Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr  chec zakwitniecia? Hmm a ile to ma wspolnego z okresleniem plci? Widzialem jakies grow gdzie gosciowi pokazaly plec na wegu przed przelaczeniem.. jest to mozliwe? Czy ja przepalony ogladam jakies cuda 😄 bo potem mam tak ze nawet tego odnalesc nie potrafie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

30 dzień wega. Trochę ją wygoliłem z nadmiernych ilości liści. Dalej samo lst , nad scrogiem pomyślę jeszcze czy mi się opłaca zakładać siatkę, bo bez niej też spokojnie sobie szczyty porozkładam. Zostało jakieś 10 dni do przełączenia na 12/12.

 

100_5315.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Tak lekko je walnęło, ale powód jest taki, że jest zglebowana i gdy podlewałem to mieszanka poszła po liściach, więc wypiła za duże stężenie liśćmi, jakie chłoną pierwiastki inaczej niż przez korzenie, jakby poszło to do samej gleby to by nie jąknęła, ale wypiła liśćmi, więc ją trochę poraziło, ale jest ok, uważam teraz bardziej, by liście nie wypiły tego, co jest przeznaczone do ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ok rozumiem. 

Jedna strona troche bardziej idzie w gore bo to starsze odrosty a prawa taka mniejsza troche.. wyrowna sie to potem? Podejrzewam ze przy samym LST jest to nieuniknione tym bardziej bez topingu i poczatkowego rozdzielenia je na np.4 strony.

Bedziesz ja jeszcze bardziej rozkladal na boki w miare wzrostu na indukcji? Tak by wypelnila mozliwie jak najwiecej miejsca w boxie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  To normalne, wyrównać się pewnie nie wyrówna tak do końca, zawsze będą szczyty, jakie będą dominowały i takie, jakie będą słabsze, owszem te większe są starsze, a te mniejsze na przodzie to nowsze odnogi szczytu głównego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie bardzo, mógłbym sieknąć szczyt główny, ale wtedy nie szedłby mi do przodu, a miałem takie założenie, by się piął i wypełnił mi doniczkę, bo ja zrobiłem pół koła, a chciałem pełne koło, że zakręcę całą główną łodygą i stworzę pierścień, z jakiego będą wychodziły odrosty, to jednak jest dalej powiedzmy projekt, jaki nie jest wykończony, to weg i fotoperiod, zabawa trwa , korekty będą różne finalnie wiele jeszcze się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wiesz co masz robic zebysmy byli wszyscy zadowoleni 🙂 moje pierwsze grow mialem taki pomysl podobny do twojego by zakrecic kolo glowna lodyga. Szybko sie okazalo ze za slaby jestem na takie cuda. Jak sam pisales.. rosline trzeba poznac, wyczuc ja i sprawic by wspoloracowala a to wymaga troche wiedzy i doswiadczenia ktore dopiero nabywam. Czy masz juz cos nowego na oku? Po tym grow? Jakis inny strain? Jakies niespelnione marzenie?  😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green   Ja mam sporo palenia w słoikach, nie myślę o niczym nowym, bo jeszcze do zebrania plonu z tej obecnej długa droga, pobawię się, mam taki komfort teraz , że się bawię, bo zapas jest spory i nie przepalę tego szybko, bo bym musiał jarać tyle, co ty, a nie tyle , co ja :D Jednak jak będę powiedzmy w połowie kwitnienia, to pewnie coś zacznę myśleć, nie wiem jeszcze, w jakim kierunku pójdę, ale mam pewne kierunki, jak chodzi o pestki, jakie opieram na radach innych użytkowników i ich doświadczeniu. Nie wykluczam, że spróbuje future.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy LST jest skuteczniejsze przy mniejszej ilości roślin, prawda? Bo jakby było 24 roślin w namiocie i każdą naginać wraz z jej wzrostem, to by człowiek spędzał całe dnie nad tym, a to chyba nie o to w tym chodzi, dlatego ludzie na scrogu najczęściej idą w topping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Rzeźnik LSt w każdym wypadku jest skuteczne, ale owszem jak masz roślin sporo, a nie chcesz się bawić, bo nie sprawia ci to przyjemności, to wtedy lepiej iść od razu w scroga, bo to to samo, co lst tylko inna jego forma, jaka pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, tworząc dywan topów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik @Zielone krainy  scrog z 24 roslin? To chyba jakas hale pod to trzeba hehe 🙂

zielony.. moge wpasc na weekend hehehe zapasow ubedzie 😄 chyba Ci tam za dobrze z tymi sloikami 😄

