Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB a ok, bo myslalem ze to jakis moj blad czy coś bo wcześniejsze uprawy to nawet nie zwróciłem uwagi, teraz dopiero. Dzięki za info 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no może właśnie, teraz za bardzo ingeruje musze odpuscic troche, tylko chodzi o to, że chce dojść do perfekcji wiem że to dluga droga ale od czegoś trzeba zacząć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Ja to powiem ci że mam wyjebane już w tą perfekcję 🤣 Następny grow lecę na pełnym luzie, karmię tak samo regularnie co drugie podlanie od połowy dawki, z pełną tabelą, a jak wyskoczy niedobór a akurat mam wodę do podlania to bez paniki wleje wodę, i w terminie zwiększę dawkę, bo ochujec można, i coś mi się wydaje że 100x lepiej pójdzie, a napewno nie będę się tak wkurwial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no i tak trzeba właśnie zrobić, ja już też odpuściłem 

Teraz to już w ogóle jest kabaret, ziemię mam lightmix biobizz I w jednym kwiatku ziemię Bio z Obi i w Lightmix wyszedł mi pomiar gleby ph 7 a w bio 6,5 czyli taka jak powinna być nosz kurwa nie mogę 🤣🤣 ale w sumie do 7 jest to tragedii nie ma 🙂

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Ja wziąłem teraz cały arsenał z light mix, nawet fish mix kupiłem, i wymienię na grow kiedy zacznie kwitniec, mikroryza, alga mici, ten sprey na grzyba, i wyjebane karmię tak samo, i +/- jak zaleca producent z opryskami, a światło 18/6, liczę że przy 1.44m2 720w ledzie i 9x Gorilla cookies uda mi się 0.5 kg ściągnąć to będę dalej tak robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no oby ci sie udalo 🙂 ja laduje wszystko jak leci grow fishmix heaven activera itd itd w huj tego mam, chyba wszystkie nawozy z biobizz ale chyba dwóch tylko nie uzywam  bo to na Awarie jakieś właśnie grzyba itd a nigdy nie miałem. Ale muszę zmienić chyba swiatlo bo teraz mam 20/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek już dzisiaj czytałem o naświetleniu dużo, zbytnio nie zrobi to różnicy 18/6 20/4 24/0 nie robią większej różnicy porównywali to wiele razy, i jak przeliczyć waty zużyte żeby uzyskać na gramy to zawsze wyniki są różne czasem 24/0 roślina szybciej dojdzie i wyjdzie to samo, i ciut więcej, a czasem więcej wyjdzie 20/4, w tym samym artykule który był długi, i wydaje mi się konkretny zalecali system 18/6, lub ew 20/4 podczas 24/0 któryś z kannabinodidow ma jakiś tam % mniejszy produkcji, który w ciemni rozwija się lepiej, ale też kosztem innego, więc niema reguły.

Napewno ciemnia według tego artykułu przy 24/0 jest mocno wskazana, mam na myśli przed ścinka 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tak, ale zauważyłem że tak po tych 17 godzinach rośliny zaczynają jakby się układać do odpoczynku, po lisciach trochę poznałem. I może właśnie to, żeby je dac 18/6 aczkolwiek poprzednia uprawę miałem też 20/4  to nie wiem czy zmieniać czy zostawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers te różnice to głównie geny a nie zasługa światła. Rośliny to różnorodność. Tylko kilka % odmian jest bardzo stabilnych. Reszta to większa lub mniejsza ruletka 😛

500gram z 720watt na 1.2x1.2.. ?? 

Słabo się cenisz 😄 ja bym tak tanio skóry nie sprzedał xD 

Dojebany sprzęt i zbierać mniej niż 1g z watta to coś nie halo musi być 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers to już Ci mogę powiedzieć że ciężko w hooooj będziesz miał tyle zebrac chyba ze z jakiegos dojebanego Escobara z USA, ja teraz mialem z jednego krzaka 136 g po wysuszniu i tak się cieszyłem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...