Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Dudasz666 pewnie mozna, ale czy to bedzie dobre rozwiązanie? U gory wisi lampa, filtr, w dodatku to unieruchomi mi doniczki, nie bede mogla juz ich wyjmowac z namiotu. 

@Zielone krainy tez myslalam o tyczkach, nawet juz je zamówiłam i chyba za dużo bo nie wpadlam wcześniej na to ze do jednej doniczki wystarczy jedna tyczka i sznurek 🙈 choć w sumie moze dobrze że zamówiłam więcej... wyjdzie w praniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem tyczki i jakieś wynalazki i zmontowałem takie coś bo akurat takie listewki miałem na stanie. Wiązać do sufitu bym nie wiązał bo na bank bym coś później urwał 🙂

PXL_20230708_021443784.thumb.jpg.ae7da490e90b9f24204c64a5b78d67f0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tez myślalam o czymś takim, ale musialabym zrobic sporo niższe żeby topy nie dotykały konstrukcji.... Przyjdą tyczki to zobaczymy co wyczaruje... 🙈aż sama jestem ciekawa 🤦‍♀️ 

oby tylko nic na tym nie ucierpiało bo będę działać metodą prób i błedów 🙂

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dudasz666  Można łodygi podwiązać sznurkami do góry i je o coś na suficie zaczepić, ale to na mniejszej powierzchni uprawnej z mniejszą ilością roślin, bo na takiej powierzchni jak ma @Lady Green to by komicznie wyglądało, jakby wszędzie z sufitu sznurki zwisały, jak pajęczyna spider-mena, a po za tym byłoby mnóstwo zabawy, aby na takiej powierzchni wszystkie uginające się szczyty podwiązywać z góry, tyczki są w tym wypadku lepszym rozwiązaniem. Jednak na takiej powierzchni, jak twoja można wiązać sznurkami od góry, ja tak robiłem na jednej z moich upraw.

Jak widać tutaj na dwóch roślinach LSD.

1.JPG

@Lady Green Więcej tyczek nie zaszkodzi, jak nie wykorzystasz ich teraz to w przyszłości, a w takim wypadku zawsze lepiej mieć więcej niż mniej, bo coś może się złamać, gdzieś może okazać się, że trzeba dołożyć itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Karmić odpowiednio trzeba to spuchną mocno, światła ci nie brakuje , bo panel masz mocny, nawozów też masz pod dostatkiem, tylko doświadczenie może stanowić pewną przeszkodę, ale może ją przeskoczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy miałeś co podwiązywać 🙂 ja ostatnio z siatką nie mogłam jednego opadającego szczyta ogarnąć, nie chce myśleć co będzie teraz, to wcale nie jest takie łatwe wbrew pozorom. 

Przy okazji zapytam... używacie okularów do lamp? Jeśli tak to jakich?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy lampa już jest ponad 2x mocniejsza mars hydro 720w Samsung evo 3.15j, sprzęt też poszedł do wymiany teraz cisnę 2.25m2, i autopoty xd 

@Zielone krainy Albo grubo, albo wcale chociaż będę wiedział jak coś spierdole, że to moja wina 

A twoje Acapulco zadziałało mi na wyobraźnię, musi być w cholerę słodka taka jasniutka, więc lecę 12x Acapulco 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy

11 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Dudasz666  Można łodygi podwiązać sznurkami do góry i je o coś na suficie zaczepić, ale to na mniejszej powierzchni uprawnej z mniejszą ilością roślin, bo na takiej powierzchni jak ma @Lady Green to by komicznie wyglądało, jakby wszędzie z sufitu sznurki zwisały, jak pajęczyna spider-mena, a po za tym byłoby mnóstwo zabawy, aby na takiej powierzchni wszystkie uginające się szczyty podwiązywać z góry, tyczki są w tym wypadku lepszym rozwiązaniem. Jednak na takiej powierzchni, jak twoja można wiązać sznurkami od góry, ja tak robiłem na jednej z moich upraw.

Jak widać tutaj na dwóch roślinach LSD.

1.JPG

@Lady Green Więcej tyczek nie zaszkodzi, jak nie wykorzystasz ich teraz to w przyszłości, a w takim wypadku zawsze lepiej mieć więcej niż mniej, bo coś może się złamać, gdzieś może okazać się, że trzeba dołożyć itd.

U mnie ok 120 topów jak by tak urosły ciężko by było wiążąc wszystkie 🤣🤣🍺🍺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Na tyczkach oprzesz szczyty przywiązując sznurkiem i nie będzie problemu. Jak chodzi o okulary to nie używam, na panel staram się nie patrzeć, jak chodzi o możliwość uszkodzenia wzroku.

@Prepers Jak kto woli, ja sam robię tylko dla siebie, więc mi powierzchnia 0,32 m2 wystarcza, jako "pole uprawne". Co do Acapulco gold, ona słodka nie jest, ma smak ziemisto-orzechowy.

@mateo Wiadomo, ty masz powierzchnie kilkukrotnie większą niż ja. To jakby armatę ze strzelbą porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...