Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek jak ma 5 wiatrakowych to jeden obcinam, który mi najbardziej przeszkadza, za kilka dni znów i tak ją przyzwyczajam i nic jej nie szkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega Wszystko z Royal Queen, wkurzylem sie teraz pilnuje podlewania co 3 dni jade zgodnie z tabela biobizz nic nie ujmuje nic nie dodaje wedlug tabeli tyle nawozów leję do danego tygodnia roślin i właśnie 1 raz zapierdzielają dobrze 🙂

@Glut78 spoczko tak pytałem  bo kiedys mialem podobny przypadek i prawie mi padła 

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ta chudzine co wysłałem ostatnio ? To chyba coś ruszyła bo zaczęła kwitnąć bardziej, liście co prawda już zjedzone ale puchnie pomału i trichomy są już mleczne tylko zastanawiam się czy jak ja potrzymam jeszcze czy nie przekwitnie 

20240205_103155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green Taaaaak ale sam widzisz puchnie  pomału 🤣 pa na szczyt jak ładnie zaczął kwitnąć co prawda białe niteczki ale coś ruszyło 

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka @Mr.Green bo ona jest wyjatkowa 🤣 ale puchnie ? Puchnie to najważniejsze 🤣 teraz mam gorszy problem bo ściąłem fajnego krzaka White Widow automata z mlecznobursztynowymi trichomami i jebany nie klepie i zastanawiam się co jest nie tak 

Pierwszy raz mam taką sytuację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to nikt mi nie doradził czy ja zostawić czy ściąć xd bo ona dalej kwitnie chociaż powinna być ścięta 3 tyg temu już 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...