Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green no Plan jest taki żeby urosły w jak największej ilości topów hehe, nie no ogolnie to LST muszę im trzasnąć żeby właśnie światło wpadało wszędzie a czemu pytasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green luzik, chcialem ta uprawe zrobić tak porządnie:)

@Mr.Greenzastanawiam się jeszcze nad tym, jak mu pomoc bo ma coraz więcej żółtych liści i strasznie się jego rozwijanie spowolniło a nawet nie wiem czy nie zblokowało

20240110_210925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie pH i ec lejesz? I ile wody na jakie donice? 😉 tu brakuje dużo składników, a teraz nawet jak trafisz idealnie ze wszystkimi to liście nie wypieknieja.. Zdążysz co najwyżej spowolnić to, żeby wyjadaly się same. Kiedy planujesz ścinke? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC ph wczoraj mierzyłem i ma dobre 6.6 ec jakieś 0.3 donice 11 litrów, teraz leję 1.7 litra nawozów woda ph 6.5 po dodaniu nawozów, ale zauważyłem rano dzisiaj, że jednak się nie zblokowała bo nitki z topów zamieniają się w brązowe powoli ścinka powinna być za jakieś 2 może 3 tyg ale chciałem ja podratować i nie wiem jakie dawki jej zajebac teraz żeby ruszyła szybciej i doszła do siebie bo ma już trochę topów które zaczynają mieć mleczne Tricho. Źle to wciąż mało. Masz jakiś pomysł?

@Mr.Green kurde bo to nie nazarte swinie, jakos ta uprawa kosztuje mnie dużo nerwów xd i 1 i ostani raz każda odmiana inna bo w poprzedniej to była bajeczka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pH według mnie trochę za wysokie, mogą mieć problem z rozkładaniem składników w wodzie. Ec 0.3? Ścinke mamy jakoś podobnie, bo u mnie może za 4tyg, ale u mnie idzie już 2.5ec, a dobije przed flushem do ec 3.0. Także chyba coś źle napisałeś? Musiałbyś jeszcze napisać co i w jakich proporcjach dawałeś 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC ph mogę trochę obniżyć, A EC mierze miernikem TDS/EC i tak wychodzi, że. 0.30 po obliczeniu, woda strasznie hujowa u nas z kranu, jakiś czas temu jak mierzyłem to wychodziło  jakieś 1.5 ale może być miernik jebnięty:) więc dokładnie ci nie podam a leję biobizza i poszły takie dawki  na 1.7 litra wody 

Biogrow 7,5 ml

Bioheaven 9ml 

Topmax 8ml 

Biobloom 10 ml 

Algamic 7ml

Activera 10 ml 

Calmag 2.5 ml 

Fishmix 8 ml

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Na chuj ty fish mix lejesz 🤣?  Przecież bio Grow też dałeś, fish mix na Wega, a bio grow na blooma według producenta.

"Fish-Mix możemy podawać zamiast Bio-Grow w fazie wzrostu, lecz w fazie kwitnienia powinniśmy wrócić do Bio-Grow."

 

@czanczanek Ale dojebales na raz 🤯 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ta uprawa teraz mnie wkurwia  strasznie bo zachciało mi się, że każdy roślina inne i jest efekt a każda z tego co widać potrzebuje innego karmienia , ostatni raz tak hehe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, czanczanek napisał:

@UKTHC ph mogę trochę obniżyć, A EC mierze miernikem TDS/EC i tak wychodzi, że. 0.30 po obliczeniu, woda strasznie hujowa u nas z kranu, jakiś czas temu jak mierzyłem to wychodziło  jakieś 1.5 ale może być miernik jebnięty:) więc dokładnie ci nie podam a leję biobizza i poszły takie dawki  na 1.7 litra wody 

Biogrow 7,5 ml

Bioheaven 9ml 

Topmax 8ml 

Biobloom 10 ml 

Algamic 7ml

Activera 10 ml 

Calmag 2.5 ml 

Fishmix 8 ml

 

No mi się wydaje, że chyba coś masz z tym miernikiem.. Muszę sprawdzić u siebie, ale mi się wydaje, że u mnie sama woda odstana pokazuje ok. ec 0.7. Zerknę dzisiaj jak będę podlewał 😉 z tymi odżywkami to ciężko mi podpowiedzieć, bo ja od samego początku używam wszystkiego od Canny, łącznie z ziemią.. 

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że miernik jebnięty  jak @UKTHC  napisał woda ma ok 0.4 do 0.7   W tej fazie wzrostu to Ec powinieneś mieć między 1.7 a 2.2  no i ph możesz troszkę zbic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC no będzie chyba coś z nim nie tak aczkolwiek, jak go kupiłem oczywiście skalibrowałem to pokazywał Ok 1.5 a nawet mniej czasami. No cóż będę musiał zainwestować w inny, a masz jakiś pomysł jak podratować tą roślinę?

@Resio666 tak ph zbije jutro, ale dalej nie wiem jak jej pomóc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czanczanek napisał:

@UKTHC no będzie chyba coś z nim nie tak aczkolwiek, jak go kupiłem oczywiście skalibrowałem to pokazywał Ok 1.5 a nawet mniej czasami. No cóż będę musiał zainwestować w inny, a masz jakiś pomysł jak podratować tą roślinę?

@Resio666

Wolałbym nie wtrącać się w Twój ogródek tym bardziej, że ze mnie też raczej pasjonat amator 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...