Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek niedobór azotu wychodzi najpierw na starszych liściach, ja bym poobserwować wygląda to tak jakby młode listki poprostu jaśniejsze były, a te starsze zadbane, i najedzone, ale to tylko moja opinia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek Niewiadomo powiesz że miałeś szczęście jak po suszeniu nie trafi się pestka, a żeś się późno szczail, to nie są jądra tylko wielkie jajca już 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@czanczanek herme to miałem ja dwa wory wśród kwiatów, szybka sterylizacja, ograniczenie stresu, i więcej jąder nie pokazuje, ty masz Harlem, i alfonsa oby kobiety walił w gumie bo bedzie 800 plus

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers co do braków azotu jeśli masz nabitą roślinę to braki wyjdą u góry bo w górnych szybciej się zużywają i mogą nie nadążać z pobieraniem z zapasów i u góry zacznie ci się wyjadać a na dole bedziesz miał czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek jak skąd się wzięło.. takie było 😄 czasami samiec rośnie i tyle. To natura a nie sklepowa półka. 

Jeżeli się jajca nie otwarły.. i nie widać było małych kwiatków.m i nie zaczęły pluć pyłkiem.. to nie powinien zapylić innych samic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, czanczanek napisał:

@Prepers ale to pięknie ujales 🤣🤣🤣

@Mr.Green oby już więcej nie, i ciekawe czy resza sie nie spedali 

Tego nigdy nie wiesz. Zawszę po przełączeniu trzeba obserwować pierwsze dwa tygodnie w zależności od odmiany.. co wyrasta. Siusiaj czy pipka.. 🙂 w ten sposób masz nad tym kontrolę. U Ciebie to bardzo późno zostało wykryte.. jajca juz pełna parą. 

Ja osobiście pedała wykrywam w mgnieniu oka.. zanim mu pierwsze włosy na jajach urosną :D bo dla mnie to najważniejsze moment uprawy poza kosą :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed Co do azotu bazuje na tym co wyczytałem, i na skromnych doświadczeniach w swoim ogródku, fajnie że dodałeś sam zwrócę uwagę u siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...