Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Mam około 160 g teraz w dużych słoikach, a nie porozdzielane w małych woreczkach , jak na handel, nie mam wagi jubilerskiej, by ważyć, co do 0,01g.  Mam poza tym jedną roślinę, nie jestem karany, wiec nie poszedłbym siedzieć, dostałbym zawiasy w takim wypadku, przepadek sprzętu i grzywna około 2-4 tys zł. Jednak po takiej wpadce, mógłbym zapomnieć o uprawie, bo dalej to recydywa i paka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainynie jest tak kolorowo jak sądzisz.

@Brazil Munsterma tutaj rację.

To są znaczne ilości i tam masz inne widełki. Od 2 do 10 lat jak dobrze pamiętam. Od kilku już lat w RP wyrok w zawieszeniu nie może być dłuższy niż rok. Prawo zmieniło się dosyć po cichu i wielu obywateli o tym nie wie.

Minimalny wyrok jest większy od maksymalnego jaki można zawiesić.

Da radę wybronić ale papuga to koszt zależy od regionu 16-20k+ bo to kilka spraw minimum 2-3 sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Brazil Munster  Mam około 160 g teraz w dużych słoikach, a nie porozdzielane w małych woreczkach , jak na handel, nie mam wagi jubilerskiej, by ważyć, co do 0,01g.  Mam poza tym jedną roślinę, nie jestem karany, wiec nie poszedłbym siedzieć, dostałbym zawiasy w takim wypadku, przepadek sprzętu i grzywna około 2-4 tys zł. Jednak po takiej wpadce, mógłbym zapomnieć o uprawie, bo dalej to recydywa i paka.

 

 

 

Ja mam taki plan, ze w przypadku przypalu bede ciagle mowil ze jestem uzależniony od marihuany i nie moge sobie z tym poradzic, noe chciałem sie nigdzie zglaszac bo wiadomo, nielegal i jetsem gotowy pojsc na leczenie czy tam odwyk xD zawsze to lepsze niż mowienie ze to uprawa dla siebie. Kazdy kraj pomaga narkomanom xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dalej tak gnebia w tej Polsce naszej ukochanej za troche palenia..? Slyszalem ze juz nie az tak.. jednak Kaczystan to tez nic normalnego w sumie. To musisz kiedys sie wybrac w podroz na zachod 🙂 wpadlbys kiedys? Na Nimcy?

@Git otoz to. To dobry patent i dziama na zachodzie jak nic. Zreszta niemcy niedlugk legalizuja palenie w 2024 a w slad za nimi pojdzie kilka panstw. Jest to ogromny biznes i masa kasy przychodu do budzetu. W niemczech mozna dostac dofinansowanie na stacjonarny waporyzator zeby byc zdrowszym. Niestety w Polsce prawo to komunistyczne scierwo..

Wy narkusy wy 😄 jedne.. nie dobre 😛

@Zielone krainy ja kiedys dostalem zawiasy a nic nie mialem 😄 z czystego pomowienia i bo oni wiedza cos tam.. do tego brak checi wspolpracy.. i na sile wjebane udzielanie bo ktos gadal ze ze mna palil.. 😮 Polska to zjebany kraj.. piekny ale zjebany.. dlatego 10 milionow ludzi wyjechalo.. 😕 niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy i co panie Zielonka. Bylbys chetny na maly wyjazd kiedys? Za zachodnia granice? Na jakis weekend albo co? Bezpieczna opcja. Nic nie musisz brac tylko swojego vapka wez. Spakuj majtki i skarpetki i heja. Na weekend bys wpadl to bys sprobowal mojego organicznego gowienka 😛 po nowym roku jak skonczysz grow np? 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed czekamy 🙂 do 2024 jeszcze troche jest.. poki co wiadomo ze bedzie mozna kupic i posiadac 20g na swoj uzytek oraz do 2 roslin. Jak to wejdzie to wale 2 outdoory na zywca hehe 

Nie ukrywam ze czekam az rzad to wprowadzi.. bo wtedy bedzie pelen luz i raczej juz nie beda w ogole szukac malych upraw.. 🙂

Z pewnoscia dilerka w DE sra po gaciach.. bo obroty spadna prawie do zera. 

To bedzie piekny dzien

Sam juz szukam informacji jak to ma wygladac dokladnie itp i czy bedzie mozliwosc otwarcie swojego punktu dystrybucji.. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@PrzeMIX Nie strasz ziomek, mają mnie do paki wsadzić za 160 g na własny użytek? Z nikim się nie dzielę, karany nie jestem, poza dom nie wynoszę, wszystko jest tylko dla mnie i mimo to, że robię tylko na własny użytek mają mnie za roślinę posadzić, a ksiądz pedofil, jaki zgwałcił 13 letnią dziewczynkę dostał zawiasy, czyli jestem w świetle prawa Polskiego gorszy od pedofila, jaki gwałci dzieci, bo mam roślinę na własny użytek ? :D Parodia prawa i sprawiedliwości.

@Git Ja powiedziałbym zgodnie z prawdą, że to na własny użytek i nie widzę problemu, bo nie gwałcę i nie morduję, nie kradnę, nie robię nic złego, jedynie uprawiam roślinę dla samego siebie, by sobie móc kulturalnie skonsumować coś, co uznaje za dobre, a nie za złe.

