Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek ale też sporo azotu a jest dość ciemna. Do tego te liście które pokazales to też nie jest początek raczej z jednego dnia po pierwszych symptomach niedoborow tylko już trochę rozwinięta forma nieodobru.

 

Ogólnie to dziwny ten biobizz 😄

Sam fakt że wszystkie tak maja.. takie plamy.. też jest podejrzany 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio bizz jest strasznie słaby ten bloom wlej więcej około 10ml one są bardzo głodne najlepiej do Bio bizza dokupić atami bloombastic dobrze współgra i uzupełnia dobrze bio bizz bloom 🤷‍♂️ a najlepiej to przejść na bio tabsy 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Katastrofedens no wlasnie wiem, ze ten azot wysoki no nic dodam więcej tego blooma tak jak pisaliście wcześniej i zobaczę co będzie. Dam 55 ml na 10 litrów wody bo skoro piszecie m, że taka głodna to niech żre. A co do nawozow to jak mi się skończą to zamówię albo właśnie biotabs albo plargon zobaczę jeszcze 🙂 dzięki chłopaki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten znowu masy coś nie chce nabrać, plonu ma dość sporo ale jakoś nie chętnie topy nabierają masy przynajmniej strasznie wolno 

20240107_141929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jebnę jej pozadna dawkę azotu za 2 dni bo wczoraj podlegałem to odczekać trzeba, a to White Widow  to będzie dobry temat i szkoda żeby nie spuchł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green siema, mam pytanko czy ja mogę chlasnac te liście? To są sezony i mają kurewsko wielkie liście i zasłaniają mi dół lodyg a zaczęły puszczać poniżej małe lodygi

20240110_180137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@czanczanek Na tym etapie bym ich nie przycinał   ( spróbowałbym je odginać w jakąś stronę żeby umożliwić przepływ światła )
Tak naprawdę większość tych liści  nie przeszkadza w niczym   ( strzałki )  zasłaniają ale ziemie 😄

Liście mojej starej .jpg1111.jpg

Edytowane przez Resio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666ale pod spodem nie widać na fotce nie widać, zaczęły puszczać małe listki ale to może faktycznie odegne po prostu i tak jednego musiałem uciąć bo przy przesadzaniu go naderwałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek sam liść nie zaslania wiele bo te młode pędy są bliżej łodygi a liście oddalone. 

 

Te rośliny są już po jakiś cięciach..? 

Pokaż roślinę z profilu jak możesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...