Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Resi666 napisał:

@Lady Green  Bardzo ładna składnia 🙂 wręczo poetycko ✌️🌿
 

Chcialam w poscie wyzej dodac cytat i nie zdążyłam 😊

15 minut temu, Prepers napisał:

@Pierr1947 zaraz wracam idę obczaic co mi koło chaty lata, bo już robi 3 kółko xd

Poplułam telefon... 🤣

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Za dużo azotu pazurki od nadmiaru tego pierwiastka, ma problem z przyswajaniem, a nadmiar azotu na kwitnieniu potrafi blokować inne pierwiastki.

@Resi666 Policja w PL przyjdzie nawet do samosiejki, jak tylko będzie miała wiedzę, że ktoś ma na balkonie kwiatek wyciągnięty, jak słonecznik bez kwiatostanów, ale wygląda z liści na konopie i to im wystarczy, aby zrobić "nalot".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Między innymi o to mi chodziło ... sami nie są w stanie odnalezc drogi do toalety 🙂 wiec no 😄  nie gadac i nie wystawiac kwiatów na balkon ... i bedzie git auuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Resi666 Ok, czyli maskować się, jak tylko jest to możliwe, aby się nie potknąć na głupim błędzie i nie zrobić sobie niepotrzebnie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Takie pazury to oznaka, że azot wszedł za mocno i roślina go nie przyswaja w takiej ilości, jeszcze nie ma wielkiego problemu, bo to taka mowa rośliny, że lekko za mocno weszło, ale sobie z tym w miarę radzi, jednak lepiej jej za mocno nie dokładać, bo popalenia mogą zrobić się większe. Nie dawać niczego z azotem, ale jak masz coś na kwitnienie to dawaj, bo ona kwitnie, więc potrzebuje pierwiastków na kwitnienie, inaczej zacznie zjadać liście z tego, co jej brakuje.

@Resi666 He ja wole robić wszystko i więcej niż potrzeba, ale każdy niech robi tyle ile uznaje za słuszne, bo to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończymy 5 i zaczynamy 6 tydzień flo. "Jesień" wchodzi na coraz większą ilość roślin, dzisiaj pierwszy raz zostaly podlane większymi dawkami wszystkiego, wg tabeli. Ta najbardziej żółta dostała wiecej, ta co nie pije nie dostała nic - znowu miała zbyt mokro.

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...