Skocz do zawartości
Alexi

[indoor] 1x mimosa x orange punch || 3x Lemon Shining Silver Haze || 1x Critical - 1m2 + coco + LED

Rekomendowane odpowiedzi

@JanMatejko Chciałabym przynajmniej 300g zebrać, ale jako że to moja pierwsza taka uprawa, to nie nastawiam się na jakiś konkretny wynik, wszystko może się jeszcze zdażyć 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi ja obecnie na 6L donice daje 1500 ml a na donice 10 L daje po 2000 ml juz i wyplywa z dolu delikatnie 

@Alexi POWODZENIA Z TYMI 300 G 😄 😄 trzymam kciuki !!!  bedzie mega ciezko , ale wszystko moze sie zdarzyc 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten flush ją uratował, zaczęła w końcu rosnąć i odżyłs. Błąd polegał na tym, że przez jakieś 2 dni nie podlewam roślinek, bo myślałam, że im wystarczy, a prawdopodobnie nagromadziły się sole + roślinki podrosły, a wysokość lampy była na takim samym poziomie.

Dałam lampę o jakieś 10-15cm w górę i zmniejszyłem moc na 60%, żeby ledy nie wytracały tyle skladników. 

Teraz podlewam tylko tak, żeby mieszanka wypływa z dołu, wtedy przestaje.

Robi się mega zielono 😄 Muszę tylko LST poprawić, żeby się topy wyrównały.

IMG20231006185022.jpg

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minutes ago, Lasir said:

...żeby ledy nie wytracały tyle składników.Rozwiń tą myśl.

Lol, dobra gdzieś przeczytałam, że światło ledow wytrąca magnez i wapń z rosliny 😂 ups, ale teraz sprawdziłam i to jakaś bajka.

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spoko.Też o tym czytałem i tak pomyślałem, czy o to własnie chodzi czy co innego masz na myśli.

Ciekawe właśnie jak z bajkowością tej teorii.Może tak jest 🙂

@Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie LST. Jak widać na zdj przypinam głównego topa ciągle na dół żeby inne szybciej rosły i się wyrównało, ale on już wystaje sporo za donniczke i z drugiej strony donniczki jest dużo wolnego miejsca, Czy to nie sprawi później jakiś problemów? Może go powinnam już wyprostować?

IMG20231010132958.jpg

IMG20231010133016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, vego1989 said:

@Alexi gnij, niczym się nie przejmup.daj im po.treningu odpoczac z 2-3dni. Te trytytki to sredni pomysl. 

Dlaczego średni? Że niby się donniczka rozpruje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mały update. Roślinki trochę sobie już podrosły. Kiedy wchodzić z nimi na flowering? Mineło 6 tygodni od wykiełkowania.

1697609563210.jpg

IMG20231018051956.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB 

 

2 mają po 11 l reszta 20. Tylko te w 11l miały jakieś spore opóźnienie.

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 kurcze tylko dopiero za 7 dni dostanę dehumidifier, a nie chce ryzykować jakiś grzybow, poza tym myślisz że jak za 7 dni je przełącze to nie wyrosną za duże?? Albo chociaż za 5. Robić jeszcze jakieś treningi czy już odpuścić? 

 

Nie chce też żeby były za małe, chce zmaksymalizować wynik końcowy.

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...