Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Coś mi się obiło o uszy i oczy, jak chodzi o informacje w sieci, jak chodzi o te dzieciaki, jakie te zwierzęta u mnie na osiedlu mordowały, to jeden z tych braci nie żyje, a drugi się zmienił pod wpływem kobiety,, z jaką się ożenił, ale jako dzieci, byli straszni w naszych oczach, czyli oczach innych dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie zebym cos ten.. ale ogolnie by mi ktos psa dotknal to bym wszedl w typa przez jame gebowowa a wyszedl przez dupsko.. i go rozerwal od srodka 🙂 Pies to jak kolejne dziecko. Jest bardziej kochany w domu niz ja hehe 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do towaru na wlasny uzytek to ziomek tutaj mial ponad 600g i tylko zawiasy i rok testow ze musi byc czysty.. 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_januszale mi głowę zepsułeś.

 

@Zielone krainy

@Mr.Green macie marzenia niezłe ale w małym stopniu myślę wykonalne. @Mr.Green jaki region mniej więcej zamieszkujesz u sąsiadów naszych?

A co do wyroków wszystko zależy od policjanta, prokuratora i na końcu sędziego. Ciężko mi uwierzyć że ktoś z 600 wyszedł o zawiasach bez rozprucia się i nie zaufał bym chyba w pełni takiej osobie, przy takiej ilości areszt murowany a jak idziesz na areszt to murowana pucha aby sąd i państwo nie płaciło zadośćuczynienia w razie gdyby się człowiekowi udało się wybronić.

@Zielone krainyoczywiście że udało by się jakoś na pierwszy raz wybronić, ratuje cię brak tytek i wagi ale i tak prokurator podciągnie to pod znaczną ilość a jeśli tylko był by u ciebie znajomy czy cokolwiek to wkleją ci handel lub udostepnianie.

Nie ma określonego w prawie co to jest znaczna ilość i kiedy tak można zacząć nazywać, dla niektórych jest to już 50 g nawet i ci wkleić chcą znaczną. Zazwyczaj ilości ponad 150 g wpadają pod znaczną i ciężko przekonać że jest inaczej bez dobrej papugi. A jeśli nie uda się wybronić to masz od 2 do 10 i nie zawiesisz tego jak pisałem wcześniej.

Oczywiście czytałem artykuły jak łapali ludzi po 160g i dostawali posiadanie a nie znaczną ilość, wszystko zależy od psa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie rozprul to by nie chodzil dalej po ulicy 😄 tymbardziej z glowa do gory 😉 ziomka uratowala.. przeprowadzka. Historia jak Filmu 🙂 koniec koncow nie przyklepany handel a wszystko na wlasny uzytek 🙂 z braku dowodow. Kara finansowa + odwyk w postaci dobrowolnego postu 1rok + 4testy siusiu co kwartal i wyrok w zawieszeniu. Jedyny zywiciel rodziny + 3 dzieciakow co mialo duzy wplyw na sytuacje. W 2024 wchodzi legal i policja ma juz to w chuju bo zaraz by musieli go uwolnic.. bo sie prawo zmieni itd. Sam glowny komendant prosi by to wprowadzic bo to prawo jest do dupy i nie dziala odnosnie palenia maryski

Zamyka sie dilerow a towaru coraz wiecej.

Lepiej to oglosic choroba i leczyc jak juz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Ja bym człowieka za zabicie psa nie zabił, ale oczywiście jestem przeciwny krzywdzeniu zwierząt, jak nie robi się tego w samoobronie lub dla pokarmu. Jak chodzi o tamten przypadek to były to dzieci, jakie okrutnie się bawiły, nic byś im nie zrobił, bo poszedłbyś siedzieć, były praktycznie bezkarne, a robiły takie potworności, o jakich nie będę pisał, bo to był najwyższy poziom okrucieństwa, a stały za nim  małe dzieci około 10 roku życia.

@Brazil Munster Zabiłbyś 9-10 letnie dziecko za to, że ono zabiło okrutnie psa? Nie sądzę , bo byś miał życie z głowy, w sensie z więzienia byś szybko nie wyszedł, a te potworności dokonywały małe dzieci.

