Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takie pytanie czy mogę kupić nawozy Cany Pk 13/14  jak używam biobizza ?

I czy miał ktoś z was taka chudzine kiedyś? 

20240119_153642.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ja kiedyś miałem jak miałem niedobór światła to mi takie rosły ale klepaly normalnie tylko że mało tego i jak siano smakowało bo więcej liści niż kwiatów. Pk 13/14 możesz dodawać do biobizza normalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ziomeczek jak postawił roślinki bez boxa pod hps bez boxa to mu takie rosna, i jak kolega wspomniał już wydaje mi się że to za mało światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed @Prepers no mogła mieć w sumie za mało bo mi się w boxie  nie zmieściła ale warunki ma dobre, no nic zobaczę pofaszeruje ją jeszcze trochę może spuchnie, dzięki chłopaki za opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek może to być w skrajnym przypadku jakiś felerny gen.. lub hermienie z powodu zakłócania nocy w kontekście bardziej rewegetacji.. 

A co tam świeci.. jaki metraz.. ile roslin? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli popalona jest od światła nie od nawozów:) 

@Mr.Green metraż 100 na 50 roslina jedna ale ona od poczatku jakas dziwna była bo to jest ta co wam wysyłałem, że hujowy start miała bo liście były oklapniete to może gen albo ziarno hujowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green hydro mars tylko, ze T600 100w  Bo T1000 mam w boxie ,ale ona ma takie same warunki jak w boxie  co prawda własnej roboty ale jest wszystko folia wentylacja itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green możesz mieć rację ale też jak wspomniałeś wcześniej gen taki bo ona byla tak klapnieta od poczatku jak ta twoja co wysylales ale sie podniosla i wyszlo co wyszło dam jej jeszcze 2 tyg zobaczę co będzie wlałem jej same nawozy na kwitnienie może jeszcze spuchnie bo fajny krzak taka cytrynka zapierdala hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green a próbowałeś kiedyś siać roślinę w tej samej ziemi ? Mam szalony pomysł wiem, ze jest nafaszerowana nawozami taka ziemia aleeee może by się udało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek tak, sadzilem już w ten sposób. Przy organice ziemia jest później tylko silniejsza. Tak Jednak trzeba ją ożywić i dobrze jest też dodać trochę świeżej ziemi by uzupełnić do pełna bo po uprawie zazwyczaj ziemi jest mniej niż na jej początku 😛

@czanczanek tyle że ja odzyskałem swoją ziemię a nie że wjebalem po prostu nowe nasionko w stara doniczkę 😉

 

1163805057_IMG_20220904_1533061.thumb.jpg.9d23b331b4807252ee2551c83577ab38.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...