Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@czanczanek na tym etapie nie pryskaj ani nie dawaj juz zadnej chemi. Mozesz sprobowac naturalnymi sposobami jak ci radza czosnek, cebula, woda utleniona, mydlo itd. 

Daj tez lepy na insekty do boxa i wybijaj recznie ile sie da. Do konca uprawy powinienies tak be problemu doleciec. 

Przed kolejnym grow zdenzynfekuj boxa i po sprawie.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek "Oprysk wyciągiem z czosnku: 30 gramów czosnku moczyć przez dobę w 1 litrze ciepłej wody. Odcedzoną cieczą należy opryskać dokładnie roślinę. Oprysk naparem z czosnku - rozgniecioną główkę czosnku należy zalać szklanką gorącej wody. Gdy napar ostygnie, rozcieńczyć go dodatkowym litrem wody i opryskać roślinę"

Ewentualnie mozesz sprobowac tego

 

Screenshot_20240407-213953_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ten roztwór z czosnku robi robotę spryskalem dwa razy trochę usunąłem ręcznie i po robactwie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek dobrze wiedziec. Kiedys robilem go na mszyce ale w sumie nie pamietam czy cos pomogl😅 Za duzo razy walczylem z roznego rodzaju robactwem roznymi srodkami, ze juz nie wiem co na co lalem i kiedy🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @Boczelli w porzadku, pytanie moje jest takie: na jakiej wysokości mieliście lampę i na jakim procencie mocy jak tylko wyszła wam roslina z doniczki chodzi o pierwsze dni 

To jest moja największa roslina od początku 🤣🤣🤣 nasiono było uszkodzone ale jak widać coś wyszło, ale tak się zastanawiam bo jak widać doniczka ma tylko 2,5 l podejrzewam też, że nie miały miejsca korzenie aby się rozejść na swoje miejsca, bo jak będzie z tego 5 tka to będzie dobrze hehe ale puchnie ładnie jak widać:) 

20240428_094000.jpg

Tutaj też, było nasionko uszkodzone i patrzcie tylko, że donica była już taka jak powinna być i miałem po wysuszeniu  prawie 110g 

20240411_191939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ok, bo zawesze lecialem na pale a po jakim czasie zwiększałes wysokości i moc ?

@Boczelli a jeszcze mam pytanko, ta mala rosline jak bym dał do dużej doniczki to już to nic chyba nie da ? Bo ona za jakieś 2 tyg będzie się nadawać do ścięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...