze, ze typy zadzwonily do mojego kumpla mowic o calej akcji bo on handluje ziolem. W moment przywiozl wszystko co mial na chacie do mnie na przechowanie a gdy wrocil do domu czekala juz na niego policja wraz ze znajomymi. Jak sie okazalo musieli ich znac i pojechali za nimi ponad 60km do mnie na wioche. Wiem, ze to story nie o uprawie ale jesli juz rozmawiamy o przypalach🙂 Ja sam tal jak pisalem mam to w dupie a jedynie obawiam sie, zeby nie narobic klopotow rodzinie bo po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Pierro nie ma bracie taniego czegoś jak "patrz komu ufasz" nie w tym przypadku! Tu bracie jest jedno rozwiązanie...Nie Ufaj Nikomu 💪🔥😌 Stosuj nie pożałujesz 

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 ufaj tym na ktorych tez cos masz😉 kiedys to uslyszalem od pewnego "cwaniaka z glowa na karku". A tak na powaznie to nie ma co gadac ze sie cos uprawia nawet najlepszym przyjaciolom. Nigdy nie wiadomo jak bedzie wygladala przyszlosc. U mnie nawet kobieta woli nie widziec jak wyglada wnetrze szafy. Mowi, ze spi spokojniej a i nikomu nic nie wygada bo jest papla😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Dokładnie Cię rozumiem... też mam Żonę,dzieci,firmę ale wiem jedno za mały grow box kilka roślin na wysłany użytek tak naprawdę chuj mogą zrobić... Stracisz wiadomo sprzęt towar i zawiasy...do Paki nie trafisz ... Najgorszy jest widok rodziny jak cię wyprowadzają w kajdankach jakbyś zajebał pół dzielnicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 chyba Cie kolego poniosło, troche grzeczniej może? paranoja, zycie w strachu, stoicie zesrani? 🤦‍♀️pamiętaj ze kazdy ocenia innych przez własny pryzmat... 🙄

To luźna gadka i rozne rozkminy, to ze rozważamy i analizujemy rozne aspekty, poruszamy rozne tematy, nie oznacza ze zyjemy w strachu, zapal sobie moze to wyluzujesz. 🙂

Swoją drogą... skoro mieszkasz na poddaszu... to dach masz chyba ocieplony? Czy masz nad lóżkiem blachę dachową podbitą jakąś ligniną? W obu przypadkach przepuszczalnosc będzie taka sama? 

Przecież jak nas złapią to swiat sie nie skonczy, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, co nie oznacza ze mam miec wyjebane na wszystko i zwolnic się z jakiegokolwiek myślenia... jakis złoty srodek nalezy zachować.

@grolsch3 tylko ze ja jej qrcze jeszcze nie dawalam ani potasu ani fosforu... a azot to z biogrow tylko lub pozostałości po biotabsie... podawałam grow, bloom, topmax i calmag zgodnie z tabelką biobizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green rozumiem. Nie oceniam nigdy ruchów, staram się tego nigdy nie robić bynajmniej. U Ciebie tego na pewno nie zrobiłem. Napisałem wczoraj co sądzę, dziś po zdjęciach nadal to bym podtrzymał. Nigdy nie chce w błąd wprowadzić, zawsze staram się szerzej spojrzeć. Jaka była sekwencja zdarzeń, czy mam rację, nie wiem. Dla mnie to jest jedyne przypuszczenie. Te śladowe pierwiastki nie powinny nigdy w zdrowej mieszance gleby wywalać niedoborów. Więc kieruję swoje przypuszczenia na antagonistów. Wymieniłem ich. I na tym mogę zakończyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947   Pani  @Lady Green   ma racje  w każdym aspekcie 🙂 Ocieplony dach nie ma prawa przepuścić ciepła ani zimna   ,   my się nie boimy ! my myślimy 🙂  i jak juz pisałem gówno mogą nam zrobić ! i najważniejsza sprawa  .. .musimy kurwa zapalić 😄 dawaj byku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 @Lady Green@Lady Green @moonka @Resi666@moonkanie no jaram cały czas . Ale jak czytam te oszronione dachy i helikoptery to mam bekę w huj🤣 Szkoda mi by było czasu na takie myślenie serio. Ja od pierwszego dnia wiem co robie i za co i wliczam w to przypał i mam wyjebane w psy helikoptery i grube rozkminy za 4 krzaki na krzyż ocieplenia dachowe. Za swoje krzaki czeka mnie najwyżej mandat i zabranie sprzętu. A o wyprowadzaniu w kajdankach tu nawet nie ma mowy to nie ten kraj tyle w temacie. A i jeśli Cię uraziłem i piszesz że mnie poniosło to sorry ale ja taki jestem i nie zamierzam tu pisać ą i ę to nie forum poetyckie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 Buszek mordo👊 Ale teraz tak sobie pomyślałem znam jedno forum z NL i powiem tak zero jest tam takiej paniki jeszcze nie widziałem tam żadnych tematów o helikopterach czy dachach hehe serio jakiś inny świat w ogóle. Każdy pokazuje swoje kwiaty plony jakieś swoje produkty. I to nie jest tak że myślę żeby nie uważać na to co się robi ale do huja wafla 4 krzaki na krzyż to mandat a nie kryminał i nie kajdanki. Tu ludzie za głowy nie dostają 10lat nawet. Pierdole takie podejście się nie boje i huj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 nie chodzi o ą ę tylko o kulturę wypowiedzi. Jakby to napisać abyś zrozumiał (intonacji wypowiedzi niestety nie dam rady przesłać)... po prostu nie czaisz bazy i nie dajesz sobie tego przetłumaczyc, nie masz dystansu do tego co czytasz, zycie nie jest czarno białe. Dorabiasz sobie sam ideologie na podstawie kilku przypadkowych komentarzy kilku osob i wmawiasz nam (jako całości) swoje racje. Z wielu rzeczy ktore tu pisze sama mam ubaw, istnieje tez cos takiego jak ironia z ktorej często korzystam. Piszesz ze szkoda Ci czasu na myślenie... a ja chciałabym miec tego czasu więcej właśnie na takie banalne i niepotrzebne rozkminy, w takim celu tez tu zaglądam. 🙂

No ale niech będzie ze panikuje w związku z helikopterami o ktorych nie napisałam ani słowa i w związku z uprawą na strychu ktorej nie mam 🤣 Ty za to jestes kozak co sie nie boi i sie śmieje z takich co się boją... 😉

@grolsch3 nowa, lightmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green @Lady Green Co masz na myśli swoje racje albo jako całości? Jeśli coś pisałem do pisałem do Ciebie i Cię oznaczalem.Sama srasz się za 4 krzaki i robisz z siebie Leona zawodowca do kamuflażu boxa🤣 I jakby Ci tu napisać żebyś zrozumiała masz ciotę czy o huj Ci chodzi bo żeś do mnie przyjebala i szukasz dziury w całym kumasz lady???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green  Bardzo ładna składnia 🙂 wręczo poetycko ✌️🌿
@Pierr1947  Miałeś byku zajarać  a widzę dalej jesteś agresywny jak po coco 😄 loko 😄  wyluzujcie jest zbyt piękna noc na takie pierdoły 💞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Pierre rozumiem twoje myślenie, ale te cioty mógłbyś se odpuścić 🙂 Nie każdy ma taki luz na bani, jak ty czy ja kwestia charakteru, a i też uważam że im więcej srania, i pierdolenia to więcej przypalu, najciemniej pod latarnia, ale zluzuj ziomuś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...