Co sadzisz o vapku stacjonarnym? Tym duzym.. vulkanie 🙂

I jeszcze zapytam.. widzieliscie bongo grawitacyjne? Spoko sprawa tylko cena dosc dosc 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy znaczy, mi bardziej chodzi o to czy robić scroga poprzedzając go toppingiem czy np. Tak jak ja teraz próbuję zrobić, poprzedzając scroga zglebowaniem rośliny, zamiast tnąc szczyt. Roślina przy naginaniu nie zwalnia aż tak jak przy cięciu, ale gdybym miał ich kilkadziesiąt, to raczej pociąłbym, żeby je zdublować, aniżeli skrupulatnie, każdą z osobna giąć, aż do skutku, bo to byłoby zwyczajnie czasochłonne, a tak to pach pach i po sprawie. Tak samo karmienie, wtedy też już nie robiłbym tego z ręki, tylko jakieś autopoty by były grane, jak uważasz? Słuszna teza? Zastanawiam się nad + i - aktualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Kumpel absolutnie nie, ci przecież @Cali_Bastard, jakiego wypytujesz o pewne kwestie pokazał, jak scrog może wyglądać, on sprytnie to ma u siebie, gdzie z rurek pcv ma zrobione stelaże na każdą doniczkę z osobna i każda ma swoją kratkę na scroga , fajny patent i skuteczny.  Kumpel, jak ty byś wszedł do akcji to pewnie bym stracił 1/6 jednego ze słoików na dzień dobry :D Jak ktoś chce wapnować tylko na kwadracie to stacjonarny to fajny pomysł, bo ładować nie musisz, wchodzi tam pewnie jeszcze więcej niż do przenośnego, więc sie jesteś w stanie zbombić, jak z grubego bonga, ale minus taki, że to patent tylko kwadrat, a w plenerze z tego nie skorzystasz.

@Rzeźnik  To twoja finezja , twoja twórczość, można zrobić lst, potem fim czy topping i zakończyć scrogiem, jak masz wenę na długiego wega i chcesz się bawić w treningi, jak nie, to wystarczy zrobić tak, że walisz topa na dzień dobry, ale gdy masz trzy piętra i topujesz na drugim piętrze, a potem zakładasz siatkę, czyli idziesz w scroga i rozkładasz szczyty pod siatką, by wypełnić przestrzeń w miarę prostym sposobem i wyjdziesz na swoje, jak chodzi o plon.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik spoko bo te bongo pod vapa mozesz podlaczyc tego duzego hehe kurde czego nie wymysla 😄 ale cena Vulcano miazdzy.. 2.700 zl 😄 ja jebie 😄

@Zielone krainy ale wpadne sam nie z kolegami hehehe i polecimy oszczednie....z wapa.. tego stacjonarnego hahaha 😄

Tam taki maly cybuch jest.. jak popielniczka 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Ta podzieliłbym się i byśmy grubo przypalili, ale nie na terytorium RP, bo tu za to, jak odkryją uprawę i do tego temat zebrany, to cię surowej ukarzą niż gdybyś był pedofilem, więc nie chce mieć problemów, bo nic złego nie robię, ale mogę w państwie , gdzie prawo nie jest sprawiedliwe, odpowiedzieć prawnie, więc stronie od akcji zagrażających bezpieczeństwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie pal i na swoje użytki hoduj w spokoju. I miej spokojne życie.  Z Greenem to przypadł murowany 🤪😅😅

 

co kraj to obyczaj. Ale w PL za ten twoj krzak plus słoiki było by siedziane. 
na  wyspach jest jednak łagodniej jak jesteś jebniety pierwszy raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Może nie "siedziane", a zawiasy, bo jestem niekarany, nie mam nawet jednego mandatu. Nie łamię w niczym prawa, jedynie uprawiam nic więcej, robiąc to na własny użytek, nie wynoszę niczego poza dom, nigdy nie mam niczego przy sobie. Jakby jednak mnie złapano za dzielenie się ziołem to na zwiasach mogłoby sie nie skończyć, gdyby uznali, że ilość plus wynoszenie oznacza np. dystrybucje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...