Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

9 dzień wega, jeszcze z 2-3 dni i zaczynam trenować. Opryski Rhizotonic Canna plus Rhizotonic razem z Cannazym idą do ziemi, ale w niskich dawkach, jakie będę powoli zwiększał, by stopniowo rozkręcać roślinę.

1.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  No i świetnie kumpel, fajne hobby, nikomu nie szkodzisz, a fajnie się bawisz, też to lubię, ale nie chciałoby mi się bawić z 15 sztukami :D miałem najwięcej 6 sztuk , bywa, że każdej co innego trzeba do ziemi lać , więc robi się pod górkę, ale jak masz czas i ochotę to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy u mnie to ulatwione jest przy organicznej uprawie bo raczej beda dostawac to samo. Jedna zupa dla wszystkich. Male planty szybki weg i bede skupial sie glownie na glownych szczytach. Wiecej niz 15 nie wsadze wiec jak co to bede w dół redukowal juz tylko ilosc i sprawdzal co optymalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Greenjak dla mnie SoG tylko na klonach szkoda mi było by pestek, jakiś parapeciak lub kartonowiec miesiąc przed końcem poprzedniego grow, klony na korzenie przed końcem wcześniejszego grow i wioo..

@Zielone krainyciekawe czy zakryjesz to w pełni. Doniczka tylko 14 l ale trzymam kciuki 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green każda inna, każda będzie potrzebować innej opieki. 

Z klonów jedziesz jednym żarciem i identycznie reagują.

Z 1 matki możesz i kilka lat lecieć z klonów, wystarczy mały box i nie musisz kiełkować nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@PrzeMIX Bez problemu zapełnię , weg będzie długi , jak pisałem wcześniej .

@Mr.Green  Nie będzie tak prosto , inne odmiany, do tego genetyka , będą jadły inaczej , a nie identycznie , ale poradzić sobie poradzisz, tyle że będziesz miał więcej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

12 dzień wega. Dzisiaj zacząłem trenować roślinę, wpierw trening lst.

100_5254.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy po oglądnięciu Twojej ostatniej relki ( którą zakończyłeś w maju ) rozwaliło mi mózg kompletnie, bo kompletnym nowicjuszem jestem. Sposób w jaki piszesz o tym co robisz, i jak robisz, jak słuchasz tego co podpowiada Ci roślina bardzo przypomina mi moja drogą od 130 kg do 85 i nauki odżywania od nowa, jesteś niesamowity. Powoli kompletuje wiedzę, żeby w styczniu po przeprowadzce móc rozpocząc swój grow. Czy jak założę temat w dziale dla początkujących, zgromadzę sprzęt, to pomożesz przebrnąć przez pierwszty grow ? Na @Mr.Green i @Udyr też liczę, bo ( po oglądnięciu większości zakończonych relek, łącznie z czytaniem wszystkich odpowiedzi ) jestem pod wrażeniem zgromadzonych przez was doświadczeń i informacji : o 
Oczywiście będę obserwował co tu wykombinujesz. Keep goin!

 

Edytowane przez acod1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@acod1n Dzięki ziomku za dobre słowo, jasne , że ci pomogę , jak i cała tutejsza elita. Piękna przygoda przed tobą, pamiętam swój pierwszy raz to czysta fascynacja , magia pierwszej uprawy,  jakbyś był małym dzieckiem , jakie wierzy w Mikołaja i właśnie jest przed pierwszym prezentem w swoim życiu, będziesz się świetnie bawił. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Jak ja bym był zielonym Mikołajem to prezenty byłby codziennie, nawet nie co weekend , bo to za długo, aby czekać na zielony prezent :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

20 dzień wega. Roślina zapełniła połowę powierzchni doniczki, jeszcze druga połowa została do zapełnienia. Nawozy na tym etapie stosowane to Cannazym i Rhizotonic do ziemi, 1,5 ml enzymów i 3 ml ukorzeniacza na 1 l wody i do oprysku 0,1 ml na 100 ml wody.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...