@Mr.Green Może i tak kumpel, ale lepiej by się było jakoś skrzyknąć z resztą elity i wtedy, jakaś wspólna akcja , by było zabawniej, może byśmy coś razem wynajęli na ten czas, jakaś zrzutka , by wynająć jakiś domek nad jeziorem  i wtedy spokojnie zabalować kilka dni razem, nie martwiąc się o nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy spoko chetnie. Jestem za, lecz z reguly jest tak ze im wiecej osob tym wiekszy problem zeby kazdego spasowac. Przy 10 czlowieka to bylby niezly hit internetu gdyby udalo sie spotkac pod jednym dachem. 🙂

Lecz kto nie probuje ten nie zyskuje. Trzeba oglosic mobilizacje 😄 i zobaczyc kto sie wstawi na apel 😄

Raczej bys nie poszedl siedziec.. ale za pisu jest tak ze jak zle akurat trafisz na jakas kurwe sluzbiste jebana.. to Cie udupia.. dlatego my 420 opuscili ten kraj. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Prawo polskie to bezprawie, a nie prawo, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że bym miał pakę za topy na własny użytek, bo to jest dla mnie zwyczajnie chore, ale mniejsza z tym.  Jak chodzi o organizacje przedsięwzięcia, to tylko sprawdzone jednostki i może by się dało coś zrobić, nie potrzeba 10 osób, nawet chyba elity tyle nie ma, 5 osób by wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 10 podalem jako przyklad. Taki bardziej tlusty jak nasze topy 😄 5 tez jest spoko. Ogolnie cokolwiek.. bylo by i tak duzym sukcesem na arenie miedzynarodowej i robiac to w kraju bardziej liberalnym.. jakims.. bo nie w Polsce.. heh to mozna cos zapoczatkowac. Tradycje lub miejsce ktore by moglo miec historie i przyszlosc. Cos wspolnego ale dla kazdego 🙂 wiesz.. jakis fundusz 😄 albo Holding 😄 hehe nie no swiruje 🙂

Przyszly rok grubsza akcja jest jak najbardziej wskazana

Tymbardziej ze patrzac na ostatnie lata i obecne czasy.. to roznie moze byc. 

A najbardziej jestem zdania i uwazam osobiscie jak i fantastycznie by bylo jakby to administracja czyli szefostwo by poprostu zaprosilo do siebie hehehe 🙂 🙂 😄 😄 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Tylko jak jesteś z Policji to bierz namiar, że będę miał na sobie pas szahida, to gwoździe i inne takie po wybuchu, będą latały wszędzie, nie dam się żywcem wziąć, Magdalenka będzie przy tym niczym przedszkole dla dzieci :D Nie no jaja tylko sobie robię, ale bombę i tak ze sobą wezmę małych rozmiarów, tylko taka, by nie miała więcej niż 1000 ton trotylu, mały ładunek jądrowy własnej konstrukcji.  :D A poważnie to damy radę, raczej na tej wycieczce nikt nie zginie, a nawet, jak zginie to będzie to przygoda jego życia, więc warto pojechać, nawet, jak czeka kogoś śmierć, jaka przecież i tak w końcu przyjdzie , więc nie ma co się bać :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze byloby wesolo 😄 a najlepiej to zrobic np. W Holandi wtedy bedzie najmniejsza spina o kolor trichomow 😄 obedzie sie bez niebieskich spedalonych hermodytow 😄

Tylko z Holandia to taki problem ze @Rzeźnik mialby na miejscu i trzeba byloby go zaprosic 😄🙈🙊🤭💋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green    No i git cel Holandia, misja spalić się w gronie Elity, i co się ma dziać niech się dzieje, kto wróci żywy niech wraca, jak będzie miał do czego, a kto umrze niech się cieszy, że już nie musi się męczyć z życiem i martwić o jutro. Już się nie mogę doczekać , Janusza musimy wziąć on mnie kiedyś obraził, ja to pamiętam, chętnie cwaniaczka rozliczę :D Żartuje nic Januszowi nie zrobię, po prostu będzie sponsorował całą wycieczkę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Rób jak chcesz, jak uważasz , weź psa swojego, jakby zabrakło nam jedzenia, to jak się zjaramy to pobawimy się w polowanie, jak Indianie, pies będzie udawał bizona, rogi się mu założy, jakieś futro i będziemy za nim biegali z łukiem, ale będzie zabawa :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green   Jaja kumpel pies niech zostaje w domu, fajny zwierz , lubię psy, nie polowałbym, ale znałem jako dziecko inne dzieci z dawnego osiedla, jakie by polowały, bo mieliśmy takich dwóch, jacy traktowali zwierzęta , jak zwierzynę łowną i  polowali na koty, jeże i gołębie, małe dzieci to robiły 9 i 11 lat, barbarzyńskie i zabójcze, jak dzieciak z filmu "synalek" z 1993 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tak zaczynali ci mordercy z Ukrainy z dniepropietrowska. Począwszy od mordowania zwierząt, później uprowadzania ludzi, najpierw atakując ich, ogłuszając zaciągali ich do lasu, a gdy ofiara ocknęła się walili ją łopatami albo młotkiem po głowie. Jednemu typowi grzebali śrubokrętem w brzuchu i mózgu. Wpisz sobie w googlach dniepropietrowsk maniacs

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...