@PrzeMIX Muszę się zastanowić, bo faktycznie ryzyko jest spore w takim wypadku, niby nie mam , jak wpaść, ale jakby poszło coś nie tak to w cholerę z tą uprawą, bo szkody większe od korzyści ze względu na chore Polskie prawo, jakie nie ma nic wspólnego ani ze zdrowym rozsądkiem ani ze sprawiedliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małoletni mogą nie buc do końca świadomi wiec nie zabił bym. 
 

małe człowiek 17+ już wie co to życie co to żywa istota itd. I zabijając z okrucieństwem, dla zabawy jtd nie wiem co bym zrobił. 
tym bardziej gdyby to było moje zwierze. Moje zwierzaki traktuje jak rodzine, jak dzieci wiec bym pewnie w tym momencie nie patrzył na konsekwencje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green

W pełni rozumiem, że jesteś emocjonalnie związany ze swoim czworonogiem i byś go bronił, jako swojego życiowego towarzysza. Nie chcę tematu wynosić w ogóle poza dom, więc na razie musi być tak, jak jest. Zjaram to do 3-4 miechów to wtedy będę uprawiał po mniej, a do tej pory mam nadzieje, że nie wpadnę, a raczej nie bardzo mam, jak wpaść, bo nikomu w realnym świecie nie mówię, że cokolwiek posiadam, jak coś baluje z kimś to piwo lub drink i to wszystko, a zioło tylko dla mnie na mój użytek w zaciszu domu późną nocą.

@Brazil Munster  To były dzieci, ale były przesycone okrucieństwem, na jakie miała wpływ ideologia nazistowska, bo to były czasy skinów, oni jako już małe dzieci byli skinami, golili łby na łyso i wykrzykiwali hasła nazistowskie. Te małe dzieci wyprawiały takie rzeczy ze zwierzętami, że byś nie uwierzył,  poziom okrucieństwa był taki, jakby to były małe potwory, a nie ludzkie dzieci. Do kotów strzelali z łuków, strzały miały na końcu gwóźdź, oblewali benzyną różne zwierzęta i podpalali, by widzieć, jak biegną, jak żywe pochodnie. Obcinali gołębią skrzydła, by biegały, jak kurczaki. Na tym skończę, ale to pokazuje, że nawet dziecko może być potworem, jaki nie zna litości, a dramat i cierpienie innych go bawią i cieszą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

39 dzień wega. Jutro zakładam siatkę i będę zaczynał Scroga. Fim i Topping nie robię, bo szczytów i tak jest dość.

 

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o mutantach mowa.. 😄 to tutaj mamy zdecydowanie jednego z nich 😛 jestem ciekaw czlowiek.. jak to wyjdzie. Czy bedzie stretching czy nie 😛 wypada bys to ogarnal jak nalezy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Jutro ją będę na Scroga przestawiał, więc ją trochę wymodeluje, pewnie trochę przytnę, a za 3 dni ją przełączę na 12/12 , by łącznie miała wega około 50 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Ja już robiłem Scroga, pierwsza moja fotorelacja na tym forum zaczęła się od Scroga. To skuteczny trening, jaki pozwala optymalnie zagospodarować powierzchnie uprawną, a że mam jedną roślinę, to fajnie sobie szczyty porozkładam tak, by każdy miał dość miejsca i swobodny dostęp do światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wiem czlowiek. Pisales o swoim scrogu i pokazywales zdjecie 😛 pamietam 🙂  Ty masz czas i nie masz cisnienia.. to mozesz robic co chcesz:D chociaz ja tez zrobie scroga w niedalekiej przyszlosci.. 😛 moze sie uda tym razem 🙂 poogladam Ciebie przy robocie to moze cos podpatrze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  To trening niewiele różniący się od lst , z taką różnicą, że szczyty gniesz pod siatką, a nie drutami wbijanymi w ziemię, siatka też daje takie lepsze uporządkowanie, łatwiej dać każdemu szczytowi dość przestrzeni , by jeden nie nachodził na drugi i nie odbierał światła innemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mi jest zawsze zal tego glownego szczytu 😄 nie bede ukrywal ze je lubie 🙂

Myslalem ze toping jest niezbedny przy scrogu ale Ty wiesz co robic i twoja roslina sie bardzo Ciebie slucha takze sukces raczej nie bedzie problemem.. by go osiagnac 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...