Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepny pokazuje jakiś nadmiar lub niedobor, masakra nie idzie mi tym razem ta uprawa wcześniej był git a teraz to jakaś porażka:(

20231203_212445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie wiem ile dac tego calmaga, znasz jakas proporcje na 1500 ml bo tyle leje już do nich. I różnica jest 10 dni między niektórymi i stwierdziłem że nie będę robił dwóch różnych proporcji w nawozach bo to strasznie czasu zajmuje itd więc wale wszystko według tych starszych xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Nie bierz tego za pewnik, bo sam się uczę, ale dla mnie masz coś z pH, albo przelales dlatego te liście masz tak opadnięte.

38 minut temu, czanczanek napisał:

@WymiataczMega tak, ale 1 ml to chyba malo teoche 

A mi się wydaje że wystarczajaco, przy następnej plancie zacznę od 1 tyg 0.3ml lać, a skończę właśnie na 1ml/l, na niedobór reagować będę 1.2ml/l, przeczytaj cal-mag w połączeniu z innymi nawozami może się osądzać na korzeniach, myślę że zablokowałem cal-magiem na około tydzień dwie rośliny u siebie, ale jest tyle możliwych przyczyn, że nie mogę być pewien że ci dobrze pisze tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaje, u mnie w ogóle ta uprawa do bani tym razem już po wykielkowaniu były chujowe, może ziarna albo to ph tylko ze mierze ph i jest dobre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Mi też moja nie poszła po myśli, i właśnie wydaje mi się że jakbym tak nie panikował, i nie podnosił drastycznie dawek nawozów, i nie walił je co podlanie jak się pojawiły niedobory, a zamiast tego zajebał wiadro byłoby cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Prepers napisał:

@czanczanek Mi też moja nie poszła po myśli, i właśnie wydaje mi się że jakbym tak nie panikował, i nie podnosił drastycznie dawek nawozów, i nie walił je co podlanie jak się pojawiły niedobory, a zamiast tego zajebał wiadro byłoby cacy.

I właśnie @Preperswskoczyłeś teraz na wyższy level 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz nie podlewałem już 6 dni, dopiero dzisiaj bo miały mokro, i na pale muszę dać dawki bo nie wiem jakie powinny być bo wszystko pomieszałem, totalna porażka z tymi roślinami tym razem , dwie wcześniejsze uprawy zajebiscie mi poszły. Mam ochotę wyjebał do kosza te rośliny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Daj im czas....daj minimalne dawki i obserwuj co się dzieje... może tak jak prepers pisze że je przesłałeś jak 6 dni nie podlewałes bo miały mokro... nie poddawaj się tak łatwo 💪 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ogólnie to są jakieś zmęczone re rośliny odkad wyszly z ziemi, calmagu jescze w ogole nie podalem, i 3,4 ml na 1500 mówisz? Zmieniłem też ziemię z Terraprofesional na LightMix od biobizz I zaczynam żałować, kieruje się tabela biobizza do nawozów, ale oczywcie daje o połowę mniejsze dawki i teraz chodź rośliny mają 6 tydzień dam im dawki chyba z 4 tyg

@Resi666 kurde no niechcialbym ich zjebac doszczętnie podleje dzisiaj wrzucę fotki w weekend i zobaczymy co się dzieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, czanczanek napisał:

Ja teraz nie podlewałem już 6 dni, dopiero dzisiaj bo miały mokro, i na pale muszę dać dawki bo nie wiem jakie powinny być bo wszystko pomieszałem, totalna porażka z tymi roślinami tym razem , dwie wcześniejsze uprawy zajebiscie mi poszły. Mam ochotę wyjebał do kosza te rośliny 

Pojebało ci się xd na jednej też miałem klapnięte liście, może liście nie wyglądają, ale topy soczyste, a i też miałem moment że chciałem wyjebac, i tak wyrosły brzydkie bestyiki. Ogólnie był moment że wyglądały gorzej od twoich, nawet miałem przygodę filtr węglowy spadł na nie, to nie kwiatki tylko chwasty, jebane twarde sztuki są 

Screenshot_2023-12-05-08-42-44-516_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-05-08-42-51-416_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-05-08-42-18-264_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek to jak jeszcze nie dawałeś calmagu to masz na butelce instrukcję.... lej 1ml/1litr.... tam chyba przy niedoborach każą 0,9 dawać, a profilaktycznie przy każdym podlaniu 0,6/1litr. 

I tego calmaga lej co podlanie. Ja u siebie bym zaatakował 2ml. No i musisz odczekać kilka dni na efekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...